Skocz do zawartości

truteń

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

363 wyświetleń profilu
 1. truteń

  Zgnilec i co dalej?

  a można prosić ten tekst w jezyku chińskim z pszczelarskim pozdrowieniem
 2. sprzęt można było kupować od początku roku - ktoś tu przespał pół roku z pszczelarskim pozdrowieniem
 3. wbrew pozorom odpowiedź typu " proszę czekać jeszcze nic nie wiadomo" jest bardzo ważną informacją
 4. myśle, że zasadnym byłoby aby ktoś z osób decyzyjnych zabrał głos i powiedział co i jak będzie to wyglądało w tym roku. Powiedzmy, że kupię i co mam zrobić z fakturą i potwierdzeniem przelewu trzymać czy wysyłać - nie ma jasnego przekazu.
 5. Witam. czy można już kupować sprzęt czy należy czekać na podpisane umowy aby sprzedający na fakturze umieścił nr umowy?
 6. proszę jakiś namiar na taką ofertę
 7. truteń

  Dotacje 2023

  witam. Czy coś już wiadomo na temat refundacji w tym roku? Ze strony WZP w Rzeszowie wynika, że tam już można składać wnioski do dnia 15.02.2023r. Ponadto jest zamieszczone pismo z Ministerstwa Rolnictwa w sprawie Interwencji w sektorze pszczelarskim zgodne z Planem Strategicznym dla WPR na lata 2023-2027
 8. truteń

  Rolniczy handel detaliczny

  Drodzy koledzy mam pytanie: Mam zarejestrowaną SB, mam 80 uli czyli nie podlegam pod dział specjalny, nie prowadzę żadnej działalności. Na jakiej podstawie, w oparciu o jaką dokumentację mogę sprzedać miód do sklepu. Pytam, gdyż kuzyn prowadzi sklep spożywczy i osoba prowadząca mu księgowość nie była w stanie zaksięgować mojego miodu. Z pszczelarskim pozdrowieniem.
 9. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Czy znany jest przybliżony termin przelewu pieniędzy za zakupy podlegające refundacji? Z pszczelarskim pozdrowieniem.
 10. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Zgadzam się z wypowiedzią "NIEZALEŻNEGO" i podpisuję się pod jego słowami dwoma rękami i nogami. Bardzo lubię czytać wypowiedzi Pani Pytli ale w tym wątku to ją chyba poniosło. Z pszczelarskim pozdrowieniem
 11. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Na początku składania wniosków powinno być ustalone co w przypadku gdy chętnych będzie więcej niż przyznanych funduszy. Teraz nie uczmy się od rządzących dopasowywać zasad - ustaw działających wstecz i rządzącym jedynie przychylnym. Sprawiedliwym będzie w mojej ocenie odjęcie każdemu po równym %. Zasadnym jest również zastanowić się nad karami dla tych którzy zapotrzebowują a następnie z różnych powodów nie przystępują do projektów. Zdaję sobie sprawę, że może być to spowodowane sytuacją losową - no ale pozostałych winny żadnej w tym nie ma. Tak jak kolega pisze wiele osób nie uczestniczy w spotkaniach bo charakter wykonywanej pracy uniemożliwia powyższe lub np. po prostu ich nie stać na taki wydatek. Takim podziałem chcecie aby biedny dostał zawsze po dupie.
 12. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  W niektórych związkach do końca marca jest wyznaczony termin składania kolejnych wniosków - jak wygląda sprawa w Polance?
 13. Już to widzę jak rolnicy przed wyjazdem na oprysk będą przeszukiwali bazy aby upenić się czy w pobliżu nie ma pszczół - tylko wysokie kary mogą zapobiec wytruwaniu naszych pszczół - nic tak nie boli jak sięgnięcie do kieszeni.
 14. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Mamy już marzec a tu cisza nic nie słychać o zeszłorocznych umowach, nic nie słychać o zapotrzebowaniu tegorocznym? - Co za czasy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...