Skocz do zawartości

Kosut

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Tak
 1. Tak naprawdę wczoraj w Lublinie najbardziej podobał mi się występ Zespołu Pieśni i Tańca Jawor. Pozdrawiam.
 2. Może należy zwrócić się do ,,profesjonalnych'' lobbystów sejmowych. Nasze organizacje pszczelarskie jakieś fundusze reprezentacyjne mają. Weżmy przykład z pana K. Właściciela firmy S.B. wydaje się że na przepisy i ustawy związane z pszczelarstwem i obrotem miodem ma w naszym kraju większy wpływ niż Polanka czy PZP.
 3. Stanowisko stanowiskiem ale co robi się aby wprowadzić je w życie. Łatwo atakować, oceniać, ale ten kabaret ośmieszający PZP już przestał być śmieszny. To akurat nie odnosi się do Prezesa Piotra, ale do Stańczyków. To co w PZP jest śmieszne - pisma,stanowiska, pstulaty, odezwy - w Polance mają stanowić wyczerpujące działanie i jest w porządku?
 4. Przepraszam Szacownego Kolegę ale to ja pierwszy zadałem pytanie i nie mam zamiaru tłumaczyć się z tego że nie jestem wielbłądem. Takie zagrywki to być może za Waszych słusznie minionych czasów można było stasować.
 5. Widzimy Panie Robin drzazgi czy belki, a Polanka co?. Mamy nawyki z dawnej epoki określać i wynajdować wrogów publicznych i wynajdować winnych a sami co?
 6. Kosut

  Dom Pszczelarza w Kamiannej

  Wycieczka autokarowa z odległego miejsca Polski szukała noclegu na ślepo?
 7. Kosut

  VitaeApis new

  Panie Karpacki w poście kolegi Sławka - padł zarzut o gratisy do którego Pan się nie ustosunkował. To tak dla formalności.
 8. Może dlatego że ,,Prezydent" - co mu tam - premier- nie chciał się poniżać?
 9. Kosut

  matka padla po znakowaniu

  Moim zdaniem trutówka anatomiczna nigdy nie jest pojedyńcza , a z doświadczenia- gdy czerwią trutówki - rodzinka jest raczej spokojna i nie wskazuje na brak matki.
 10. Wywołany do tablicy - nic nie mam do przerobu syropów . Moim zdaniem - przerobiony syrop cukrowy - powinien nazywać się ziołocukier, lub ziołosyrop. Porządny pszczelarz ziołomiód uzyska dodając zioła do miodu - tudzież syty miodowej - i nikt sobie z nikogo jajek nie robi.
 11. Kosut

  Co się dzieje w pasiece ?

  Zarazki i patogeny dostają się do pyłu w czasie formowania obnóży pyłkowych do czego pszczoły wykorzystują nektar z wola i wydzieliny gruczołów . Moim zdaniem zamiast karmić pyłkiem lepiej zadbać o zasiewy roślin pyłkodajnych wokół pasieki lub o odpowiednią miejscówkę dla swych podopiecznych.
 12. Kosut

  Co się dzieje w pasiece ?

  Czy to przypadkiem nie jest roznosicielstwo chorób i zarazków. W jednej z największych pasiek za Odrą jest zasada co z ula wychodzi to już tam nie wraca.
 13. Kosut

  Opryski - ulotka informacyjna

  Ukraińcy są za murzynami 100 lat, a za nami 50.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...