Skocz do zawartości

PasiekaWedrownaBzyk

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Widząc retorykę nie będę dalej komentować Karpackiego, Zapraszam wszystkich do Bałtowa. Każdego kto ma ochotę dowiedzieć się czegoś nowego bądź usystematyzować swoją wiedzę.
 2. Pięknie wyglądają, pytanie czy Ci co mówią że nic się nie zmienia zobaczą jednak że już baaardzo dużo uległo zmianie. „Kiedyś to były zimy” Dawniej nie było takich anomalii. szczerze pozdrawiam.
 3. To prawda w wielu publikacjach możemy przeczytać o ziołomiodach, w wielu czasopismach branżowych, jednak nigdzie nie jest to w sposób jasny przytoczony i zapięty w ramy. Pan Atena podjął ciekawy i ważny temat z punktu widzenia pszczelarstwa. Wielu ludziom to przeszkadza szczególnie tym z minionej epoki, a dopiero ktoś zwracał mojej osobie uwagę na wypowiedzi z minionych epok, a tu masz babo placek. Myśle że warto zgłosić tę potrzebę do wydziału inżynierii zwierząt Uniwersytetu Rolniczego i może znajdzie się tam mądra głowa do przygotowania tego tematu. Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego i jestem przekonany że odpowiadają na potrzeby rynku, nowe kierunki jak winogrodnictwo, technologia winiarska miodosytnictwo, świadczą o rozwoju w tym kierunku. Aktualnie w Pszczelej Wolii przy kursach pszczelarskich też jest niewiele w sprawie tak tajemnych „ziołomiodów”
 4. Panie Karpacki, właśnie o tym pisałem, żeby nie bić piany. Niestety w Pana wypowiedzi jest więcej żalu i pretensji zapewne jest w tym jakaś potrzeba tylko czyja? Pszczelarzy ? Czy Pańska? Zastanawiam się po co Pan chce usilnie mnie obrazić i zdyskredytować. Nie robię za adwokata organizatorów a adwokata spotkania pszczelarskiego i Bałtowskiego Święta Pszczoły. Co więcej zapewne jeżeli ktoś by miał się wstydzić i czego wstydzić to nie organizatorzy. Z tego co wiem jeżeli maja być nowości to zapewne nie będzie informacji z przed 35 lat, wiele substancji jest standaryzowane i wiele nowości się pojawia. Zapewne Pan jest zdecydowanie na bierząco bardziej niż światowa organizacja zdrowia, czy EMEA ale to już zostawię w kwestii oceny Pana. Proszę mnie nie obrażać wypowiedziami minionej epoki zwracam się z szacunkiem do kolegów jako młody wiekiem z szacunku warto się tak zwracać. Panu to przeszkadza to do Pana Panie Karpacki mogę używać innej retoryk, a zaczynam od uwag jeżeli widzę bezcelowe i agresywne wpisy osoby która najlepiej potrafi wskazywać czyjeś błędy a nie widzi pozytywów tej sytuacji. Jaki ma Pan w tym cel? Z powyższych wypowiedzi Karpackiego nie wynika nic. Dziękuję i pozdrawiam szanownych kolegów pszczelarzy. Michal z Pasieki Wędrownej Bzyk.
 5. Witam serdecznie kolegów pszczelarzy, Jestem uczestnikiem Bałtowskiego Święta Pszczoły już 6 raz, za każdym razem spotkanie impreza i przede wszystkim wykłady spełniają w pełni moje oczekiwania, a już sam zeszły rok przerósł je w zdecydowanym stopniu. Szanowni Koledzy mamy COVID i sytuacja jest dynamiczna, zależy nam jak i organizatorom na jak najlepszym i najrzetelniejszych przekazaniu wiedzy i faktów. To jest fantastyczne miejsce spotkań i wymiany doświadczeń jak i degustacji miodu czy produktów z miodu. Co więcej znam osobiście organizatorów Tęgo wydarzenia i zdecydowanie ich popieram. Co więcej takie międzynarodowe wydarzenie w obecnym roku gdzie Bałtowskie Święto Pszczoły jest jedynym spotkaniem napawa mnie ogromnym optymizmem. Wiem że w Polsce tez są wybitne jednostki które również są dla nas prelegentami na naszych spotkaniach w ciągu roku. Wydarzenie w Bałtowie jest na miarę potrzeb. Zapraszamy wszystkich bo wszyscy są miłe widziani bez względu na wszystko. Dlaczego? Właśnie dla tego ze nauka wymiana wiedzy i doświadczeń to najlepszy sposób na branie czegoś dla siebie. Spotkanie jest dla Nas pszczelarzy, dla ludzi chcących się nauczyć czegoś, dla ludzi chcących się spotkać, dokupić jakiejś drobnicy lub zrobić zamówienie na coś większego. W obecnej dobie jak czytamy na międzynarodowych czasopismach medycznych pszczoły i ich produkty zdecydowanie sprzyjają w walce z chorobami, wirusami i między innymi COVID. Dla mnie spotkanie w którym profesor przekaże konkretne nowości będzie bezcenne. jako pszczelarze powinniśmy się wspierać a nie bić pianę i obrzucać błotem. Życzę sobie i Wam wspaniałego spotkania na Świecie Pszczoły w Bałtowie, popieram w 100% Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Ostrowieckiej Z pszczelarskimi pozdrowieniami Michał z Pasieki Wędrownej Bzyk
×
×
 • Dodaj nową pozycję...