Skocz do zawartości

karlos2p

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. karlos2p

  Dopłaty z KOWRU

  Witam. Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi jak wyliczyć sobie ile dopłaty dostanę przy 31 ulach jeśli np. chcę zakupić sprzęt za 5 tyś złotych? i Czy można dostać dotację składając zapotrzebowanie na kilka punktów czyli np. na sprzęt pasieczny na ule i na gospodarkę wędrowną. ?
 2. Dane sprzedawcy Pesel: _______, Dowód Osobisty: _______ wydany dnia _______ przez: _______ Oświadczenie RR Oświadczam, że jestem rolnikiem ryczałtowym zwolnionym od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust 1 pkt. 3 o podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowym ( Dz. U. z 1993 r, nr 11 poz. 50 z późn. zm.). Nr rachunku do zapłaty: __ ____ ____ ____ ____ ____ Czy oświadczenie RR można dopisać ręcznie? i gdzie. I czy jest to faktura z 8 % VAT?
 3. Jak wygląda druk faktury RR?
 4. Małe pytanko czy do faktury RR potrzeba MÓJ NIP. Którego nie mam :) Bo przy RHD nipu nie trzeba przecież (chyba)?
 5. Witam serdecznie. W zasadzie zarejstrowałem RHD w tym roku. głosiłem pasiekę i zgłosiłem ją u weterynarza w nadzorze. (rozumiem że to wszystko) - nie ma już innych zgłoszeń jak US itp. ? Pasieka ma 50 uli. Prowadzę ewidencję itd. Jakie dokumenty mogę wystawiać przy sprzedawaniu miodu do sklepu, restauracji itd. ? Rozumiem że wchodzi tutaj tylko faktura RR (którą w zasadzie wystawia kupujący odemnie) czy jest jeszcze jakaś opcja? Jak ona wygląda (faktura RR) ma ktoś wzór lub przykład wypełnionej? będę wdzięczny. I dalej czy ja coś z nią robię czy do momentu nieprzekroczenia limitu 40tys zł przychodu nic? Proszę o pomoc
×
×
 • Dodaj nową pozycję...