Skocz do zawartości

karollo

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Tak
 1. karollo

  Technologia w pasiece

  Dzięki za linki. Właśnie to chciałem wiedzieć
 2. karollo

  Technologia w pasiece

  Hahaha . Na studiach spodobało mi się budowanie prostych urządzeń na arduino, raspberry pi. Ito na nich chciałbym oprzeć elektronikę.
 3. karollo

  Technologia w pasiece

  Rozumiem Twoje obawy ale muszę się bronić. W projekcie napisałem: "Pierwszą jest odnowienie zniszczonej czasem pasieki, która zlokalizowana jest na spokojnej, otoczonej lasami wsi." Swoją pasiekę mam zlokalizowaną na wsi i to tam chcę działać. Postawienie kilku uli na dachu to tylko kolejny pomysł, jeżeli zebrałbym więcej. Unowocześnienie wiąże się z wprowadzeniem elektroniki a nie przeniesieniem uli na dach.
 4. karollo

  Technologia w pasiece

  Prawda, słyszałem o tym projekcie. Przy okazji zauważyłem, że ktoś zaczął teraz promować połączenie pszczelarstwa z elektroniką. Może wzorował się na mnie Takie pomysły to tylko kwestia czasu, więc czekam na rozwój sytuacji.
 5. Hej. W przyszłym roku planuję unowocześnić swoją pasiekę i tu pojawia się moje pytanie, czy brakuje wam jakiegoś urządzenia przy pracy z pszczołami? A może macie jakieś nowoczesne urządzenie i chcecie się nim pochwalić? Stworzyłem taki mały projekt: https://polakpotrafi.pl/projekt/pszczele-schronisko . Oczywiście jak ktoś będzie chciał wesprzeć, to będę wdzięczny. Planuję wprowadzić trochę elektroniki w świat pszczół, dlatego chcę wiedzieć na jakim poziomie stoją wasze pasieki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...