Skocz do zawartości

zygmuntszn

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  34
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

506 wyświetleń profilu
 1. Witam ponownie nie mogę znaleźć tej informacji wiec zadam tylko proste pytanie czy w tym roku jest opłacana składka? . Na pocztę nic nie przyszło i dlatego takie pytanie.

 2. Witam jest dokładnie podane siedem tematów do góry, temat składka członkowska. Pozdrawiam Zygmunt
 3. Spotkanie on-line to tak jak całować kobietę przez szybę.
 4. zygmuntszn

  Chamstwo na forum.

  robert nie będę z Tobą dyskutował, będzie to mój jeden wpis, nie będę się zniżał do Twojego poziomu z idiotami nie prowadzę dyskusji. Powiem że daro łagodnie Cię traktuje. Nazywasz go chamem, ale tym chamem to jesteś Ty. Ubliżałeś na forum kilku osobom. Wczoraj napisałeś że zawieszasz członkostwo w Polance, Ciebie nie powinno być na Forum i w Polance. Daje Ci słowo że ja doprowadzę do tego żebyś wyleciał z Polanki z hukiem i obowiązkowo zmień lekarza
 5. zygmuntszn

  BCM

  marbert podaj jeden przykład którzy to założyciele się nienawidzą, nic mi nie wiadomo o tym, a chciałbym to wiedzieć.
 6. O kwasie mrówkowym mógł bym napisać o wiele dłuższy post od najdłuższego postu Czesia, ale myślę że nie ma to sensu. Kwas mrówkowy stosuję od sezonu 1991 roku. Od tego roku nasi zachodni sąsiedzi rozpoczęli badania z kwasem mrówkowym. Od kilku sezonów stosuję dozowniki NASSENHEIDER wstawiane w ramkę. To taka krótka informacja do tych co mnie nie znają i nie wiedzą od kiedy stosuję kwas mrówkowy. Moją przygodę z kwasem mrówkowym można znaleźć w Pszczelarstwie nr 7 z 2007 r. Nie będę odpowiadał na każdy post, a wypadało by. Do baru dozowniki te nie wykonują Chińczycy tylko firma rodzinna w Berlinie, byłem tam około trzydziestu razy. Co do ceny masz rację że jest wygórowana, kosztują coś około 10-11 euro, mogę zadzwonić do dr. Polaczka i poda dokładną cenę. Co do zdrowotności pszczół po zastosowaniu kwasu mrówkowego, zgodziłbym się z marbetem z ostatnim zdaniem z postu nr 19. Jeżeli kwasy są szkodliwe to dlaczego pasieki ekologiczne (takich nie ma) mają je stosować. Ja kroiłem pszczoły wzdłuż, w poprzek i jak tylko się dało i sprawdzałem pod dobrym mikroskopem i nic nie widziałem co miało by szkodzić pszczołom. marbet dozowniki wstawiane w ramkę są lepsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze. Proszę mi podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć wyniki badań naszych naukowców, chcę się z nimi zapoznać. Gdyby ktoś chciał porozmawiać o kwasie mrówkowym można do mnie dzwonić od poniedziałku do piątku od 21 do 24 tel. 501557439 Pozdrawiam Zygmunt
 7. Zwolniło się jedno miejsce w Pikulu, w pokoju z Michałem Bociarskim (miśkiem)
 8. Od 25 maja obowiązuje RODO kary są ogromne. W 80 procentach już się z tym zapoznałem. to co UE wymyśliła to istny cyrk. Nie mogę po nazwisku poprosić osoby żeby weszła mi do biura. Pszczelarz ten nie będzie miał nieprzyjemności ze względów na ochronę dobrego imienia tylko ze względu na ochronę danych osobowych.
 9. zygmuntszn

  Cena miodu 2018

  Kamil ty obesrańcu jak będziesz miał więcej jak na 4 korpusach wielkopolskich pszczoły na dzień dzisiejszy, to możemy porozmawiać czy leśne dziadki mają słabe rodziny. Przed pisaniem wycieraj zawsze nos bo brudzisz klawiaturę.
 10. Kolego adamski tak się uśmiałem że dostałem zajadów.
 11. zygmuntszn

  A tymczasem w przyrodzie...

  w zachodniopomorskim rzepaki nie skoszone, kombajny nie mogą wjechać w pole bo się topią. Sąsiad w piątek podjął próbę koszenia pszenicy, ale wilgotność nasion wynosiła 23% a nie powinna przekraczać 14 i zrezygnował. Widzę zboża wyrastające z kłosów. Jeden z rolników w sąsiedztwie mojej pasieki 8 h pszenicy przejechał talerzówką.
 12. W dniu 16 maja otrzymałem zamówione elementy uli z firmy ApiKoz. Dostawcą tej firmy jest Centrum Pszczelarskie Łukasiewicz. Przy przeładunku nie zauważyłem uszkodzonych elementów, a dopiero po rozładunku. Napisałem w piątek 19 maila do firmy ApiKoz pomimo, że powinienem do Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz. Otrzymałem odpowiedź, że pakują i wysyłają uszkodzone elementy i dzisiaj je otrzymałem. Firma ApiKoz pod tym względem zasługuje na szóstkę z plusem.
 13. Uchwały są jawne , ale nie do publikowania na forum. Jak prezes opublikuje uchwałę na forum to komisja rewizyjna zwoła zebranie zarządu w Szczecinie, a to komisja może.
 14. zygmuntszn

  Konferencja Pszczelarska

  Czy kolega tarczewski widział na pewno delegację z Polanki? Szukam jakiegoś streszczenia i nic nie mogę znaleźć... Może to byli nowi ludzie z PZP?
 15. Jacku, nie zamierzam z tobą dyskutować, ale szlag mnie trafia jak ty martwisz się o członków Polanki nie będąc jej członkiem. Nie próbuj też mi mówić, że za twoje 70 zł jesteś członkiem wspierającym i będziesz się wszystkiego czepiał i wszystkimi rządził. Podałem na walnym ile członek wspierający może pomóc, ile jest w stanie wyłożyć gotówki. Nie twoje 70 zł. Miałeś swoje pięć minut w Polance, mogłeś je wykorzystać. I radzę zahować trochę kultury dla osób, które coś zrobiły i robią dla Polanki. Nie musisz mi odpisywać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...