Skocz do zawartości

Agnieszka

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

385 wyświetleń profilu
 1. No to Prezes wygarnął od serca, Panie prezesie skoro nikt naprawdę nikt moderatorowi nie podziękuje to zrobię to ja: Panie Moderatorze, kimkolwiek jesteś, dziękuję Panu w imieniu własnym i innych członków, za poświęcanie czasu własnego, przeznaczonego dla rodziny na moderowanie naszego forum. Dziękuję za bezstronną i sprawiedliwą moderację, za stalowe nerwy i opanowanie. I przepraszam że przysparzamy czasami Panu siwych włosów na głowie, ale jesteśmy tylko ludźmi. Dziękujemy
 2. Stanowisko pana i ja popieram. Naprawianie innych musimy zacząć od siebie. a na forum organizacji takiej jak Polanka, wzorowy porządek panować musi. Pani Kasia z SP facebook na moderatora!
 3. Agnieszka

  O ziołomiodach technicznie

  JJB, warto popracować nad tym. Zioła posiadają udokumentowaną skuteczność w leczeniu.Stosuje się wyciągi, odwary, napary. Konserwacja wyciśniętych na prasach soków z ziół przez pszczoły, może pozwolić na zachowanie pełnej mocy leczniczej ziół. Może porozumiesz się z dr Różańskim PWSZ-Krosno i poprowadzicie badania w tym kierunku?
 4. Agnieszka

  Zgnilec i co dalej?

  Pszczoły powinny być odporne(odporność kolonijna) i nie będzie problemu z AFB.
 5. No jak to kto? Przecież wiadomo że Robinhuud z ramienia Polanki i pozostałych organizacji.W końcu jest prezydentem.
 6. Robinhuud kogucie jeden,nie przesadzaj, Pan B. jest bardzo kompetentny do tego zadania.Czy reprezentuje organizację pszczelarską, to już odrębny temat.
 7. Agnieszka

  A tymczasem w PZP...

  Ja też poproszę panie prezesie
 8. Agnieszka, pszczelarstwem zajmuję się zawodowo.Czasami Was nawet czytam.Jestem członkiem SPP Polanka.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...