Skocz do zawartości

podkrakus

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  powiat krakowski, woj. małopolskie
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

448 wyświetleń profilu
 1. Ok, ale jak składałem wniosek poprzez Polankę, to wydawało mi się, że muszę czekać na jakieś info od naszych, którzy zajmują się ta sprawą. Jak to jest?
 2. Ok, dzięki, nie ogarniam do końca jeszcze nowych zasad. Kupić mogę, owszem. Ale kiedy będzie wiadomo, czy dostanę refundacje i w jakiej wysokości, tzn. jaka będzie redukcja dla pszczelarzy powyżej 40 roku życia? Jaki jest algorytm postępowania, jeśli w ogóle jakiś jest.
 3. podkrakus

  Jakie matki kaukaskie?

  Hmm, już nikt lubi eksperymentować?
 4. Dzień Dobry. Chciałbym wypróbować jakieś pszczoły kaukaskie. Czy ktoś mógłby polecić dobrego hodowcę, jakąś linię, etc.? Będę wdzięczny za wszelkie porady i ew. podzielenie się doświadczeniem. Dzięki.
 5. Stary post, ale dlaczego dozownik stawiany w ramkę jest bezpieczniejszy od poziomego? Będę wdzięczny za jakieś info. Pozdrawiam
 6. Czy ktoś wie i może poradzić z własnego doświadczenia, która waga pasieczna lepsza, którą bardziej warto kupić: 1. Konigin; https://www.konigin.pl/wagi-pasieczne/75-waga-pasieczna-gsm.html czy 2. Łysoń: https://lyson.com.pl/wagi-pasieczne-i-akcesoria/3982-waga-pasieczna-gsm-classic-5903661516031.html Pozdrawiam wszystkich, dzięki!
 7. Wystarczy na to powałka ze styroduru?
 8. Dzięki za wszystkie rady. Ta z Chorzelowa wygląda na najsensowniejszą, ogrzewana ciepłem z gniazda, do tego raczej największa z nich wszystkich - 13 litrów. Z Apikoz-u odpisali mi, że pojemnośc ich wyrobu to 6-7 litrów. Łysoń nie odpowiedział, ale pewnie podobnie. Jest jeszcze taka firma: https://www.olx.pl/d/oferta/podkarmiaczka-powalkopodkarmiaczka-powalko-podkarmiaczka-dadant-wlkp-CID757-IDo1ezG.html#e8bbadbe59 Ale nie odpisali mi, jak jest jej pojemność. Ale pewnie podobnie jak u Łysonia czy Apikoz-a.
 9. Tak, dokładnie a taką podkarmiaczkę mi chodzi. A także o taką:
 10. Koleżanki/Koledzy, Czy ktoś wie, jaka jest pojemność podkarmiaczek korpusowych (powałkowych) do Dadanta od Łysonia czy Apikoza? Chcę postawić parę uli daleko od domu i szukam sposobu na najmniej uciążliwe podkarmianie/zakarmianie pszczół. Dzięki.
 11. podkrakus

  odsklepiarka do miodu

  Dzięki wielkie kolegom za roztropne porady. Na razie się na pewno się wstrzymam. Może w przyszłości jakiś Lysoń czy Konigin. Ale to w swoim czasie, jeśli w ogóle. Jeszcze raz dzięki.
 12. podkrakus

  odsklepiarka do miodu

  Jak na razie malutką, 12 uli, może będzie więcej. Ale kupiłbym na spółkę ze znajomym, który ma ok. 40 pni. Właśnie, kupowania kosztownych gadżetów, które jeszcze zajmują miejsce, wolałbym uniknąć.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...