Skocz do zawartości

truteń

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Tak

Ostatnie wizyty

251 wyświetleń profilu
 1. proszę jakiś namiar na taką ofertę
 2. truteń

  Dotacje 2023

  witam. Czy coś już wiadomo na temat refundacji w tym roku? Ze strony WZP w Rzeszowie wynika, że tam już można składać wnioski do dnia 15.02.2023r. Ponadto jest zamieszczone pismo z Ministerstwa Rolnictwa w sprawie Interwencji w sektorze pszczelarskim zgodne z Planem Strategicznym dla WPR na lata 2023-2027
 3. truteń

  Rolniczy handel detaliczny

  Drodzy koledzy mam pytanie: Mam zarejestrowaną SB, mam 80 uli czyli nie podlegam pod dział specjalny, nie prowadzę żadnej działalności. Na jakiej podstawie, w oparciu o jaką dokumentację mogę sprzedać miód do sklepu. Pytam, gdyż kuzyn prowadzi sklep spożywczy i osoba prowadząca mu księgowość nie była w stanie zaksięgować mojego miodu. Z pszczelarskim pozdrowieniem.
 4. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Czy znany jest przybliżony termin przelewu pieniędzy za zakupy podlegające refundacji? Z pszczelarskim pozdrowieniem.
 5. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Zgadzam się z wypowiedzią "NIEZALEŻNEGO" i podpisuję się pod jego słowami dwoma rękami i nogami. Bardzo lubię czytać wypowiedzi Pani Pytli ale w tym wątku to ją chyba poniosło. Z pszczelarskim pozdrowieniem
 6. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Na początku składania wniosków powinno być ustalone co w przypadku gdy chętnych będzie więcej niż przyznanych funduszy. Teraz nie uczmy się od rządzących dopasowywać zasad - ustaw działających wstecz i rządzącym jedynie przychylnym. Sprawiedliwym będzie w mojej ocenie odjęcie każdemu po równym %. Zasadnym jest również zastanowić się nad karami dla tych którzy zapotrzebowują a następnie z różnych powodów nie przystępują do projektów. Zdaję sobie sprawę, że może być to spowodowane sytuacją losową - no ale pozostałych winny żadnej w tym nie ma. Tak jak kolega pisze wiele osób nie uczestniczy w spotkaniach bo charakter wykonywanej pracy uniemożliwia powyższe lub np. po prostu ich nie stać na taki wydatek. Takim podziałem chcecie aby biedny dostał zawsze po dupie.
 7. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  W niektórych związkach do końca marca jest wyznaczony termin składania kolejnych wniosków - jak wygląda sprawa w Polance?
 8. Już to widzę jak rolnicy przed wyjazdem na oprysk będą przeszukiwali bazy aby upenić się czy w pobliżu nie ma pszczół - tylko wysokie kary mogą zapobiec wytruwaniu naszych pszczół - nic tak nie boli jak sięgnięcie do kieszeni.
 9. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Mamy już marzec a tu cisza nic nie słychać o zeszłorocznych umowach, nic nie słychać o zapotrzebowaniu tegorocznym? - Co za czasy.
 10. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Kolega ma rację. Poprzedni system był lepszy. W zimowe wieczory można było malować ule i na wiosnę gdy nie ma tyle czasu były jak znalazł. Obecnie jakiś "geniusz" spowodował, że jest koniec stycznia i nic nie wiadomo - normalnie nobla temu "geniuszowi".
 11. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Panie Piotrze kiedy można spodziewać się umów? z pszczelarskim pozdrowieniem
 12. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Panie Piotrze a co z zapotrzebowaniem na leki, matki, badanie miodu - kiedy można się spodziewać druków?
 13. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Panie Piotrze czekamy na jakieś informacje dotyczące refundacji i wzorów zamówień. Informacją, że dane te ukażą się np w połowie października wbrew pozorom jest bardzo ważnym przekazem - wówczas wiemy co i kiedy. Z pszczelarskim pozdrowieniem
 14. truteń

  KPWP 2017 / 2018

  Biorąc powyższą informację pod uwagę zasadnym jest aby zarząd POLANKI wypowiedział się co procedury jaką powinniśmy przejść aby starać się o poszczególne refundacje. Z pszczelarskim pozdrowieniem
×
×
 • Dodaj nową pozycję...