Skocz do zawartości

podkrakus

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  powiat krakowski, woj. małopolskie
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

290 wyświetleń profilu
 1. Stary post, ale dlaczego dozownik stawiany w ramkę jest bezpieczniejszy od poziomego? Będę wdzięczny za jakieś info. Pozdrawiam
 2. Czy ktoś wie i może poradzić z własnego doświadczenia, która waga pasieczna lepsza, którą bardziej warto kupić: 1. Konigin; https://www.konigin.pl/wagi-pasieczne/75-waga-pasieczna-gsm.html czy 2. Łysoń: https://lyson.com.pl/wagi-pasieczne-i-akcesoria/3982-waga-pasieczna-gsm-classic-5903661516031.html Pozdrawiam wszystkich, dzięki!
 3. Wystarczy na to powałka ze styroduru?
 4. Dzięki za wszystkie rady. Ta z Chorzelowa wygląda na najsensowniejszą, ogrzewana ciepłem z gniazda, do tego raczej największa z nich wszystkich - 13 litrów. Z Apikoz-u odpisali mi, że pojemnośc ich wyrobu to 6-7 litrów. Łysoń nie odpowiedział, ale pewnie podobnie. Jest jeszcze taka firma: https://www.olx.pl/d/oferta/podkarmiaczka-powalkopodkarmiaczka-powalko-podkarmiaczka-dadant-wlkp-CID757-IDo1ezG.html#e8bbadbe59 Ale nie odpisali mi, jak jest jej pojemność. Ale pewnie podobnie jak u Łysonia czy Apikoz-a.
 5. Tak, dokładnie a taką podkarmiaczkę mi chodzi. A także o taką:
 6. Koleżanki/Koledzy, Czy ktoś wie, jaka jest pojemność podkarmiaczek korpusowych (powałkowych) do Dadanta od Łysonia czy Apikoza? Chcę postawić parę uli daleko od domu i szukam sposobu na najmniej uciążliwe podkarmianie/zakarmianie pszczół. Dzięki.
 7. podkrakus

  odsklepiarka do miodu

  Dzięki wielkie kolegom za roztropne porady. Na razie się na pewno się wstrzymam. Może w przyszłości jakiś Lysoń czy Konigin. Ale to w swoim czasie, jeśli w ogóle. Jeszcze raz dzięki.
 8. podkrakus

  odsklepiarka do miodu

  Jak na razie malutką, 12 uli, może będzie więcej. Ale kupiłbym na spółkę ze znajomym, który ma ok. 40 pni. Właśnie, kupowania kosztownych gadżetów, które jeszcze zajmują miejsce, wolałbym uniknąć.
 9. Dzień Dobry, Czy ktoś ma/miał lub użytkował coś takiego? Warto kupować, czy się sprawdza, psuje itp.? https://www.mezglewski.com/stoly-pompy-odsklepiacze/82-maszyna-do-odsklepiania-ramek-pszczelich.html Nie wiem, czy mogę wkleić link, więc w razie czego przepraszam i proszę usunięcie. Będe wdzięczny za podzielenie się doświadczeniem, dzięki. Pozdrawiam wszystkich
×
×
 • Dodaj nową pozycję...