Skocz do zawartości

raf

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

Kontakt

 • Strona WWW
  http://domoweprzetwory.com.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Lokalizacja
  Małopolska
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

152 wyświetleń profilu
 1. raf

  Podpis umów cyfrowo

  Dlaczego w dobie cyfryzacji i aktualnej sytuacji unikania poruszania się, nie korzystamy z możliwości podpisywania umów na sprzęt profilem zaufanym( https://moj.gov.pl/nforms/signer/upload?xFormsAppName=SIGNER ). Na pewno wszyscy członkowie zarządu mają profile zaufane bo podpisują sprawozdania finansowe. Może KOWR by dorósł do obecnych czasów i akceptował pliki .xml
 2. raf

  Woskomat WAXO

  Po przeczytaniu 3 stron resztę przeleciałem tylko patrząc kto pisze bo już się nie dało, w kółko to samo. A co do urządzenia to patrząc na wykonanie i ilość elektroniki to raczej tanie nie będzie.
 3. raf

  Zgnilec i co dalej?

  Zgnilca nie wytępisz, występuje w przyrodzie naturalnie, pozostaje chyba tylko higiena i wymiana przeczerwionych ramek. A pszczelarze nie mówią o zgnilcu bo się boją, zlikwidować to palenie uli to może coś się zmieni.
 4. raf

  Sezon 2019

  Miodu mało, ale pszczół pod dostatkiem dobry rok na odkłady.
 5. Witajcie, znacie może kogoś sprawdzonego z rejonu małopolski komu mógłbym oddać troszkę swojego wosku do przetopienia ewentualnie dokupić trochę węzy ? A jak nie to w grę wchodzą dalsze rejony tylko z możliwością wysyłki.
 6. Robin jak już coś napiszesz to dowalisz po całości Fakt wyniki badań za które ktoś pewnie dostał jakiś stopień naukowy by się przydały A puki co pszczelarze będę sami testowali.
 7. raf

  Cena miodu 2018

  poniżej 40zł nie ma co schodzić bo to psucie rynku jest, a powoli 45zł staje się normą.
 8. raf

  KPWP 2018 / 2019

  będzie szybka piłka albo kopiuj wklej z poprzedniego roku
 9. robin z jednej strony wysokie napięcie z drugiej strony węże, masz stały dopływ adrenaliny
 10. Są jakieś efekty tych prac opisanych w 4 linku ?
 11. raf

  Pracownia pasieczna od podstaw

  Pszczoły to dział specjalny dopiero po przekroczeniu 80 pni
 12. raf

  Pracownia pasieczna od podstaw

  Albo być rolnikiem z gospodarstwem powyżej 10tys esu i korzystać z modernizacji gospodarstw.
 13. raf

  Przypszczelarscy mężowie stanu

  Co do puszczy to orientujecie się do kogo trafiło już wycięte drewno ? Co do ekranów wiecie ile jest firm produkujących ekrany ? A minister Szyszko jak wprowadzał tą ustawę zaostrzającą normy hałasu, to wszędzie się chwalił jaka to ona cudowna będzie. Strasznie nie lubię polskich dróg za te ekrany, czasami to taka droga strasznie usypia. Za wszystkim stoją pieniądze i interesy niestety.
 14. A jakby tak zwiekszyc dopłaty bezpośrednie do siania roślin miododajnych do poziomu roślin białkowych, no i sadzenie lip tesz fajny pomysł ale z akacjami to faktycznie jest tak że to rośliny inwazyjne i jak bedziesz chciał się jej pozbych to wyrosanie 10nowych na miejsce starej Tak trocha abstakuje od dopłat bezpośrednio przczelarzowi ale też to jest ciekawy kierunek dać wędke
 15. raf

  KPWP 2017 / 2018

  Został ten nieszczesliwy zapis że nie można korzystac z PROW 2014-2020 ale tylko w sprzęcie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...