Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym tu przedstawić moją wstępną koncepcję, o czym nadmieniłam słowo po niedzielnym wykładzie. Na podstawie wzoru etykiety ze strony IJHARS oraz etykiety Polankowej chcę stworzyć etykietę spełniającą nowe wymagania proceduralne. Wygląd będziemy sobie jeszcze po drodze uzgadniać i modyfikować, ale na koniec mamy otrzymać etykietę do własnej edycji. Chodzi o to, by każdy mógł dodać własne dane, logo czy kody kreskowe, a następnie wydrukować całość we własnym zakresie. Efekt finalny skonsultujemy z "naszym" doradcą do spraw zgodności z wymogami IJHARS, panią Marzeną Furmanek. W przyszłym tygodniu otrzymam resztę materiałów i rozpoczniemy pracę. Będę informować w miarę postępów prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołe pszczółki

Można jeszcze ze dwa doktoraty na temat etykiety napisać. Ale po co?

Wszystko jest jasne i proste.Oby zacnych miodów wystarczyło!

Po co mi kod kreskowy?

Przesyłam do znanych od lat drukarni internetoeych swój projekt i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jasne dla tych, co umieją to zrobić. W tym pomyśle chodzi również o to, że nasze stowarzyszenie ma swoją piękną etykietę, którą można dostosować do nowych przepisów. Nie każdy umie zrobić taki projekt, a ten będzie za darmo. Kody kreskowe potrzebne są do sprzedaży w większości sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Pszczółka Agata napisał:

Wszystko jest jasne dla tych, co umieją to zrobić. W tym pomyśle chodzi również o to, że nasze stowarzyszenie ma swoją piękną etykietę, którą można dostosować do nowych przepisów. Nie każdy umie zrobić taki projekt, a ten będzie za darmo. Kody kreskowe potrzebne są do sprzedaży w większości sklepów.

To trzeba zrobić na wzór stron, które wykonują druki etykiet które można edytować .to musi być strona i program.

Żeby każdy mógł sobie wkleić ,wpisać swoje dane .

To dla laików ,dla bardziej zaawansowanych podstawowy projekt w xcf. i każdy może edytować wszystko.

Jednak z pozycji gościa "który walczył o niezależność twórczą" zwracam uwagę na .

Nie każda drukarnia to przyjmie ,najczęściej musimy przeformatować na pdf.,pikuś.

Jeżeli chcemy sami drukować ,tutaj pojawia się dużo więcej problemów ,część  przerobiłem .,

Drukarka,papier ,profil kolorów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2020 o 19:17, Pszczółka Agata napisał:

Kody kreskowe potrzebne są do sprzedaży w większości sklepów.

 Każdy sobie taki kod https://pl.wikipedia.org/wiki/EAN musi zamówić, chyba że Polanka będzie uczestnikiem systemu GS1 ?

https://www.gs1pl.org/zamow-kod-kreskowy

Patrz cennik:

https://www.gs1pl.org/kontakt/publikacje-i-wytyczne/regulaminy-i-formularze/341-ogolne-warunki-uczestnictwa-od-2019-r/file

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2020 o 19:17, Pszczółka Agata napisał:

W tym pomyśle chodzi również o to, że nasze stowarzyszenie ma swoją piękną etykietę, którą można dostosować do nowych przepisów. 

Szkoda, że temat umarły. Gdzie mogę pobrać taką etykietę Polankową? Chcę jeszcze bardziej promować Polankę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzye w Bialorusi. Pare lat temu zrobil sobe etykete samokleionce w malei takei firme drukarskei w Grodno, tam odrazu nadrukowana i waga, i nazwisko pszczelarza . Mysle rze to lepei nirz wpis od renki. Troho to kosztowalo. Ale mysle rze w Polske wyide tanei. U was prawe wszystko tanei- wenksza konkurencija pomendzy firmami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nik bardzo ładne etykiety, masz racje, lepiej wpisać swoje dane a nie pisać samemu, ale... problem chyba jest tu że ktoś chciałby mieć własne etykiety, jak Ty. a ktoś by chciał miec uniwersalne od Polanki, i tu jest problem, jeden chciałby nic nie zmieniać, inny by chiał etykiete i wpisze recznie bo ma 3 rodziny, i 30 słoików,  a ktos inny ma 30 rodzin sprzedaje na targach i musi miec etykietke zgodną z prawem Polskim, i 2000słoików do oklejenia nie będzie pisał i każdy chce cos innego, jak zrobić

ja miałem szczęście, etykietę też zrobił grafik a gdy w drukarni chciałem etykiety wydrukować, to powiedzieli że zrobią 250 szt za 2 słoiki miodu, na moją mała pasiekę to będzie na 2 lub 3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumem, u mne wyszlo na wencei lat/ Bo te etykete pasuiom tylko na sloiki szklane . Mial taki wypadek -spszedowalem na rynku miod i podszedl jakisc polak z kobetoi popatszyl i powedial rze ja by w Polske nic w plastyku ne spszedal by.Bo tylko w szkle jurz kupuiom. No to ja zakupilem caly palet szkla i zamuwil dla nego etykiety. Nestety u nas ne Polska, tut latwei spszedaese w plastyku. Wypada tak rze na 5 plstyku biorom 1 szklo :(  muwiom rze szklo biese jak deci dostaiom miod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no prawda, miod cieżki, a szklo sie tłucze, widocznie Białoruskie dzieci jak moja dziewczyna, dasz jej słoik  to zbije 😀 mam kolege z Ukrainy to tez miód w butelkach plastikowych przywoził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2023 o 21:04, Borek86 napisał:

A no prawda, miod cieżki, a szklo sie tłucze, widocznie Białoruskie dzieci jak moja dziewczyna, dasz jej słoik  to zbije 😀 mam kolege z Ukrainy to tez miód w butelkach plastikowych przywoził

:)ne butelki 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...