Skocz do zawartości
203 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, baru napisał:

Tak poważnie ?

Czy ty jesteś tym, Arkiem z którym nie raz rozmawiałem?

Nawet o ziołomiodach ,zdaje się miałeś je robić bo pytałeś jak .

W rozmowie normalny człowiek ,jak każdy, ma swoje problemy , pracę i normalne podejście do życia .

Na forum wielki wojownik, czy to tak to miejsce wpływa?

 

Ziolomiod a nie ziolocukier sięgnij głębiej i poszperaj. Dobra literatura jest dostępna. Odpowiem cytatem "ja jestem" - jak na razie na wojownika wyrastasz Ty drogi kolego próbując narzucić wszystkim swój światopogląd a my dalej będziemy tkwić w wielkim błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Atena napisał:

 Arkadiuszu, byłem zielony jak koniczyna /w temacie obrony własnego wizerunku po przez adminów/ i stąd jakoś sobie radziłem i TRWAM. 

I dobrze że trwasz. Wczoraj właściciel centrum pszczelarskiego Łukasiewicz groził mi sądem za jakoby zasugerowanie że ma nielegalny towar na firmie. A prosiłem tylko o informacje jaka różnica jest pomiędzy chińskim/ukraińskim parownikiem a tym jego za 580 zł, no i czekam na pozew. Przezornie zrobiłem zrzuty dyskusji podobnie jak robię tutaj szczególnie pisząc z hornem, robertem w kolejnym wcieleniu i kilkoma innymi. Każdemu się wydaje że jest anonimowy w sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...