Skocz do zawartości

Saute

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Saute

  Uwaga - teren przepszczelony!

  Piotrowicz to jest pikuś, jakich było w PRL tysiące. Żywą mumią jak już, to jest np. dzisiaj szczery demokrata z PO Marcin Święcicki. Nagonka jest na Piotrowicza, ale nikt się nie czepia takich tuzów PRL jak Kwaśniewski, Miller, Rosati i innych. Podobnie jak w/w Święcickiego z KC PZPR. Dzisiaj oni to eksperci od demokracji, szczególnie w tvn.
 2. Saute

  Kawiarenka pytli

  Najlepsze jest to : "żołnierze uczestniczą w manifestacjach bez broni, w szyku luźnym razem z ludnością cywilną"... Że też tego bolszewika, sługusa Moskwy, który miał krew na łapskach setek, a może nawet i tysięcy walczących o wolną i niepodległa Polskę nie skazano. Mało. PO-PSL wyprawiło mu pochówek z honorami.... Niemcy na okupowanych terenach w Polsce też sadzili drzewa.
 3. Saute

  Polski wosk i polska węza

  Po rozpuszczeniu na patelni, jak radził Robin, zapach produktu bardziej przypominał petrochemię niż wosk pszczeli. W rozmowie przez tel. pani z obsługi klienta poprosiła o fotki w celu przekazania do działu reklamacji. Po jakimś czasie oddzwoniła i przekazała, że węza jest jak najbardziej w porządku, a na kolor i zapach wpływu nie mają, bo te zależą od partii wosku, który idzie na walce. Jednak węzę mogę odesłać, a oni zwrócą mi kasę. Tak też zrobiłem.
 4. Saute

  A tymczasem w PZP...

  Jeśli ta ankieta faktycznie była finansowa z FPRO, to jawna kpina.
 5. Saute

  Polski wosk i polska węza

  Dzięki, tak zrobię po powrocie do domu. Napiszę jaki będzie zapach ?
 6. Saute

  Polski wosk i polska węza

  Panowie kupiłem taką węzę. Dwa opakowania Dadanta i dwa Wlp. Tylko w jednym opakowaniu była węza na oko ok. w trzech pozostałych jakaś brązowo-bura. Trochę boję się tego wtapiać w ramki. Doradźcie co zrobić. Dla porównania ta jasna węza innego producenta.
 7. Saute

  Kawiarenka pytli

  Nie robi tego charytatywnie. On, jego rodzina i znajomkowie, oraz te jego spółki "mrówki" żyją z tych datków jak pączki w maśle. O ile wiem, zakupiony sprzęt z tych datków jest tylko dzierżawiony szpitalom i należy do spółki Owsiaka. Ma łeb na karku ten syn SBeka i milicjantki.
 8. Saute

  Warroza, nowy preparat

  Są jakieś postępy w badaniach tego preparatu?
 9. Saute

  Wracając do "ziołomiodów"

  Masz rację. Za te babole, które powstawiał mi telefon, a które wychwyciłeś, sorry. Nie są to jednak ortografy tylko moje niedbalstwo, że nie sprawdziłem. Dzięki ?
 10. Saute

  Wracając do "ziołomiodów"

  Kolego gdzie w moim wpisie aż tyle błędów ortograficznych, poza jedną literówką? Chyba, że to tym masz problem z ortografią. Mniej napinki, to może zauważysz ironię w moim wpisie o ziołomiodzie cukrowym ??
 11. Saute

  Wracając do "ziołomiodów"

  Przecież piszę na temat, który nie ja założyłem, prawda?... Poza tym więcej luzu i humoru ? Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ?
 12. Saute

  Wracając do "ziołomiodów"

  Przy okazji chyba trafiłem na odpowiednią nazwę jaką powinno umieszczać się na słoikach z ziołomiodami - Ziołomiód cukrowy.
 13. Saute

  Wracając do "ziołomiodów"

  Myślę, że ziołomiody cukrowe, lub same miody cukrowe, czyli te uzyskane z przerobu syropu cukrowego przez pszczoły, to być może przyszłość. Taką pasiekę można mieć nawet na pustyni gdzie nie ma pożytków i tylko dowozić syrop. Można też prowadzić intensywną gospodarkę pasieczną cały rok w zamkniętej dużej, ogrzewanej zimą hali. Coś na wzór kur niosek. Dostarczamy tylko syrop cukrowy. Czysty biznes i choroby by się nie roznosiły ?
 14. Saute

  Wracając do "ziołomiodów"

  Witam. Zaczynam przygodę z pszczółkami i zaciekawił mnie temat ziłomiodów, a tak szczerze, to miodów bez ziół na bazie syropu z cukru bądź inwertu. Nie chcę mi się bawić w mieszanie syropu z wyciągiami z ziół czy sokomi i tu pytanie. Skoro syrop z cukru z dodatkami można nazwać ziołomiodem, to czy mogę nazwać przerobiony sam syrop cukrowy miodem bez ziół i taką etykitę nakleić na słoiku? Logicznym wydaje się, że tak.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...