Skocz do zawartości

Borowy

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  905
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Borowy

 • Tytuł
  Z nominacji Prezesa Naczelny Hejter

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  Miłośnik statutów i regulaminów.
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

860 wyświetleń profilu
 1. Borowy

  Nowy moderator

  A czego oczekujecie? mają Wam dywany różane sypać po tym wszystkim co tu się wypisuje? Tak im do spraw SPP jak Wam do spraw inszych, z tym że tam to się rozumie a tutaj nie.
 2. Borowy

  Nowy moderator

  Robin, Ty przypadkiem nie chciałeś być modem swego czasu?
 3. Borowy

  Nowy moderator

  Wydaje mi się, mili, że przeceniacie rolę moderatora. Toż on tylko zamiata. Przecież nie ustala zasad zamiatania, jedynie je egzekwuje. Ps. Szkoda że Panie Prezes tak nieczęsto zagląda.
 4. Borowy

  Nowy moderator

  Hola hola. .. Tyle lat jęczeliście o moderatora i co? Już Wam nie pasuje? Uważam Prezesa za szkodnika jednak tą decyzję szanuję- była niezbędna. Poza tym dajcie spokój biednemu chłopu - dlaczego go męczycie za winy Prezesa?
 5. Borowy

  Nowy moderator

  Gratuluję Koledze Leszkowi funkcji 🙂 Niech się Kolega nie martwi skamleniem, ucichnie. Pozdrawiam. Ps. Radze nie ciągnąć tematu tylko robić swoje 🙂
 6. Borowy

  Polska literatura pszczelarska

  Ty poddawałeś pyłek ? Wygląda mi na to że nie będzie takiej potrzeby, a warunki mamy zbliżone.
 7. Borowy

  Polska literatura pszczelarska

  Testuje w tym roku na kilku rodzinach metode szwedzką, ktorej gospodarka Karpackiego jest wariacją. Wyglada to obiecująco. Ps. Zeby bylo w temacie- pisał ktoś o tym po polsku?
 8. Borowy

  Sezon 2021

  Wystarczy mała odrobina dobrej woli zeby zrozumiec ze chodzi o transmisję patogenu pomiedzy plemnikami w komorze nasiennej matki, panie przyszły moderatorze. Pytanie ciekawe.
 9. Borowy

  A tymczasem w PZP...

  Nie chce mi się "karpacki" z Tobą pisać. Męczące to i do niczego nie prowadzi. Zdrowia.
 10. Borowy

  A tymczasem w PZP...

  Słuszną jest uwaga niejakiego "karpackiego", dokument nie dotyczy SPP. Nikt tego nie twierdził i uwaga jest tyleż celowa co bzdurna. Poczekajmy na dokumenty z Polanki, dotyczące funkcjonowania grupy jokaza, ksywa "prezes", przepływu środkow pomiędzy SPP a niejakim jokazem, opini komisji rewizyjnej na temat funkcjonowania grupy wałbrzyskiej, łamania statutu, itd, itp... dolary przeciwko orzechom że niczego się nie dowiemy, przyjmujesz, " karpacki"? I tu jest ta drobna, ulotna różnica.
 11. Borowy

  A tymczasem w PZP...

  No to jak, jokazy i inne karpackie, potrzebne organa kontroli czy nie? Ps. Gratulacje Robinie. Pulitzer Twoj.
 12. Borowy

  Miód z Ukrainy

  Na PTHW w Rzeszowie w jednej z hurtowni jest na sprzedaz miod, miedzy innymi mniszkowy, 30 zł za słoik. Ile probek miodu jest badanych corocznie? Stawiam teze że 90 procent miodu w handlu detalicznym jest fałszowana.
 13. Borowy

  A tymczasem w PZP...

  Tego, "karpacki", niech ode mnie nie wymaga. Wierzę że inwencji Wam nie zabraknie. Ps. Dobrze widzieć "karpackiego" w formie.
 14. Borowy

  A tymczasem w PZP...

  Polanka dziarsko w podskokach pod bezobjawowym przywództwem Prezesa zmierza ścieżka wytyczoną przez PZP. Nikt nie zapyta quo vadis?
 15. Borowy

  Chamstwo na forum.

  Robercie. Trace siły. Człowieku zacznij temat od początku, przeczytaj raz, drugi, jak trzeba to trzeci. Czepiasz się o nic. Pijanyś? Serio tak to wygląda. O Bogowie, ześlijcie tu moderatora !!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...