Skocz do zawartości

robert

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  380
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wersja SPP Polanka do tego tekstu , istnieje?
 2. Wywlokłeś ją na poddasze stodoły? U nas też jest ładna pani wet ale już czas raczej nie ku temu. W Poznaniu może ostatni moment.😃
 3. Ale na wdychanie tych aromatów tez jest recepta?
 4. Mam koło 20 rodzin. 10 moich ,10 żony. (Przezimowanych 18). Nie chcę żadnych 20 zł. Wniosku nie pisałem bo czasu nie miałem za 400 zł. Mam zarejstrowany RHD . Pani wet umówiła się na kontrolę i sobie zapomniała terminu. A ja już nie mam urlopu. A wracam z pracy po jej godzinach urzędowania. Jak by tak było do 10 uli to mnie to zadowala. I żonę. W tym sezonie miałem wynik 146 słoików 0.9 litra. W ubiegłym 36. Oczywiście jak była spadź jodłowa to wynik był inny gdzieś w granicach 680 słoików 0.9 litra. ( ale to raz na 10 lat ). Mam do tego płacić lek. wEt.za wizytę i lek. medycyny pracy 100 zł za "badania " rok rocznie. Po co to? Badanie wymazów w sanepidzie dla pasieki do 10 uli powinno być jedynym kryterium.
 5. Dodał bym stanowcze, o ochronie importu bez spełnienia norm.
 6. Lub węza z plastiku made in USA. Czemu ja mam płacić za badania swojego wosku jak wystarczy mój wosk dla mnie przerobić i odkazić taśmę produkcyjną ?
 7. Rządy w Pradze i Bratysławie płaczą. "Biedne " nie wiedzą co robić. Ssą z nerwów kciuk, co poczną bez "pomocy' wizjonera za północnej granicy......
 8. Po ostatnim sezonie . Nawet wersja elektroniczna mnie nie interesuje. Marność, nad marnościami.
 9. Bogumil Ciesz z tego gdzie jesteś. Szanuj swoje obyczaje ( prawo tam gdzie jesteś ). W nasze się nie wpierdalaj.. Jak masz jeszcze możliwość głosowania w wyborach w Polsce to niech Cię Twoja wiara uzmysłowi w prawdzie. W Prawdzie. Serdecznie Cię pozdrawiam .
 10. Szanowny Kolego , proszę spojrzeć na moją lokalizację. Kilku zawodowców wymusza w mym terenie brak pożytków na szukanie innych. Ale tysiące amatorów czerpią środki . Mym zdaniem marnotrawione przez Państwo. Gdyby te środki poszły w kierunku dobrej jakości węzy. To OK. Ale nie idą.
 11. To byłby cud z małej litery. Ale trzymam kciuki.
 12. Bogumoil Dlaczego Chrześcijanie z Kanady wywalili na zbity pysk jednego guru naszego Chrześcijaństwa? (radiowego). Ze swego obiegu. Kumasz?
 13. Nowe miodarki , nowe sprzęty do wytapiania wosku. Miodu brak trzeci lub czwarty sezon . A węza marnej jakości? Gdzie tu logika?
 14. robert

  Badanie miodu.

  Kolega z innego forum wyśle mi miód od pszczelarza kupiony za 18 zł.( 0.9 litra) .Chcę go wysłać do badań w kilku ośrodkach badawczych. Jak Koledzy podpowiedzą gdzie wysłać to dziękuję.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...