Skocz do zawartości

vega

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  550
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Powiat żyrardowski
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

157 wyświetleń profilu
 1. vega

  Idą wybory

  Można? Można! Tylko że tam, nie ma czegoś tak irracjonalnego jak TOTALNA OPOZYCJA ! https://www.dw.com/pl/głosowanie-korespondencyjne-w-czasach-zarazy-tak-poradziła-sobie-bawaria/a-52983796
 2. A czy macie w ofercie zakrętki do słoików personalizowane ale w mniejszych ilościach (np. kilka tysięcy) i w jakiejś w miarę niskiej cenie (tzn. nie za bardzo przewyższającej te standardowe)?
 3. vega

  KORONOWIRUS

  Daro, pamiętaj, nie wyżalam się ale walczę z hejtem dla dobra forum. Doskonale daje sobie radę w życiu prywatnym i w życiu sieciowym. Staram się zachowywać kulturalnie bo wystąpienia publiczne (jakimi niewątpliwie są wpisy na forum) wymagają szacunku do rozmówcy. Nie każdy jednak na szacunek zasługuje ale to już inna sprawa. Wolałbym abyś nie imputował w moją stronę zamiarów, których nie mam (w postaci wypłakiwania się). Być może takie traktowanie wpisów z apelem o kulturalne zachowanie traktujesz z doświadczenia jako wypłakiwanie się ale to już twoje doświadczenia. Przykro mi z tego powodu. Jeśli wolisz aby robić bajzel na forum - to ja tego nie popieram.
 4. vega

  KORONOWIRUS

  Ateno, konsekwentnie zdanie na twój temat mam coraz gorsze. Powoli wychodzi szydło z worka i każdy dzień pokazuje kim tak naprawdę jesteś. Rad byłbym abyś przypomniał te epitety, którymi obdarzam niewinnych userów... Jak zwykle nie wskażesz ich (bo ich nie ma), bo tak jak twoi koledzy z Pe Ez Elu potrafisz tylko rzucić OSZCZERSTWO mając nadzieję na bezkarność. Mylisz się jednak - nie ma bezkarności. W twoim przypadku karą jest utrata wiarygodności. Dla takich jak ty nie ma to pewnie większego znaczenia jednak dla człowieka dbającego o swój wizerunek to największa kara. W realu takich jak ty ignoruję i unikam jednak w społeczności sieciowej jest to trudniejsze. Wpisy trolli widać na każdym kroku i są elementem każdego forum. Niestety, sam pracujesz na takie postrzeganie siebie. Szanuj się człowieku bo szacunek to rzecz najcenniejsza - żadne poglądy nie są warte utraty szacunku.
 5. vega

  KORONOWIRUS

  Dlaczego moderator pozwala na takie jazdy? Czy na forum Polanki naprawdę można bezkarnie wyzywać w niewybrednych słowach innych użytkowników? O co chodzi? Kto na to pozwala? Nie ma żadnych zasad? Dzisiaj ktoś mówi o mnie, o osobie której nigdy nie poznał i na oczy nie widział że jestem podły itd a jutro? Co powie jutro o mnie, o innym użytkowniku? Co musi się stać aby moderator zareagował? Jak długo będzie przyzwolenie na takie zachowania? Jak ktoś nie potrafi rozmawiać to niech nie rozmawia a skoro musi obrażać i wyzywać innych to reagujmy inaczej dojdzie do anarchii!
 6. vega

  segeberger

  Warto archiwizować takie wpisy. Niech wszyscy wiedzą jaki to mędrzec na Polance nam się objawił.
 7. vega

  KORONOWIRUS

  No no ... grubo - jak przystało na gościa z kasą. Dociekliwego i kiepsko wychowanego ale gościa.
 8. vega

  Pszczelarstwo w czasie pandemii

  Skoro można wyjść z psem na spacer to nie widzę problemu z wyjściem do pasieki.
 9. vega

  KORONOWIRUS

  Ty za to oddajesz 10% - już to widzę hipokryto.
 10. vega

  segeberger

  Tak to jest jak się ludzie głupot naczytają i nasłuchają różnych szarlatanów. Wyjedź do Tybetu, jedz zdrowo, medytuj - będziesz dłużej żył a przy okazji pozwolisz żyć innym.
 11. vega

  KORONOWIRUS

  Twoje wypowiedzi są czasem tak kontrowersyjne, że nie wiadomo czy wynikają z wyrachowania i kalkulacji czy to raczej ignorancja. "Parcie na szkło" to nie jest powód do dumy, to raczej oznaka małości. Człowiek, który dużo gada mało przy tym mówiąc staje się śmieszny.
 12. vega

  KORONOWIRUS

  Ty kol. Ateno to masz jednak wielkie "parcie na szkło".... Wszędzie musi cię być pełno. Nie ważne co gadają byleby gadali.... Po co Ci to?
 13. vega

  KORONOWIRUS

  Musiał się się wtrącić, no musiał.....Nie wytrzymał by chociaż dwie godziny aby czegoś nie palnąć...
 14. vega

  Idą wybory

  Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Proszę pokazać co złego się dzieje a będę pierwszym, który skrytykuje tą władzę. Argumenty typu niszczą wolne sądy czy łamią Konstytucję są śmieszne i nie mają podstawy w rzeczywistości. Jakieś przykłady? Może wywalenie z pracy 400 dziennikarzy o prawicowych poglądach i naciski ze strony PO-PSL to potwierdza? Może zapytam inaczej - jakieś przykłady, gdzie TVP nie dopuszcza totalnych do udziału w swoich programach??? Dziękuję ale mam swoje argumenty by obalać nieprawdziwe twierdzenia o pluralizmie w TVP za czasów rządów słusznie minionych. Pamięć mam dobrą i pamiętam co się wtedy tam działo. A co zapowiadają totalsi ?Proszę bardzo : https://www.tvp.info/43701213/olechowski-odpowiada-poslance-po-zwolnienia-400-dziennikarzy-z-tvp-i-naciski-za-rzadow-popsl
 15. vega

  Idą wybory

  A po wszystkim wrzaśniecie, że Trybunał Stanu się należy. Jak będzie konieczność to Ci rządzący nie zawahają się podjąć ważnych i trudnych decyzji. Poprzednia, słusznie miniona władza nie miała jaj by podejmować mądre decyzje. Ich mottem było haratanie w gałę i Ch...d... i kamieni kupa. Na szczęście odeszli na śmietnik historii i Polacy już nigdy nie dadzą się ogłupić by wybrać takich za przeproszeniem "fachofcuf".🤪😛😁 A swoją drogą to nie drwij panie kolego z wiary milionów ludzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...