Skocz do zawartości
Gość Wojciech_p

Wniosek o usunięcie konta użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech_p

W związku z otrzymaniem informacji że na wewnętrznym forum Polanki, członek tej organizacji Pan "Karpacki" pomawia mnie o przynależność do Polanki, informuję zainteresowanych że nie jestem od 2 lat członkiem SPP Polanka.

Mając na uwadze pomówienia(członkostwo w 2 organizacjach i insynuacje zawarte w słowach " nie wiadomo, któremu panu będzie lepiej służył"  skierowane pod moim adresem   przez pana "Karpackiego" na wewnętrznym forum Polanki żądam:

1.Usunięcia mojego konta z forum waszej organizacji.                                                                                                                                                 

2. Zaprzestania naruszania mojego dobrego  imienia na forum Polanki,przez pana "Karpackiego" w tym zarzucanie mnie członkostwa w SPP Polanka i sugerowanie nielojalności wobec własnej organizacji.

Wojciech Pelczar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem. Małe sprostowanie. Członkostwo w dwóch organizacjach nie jest w Polance pomówieniem. Jak najbardziej wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Wojciech_p napisał:

W związku z otrzymaniem informacji że na wewnętrznym forum Polanki, członek tej organizacji Pan "Karpacki" pomawia mnie o przynależność do Polanki, informuję zainteresowanych że nie jestem od 2 lat członkiem SPP Polanka.

Mając na uwadze pomówienia(członkostwo w 2 organizacjach i insynuacje zawarte w słowach " nie wiadomo, któremu panu będzie lepiej służył"  skierowane pod moim adresem   przez pana "Karpackiego" na wewnętrznym forum Polanki żądam:                                                                                                                                                 

2. Zaprzestania naruszania mojego dobrego  imienia na forum Polanki,przez pana "Karpackiego" w tym zarzucanie mnie członkostwa w SPP Polanka i sugerowanie nielojalności wobec własnej organizacji.

Wojciech Pelczar

 W związku z ukazaniem się powyższego wpisu, trudno wiedzieć , jak się zachować.  Zostałem oskarżony o "pomówienie" a także o "naruszanie dobrego imienia na forum Polanki" i to za co?  Za "pomawianie go o przynależność do Polanki".  Czy koledzy członkowie tej organizacji , uważają że ta przynależność taka,  jest na tyle wstydliwa i naganna, że można ją określać "pomówieniem i naruszaniem dobrego imienia"??? W takim razie , może jak się dowiadujemy, były członek Polanki , pan Wojciech Pelczar, powie nam dlaczego przez dwa lata , jak rzekomo przestał być członkiem tej "ohydnej" organizacji, do której przynależność  to "pomówienie i naruszanie jego dobrego imienia" , zamiast poinformować o tym , aktywnie uczestniczył w działalności tego forum, i napisał jeszcze 121 postów w wielu tematach, jakie były na nim poruszane.  O tym że przestał on być członkiem Polanki, nikogo nie poinformował, to chociaż  niech by wyjaśnił , czy wcześniej, kiedy tym członkiem bez wątpienia był, będąc jednocześnie delegatem na Zjazd PZP,  ta przynależność mu nie przeszkadzała ?  Co więc takiego się stało i kiedy , że teraz taka okoliczność , jest podstawą "pomawiania i naruszaniem jego dobrego imienia" ?   Jak więc członkowie Polanki, ci prawdziwi, mają traktować to wszystko co robił on, będąc członkiem tej organizacji ?  Zresztą po co o to pytać?  Tekst umieszczony przez niego , jest odpowiedzią na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Czesławie, ponieważ poprosił o usunięcie konta i zostało to wykonane, nie ma możliwości odpowiedzieć nawet gdyby chciał. Proszę to mieć na uwadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Panie Prezesie . Ja o tym wiem, i nie spodziewam się odpowiedzi od naszego byłego członka "wojciecha_p". Pytania takie skierowałem jako retoryczne , aby każdy członek Polanki, który uważa ją za organizację  własną , o tym wiedział, i brał takie przypadki pod uwagę , kiedy rodzi się jakaś wątpliwość, że wszystko jest do załatwienia, co tylko sobie ktoś zażyczy.  Dlatego raz jeszcze wypada przypomnieć , sugerowany tu wcześniej przez kolegę "robinhuuda" sposób przyjmowania nowych członków do Polanki. Jak mantra wraca pytanie , co ważniejsze , ilość czy jakość ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...