Skocz do zawartości

daro

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1957
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

273 wyświetleń profilu
 1. daro

  KORONOWIRUS

  Oj tam oj tam . Nie płacz , chłopaki nie płaczą . Powiem krótko, za to co zrobiłem i robię WCIĄŻ MNIE SPOTYKA JEDNO OD KILKU OSÓB; HEJT!!! Nie oczekuję NICZEGO, może poza jednym MNIEJ POMYJ NA MOJĄ ŁYSINĘ. P.S. Karpacki na moderatora .
 2. Nu da, wsie pod ścienu . Wystarczy dla krewkich interlokutorów zatwierdzanie postów przez moderatora tydzień , miesiąc , rok . Jako że forum Organizacji to władze mają decyzję co do odwołań . I tyle starczy . Forum stanie na wyższym poziomie jak się wszyscy zajmą tym po co powołane i nie będą prowadzić kampanii politycznych . Karpackiemu pozwolić moderować wszystko .
 3. daro

  KORONOWIRUS

  A mnie polubienia nie interesują .To nie dyrdymały a członkom PSL takowe sms są wysyłane i nie tylko PSL . To że załatwiają politycy to ja rozumiem ale co to ma do nachalnej propagandy to zapłata za to załatwianie ? Choć marzy mi się Polska bez załatwiania i konsultacje społeczne nie jak z tym s,, pod drzwiami . Ale to marzenia. A to manipulacja w stylu Bolka bo ja napisałem Chcesz się bawić w manipulowanie to napisz . To twoimi słowami bajki napiszę .
 4. daro

  KORONOWIRUS

  Wyborów prezydenta pszczelarzy wszechpolskich ? Jak nie dotarło do Ciebie to inaczej nie potrafię . G . mnie obchodzi uprawianie polityki zwłaszcza tutaj . Zgodzę się na wspólną petycję w sprawie nakazu zaprzestania stosowania neonikotynoidów . Podpiszę się nawet razem z Ubowcami .Ateno ja nie akceptuję Twojej propagandy rodem z partyjnych sms -ów . Nie tylko Ty je czytasz , ja też bo mam kolegę działacza PSL ( choć zawszę się z niego śmieję ) . Nie mam nic do Ciebie osobiście , naprawdę . Doceniam Twoje działania czy jak mówią inni pozory działań . Ty coś robisz . Nie lubię propagandy i tyle .
 5. daro

  KORONOWIRUS

  Pytam się co za wartość merytoryczna może być HydeParku ? Uprawiał nachalną zwykłą propagandę rodem z SMS partyjnych .Przestań się zajmować propagandą . Mi Twoja osoba nie przeszkadza. Moderatorów jest więcej ale funkcja moderowania wyłączona - Karpacki .
 6. daro

  KORONOWIRUS

  Odpuść sobie tu wisi kalafiorem wszystkim . Moderator Peepe,jak mu się zechce, polata ze dwa dni z brzytwą i dalej jest tak jest . Atena robi swoją partyjną propagandę bo nigdzie więcej nie może . Nie można Kol. Karpackiemu odblokować brzytwy . A bajzel robiłem bo wpierano mi jak dziecko w brzuch że się nie da bo to wina skryptu. Skrypt zmieniono a wszystko zostało po staremu . Wstyd mi trochę za ten wcześniejszy bajzel ale nie płaczę . Niczego mądrego nie wynika . Atena będzie robił dalej co robi bo nikt mu tego nie zabroni . A to - Nie jest obelżywe w/g ,,moderatora ,, . Bierze się brzytwę do ręki to goli się równo a nie pozostawia takie cuda . Bawi mnie to ocenianie mojej wiary dla mnie jest jeden sędzia i- ,,Pan jest moim pasterzem nie lękam się niczego,,. 😘
 7. daro

  KORONOWIRUS

  Chłopaki nie płaczą .Zawsze to powtarzam . Zawsze sam sobie daję radę ,bez moderatorów, tyle że się robi chlew a tego na forum organizacji być nie powinno, wpływa to na jej wizerunek . Ale pluć sobie w kaszę nie dam . Nie mam zamiaru czekać na czyjeś powroty bo to co napisane wisi i można przeczytać .
 8. daro

  KORONOWIRUS

  Pal cie sześć Robercik
 9. daro

  KORONOWIRUS

  Ty niczego nie przywiązuj podwiązuj . Nie znam wiele lat Prezesa , ale na oko sierotą mi się nie wydał , choć chłop opanowany.
 10. daro

  KORONOWIRUS

  W/g pewnej książki jak pomagasz - ,,to nie wie lewica co czyni prawica,, . Ja nic nie kupuje ja pomagam .Jak wiedzą zainteresowani . To nie o Caritasie wa o wirusie .
 11. daro

  KORONOWIRUS

  Ten sam się potrafi bronić a postronny w Polance to tyś . Łopatki połamiecie .Prezes już kończy . Podobno po tym poznać menszczyzne . Jak kończy a nie jak zaczyna .
 12. Wiesz Piotrze to nie jest tak . To nie Owsiak zbiera pieniądze , nie robi tego bezinteresownie i nie jest złem robienie tego co robi. Zło zaczyna się w szczegółach, w nepotyzmie ( zatrudnienie zony ), w braku jawności działań ,w robieniu z niego jakiegoś świętego . To nie są Owsiaka ani Orkiestry pieniądze . To nie fundacja , Owsiak decydują na jaki cel przeznaczyć . To pieniądze ludzi , publiczne , zebrane na konkretne cele i na te cele powinny być przeznaczone . Owsiak ma w poważaniu opinie ministerstwa .On wie lepiej . To się po prostu nazywa normalność . Poprawa służby zdrowia to nie 2 mld złotych ,to budowa systemu od kształcenia lekarzy począwszy ,po ich specjalizację skończywszy . To są potworne pieniądze przy których te na TVP to pryszcz na tyłku . Nie ma tej czy tamtej strony . Większości ludzi wisi polityka im chce się po prostu lepiej żyć w normalnym , NORMALNYM PAŃSTWIE. . Nie może być tak żeby ogłaszać ograniczenie praw obywatelskich , bo ograniczenie spotkań do 2 osób jest nim, i nie widzieć problemu w wyborach .Konstytucja zabrania , a ,,opozycja ,, nie wystosuje konkretów w celu ich uniknięcia . W formie dokumentu . Próbuje urypać PiS groźbą trybunału stanu . PiS wprowadza stan wyjątkowy i robi swoje i będzie Korea z 109 % poparcia . To CDiKK a nie Państwo . Darmowe każdy weźmie, problem w leżeniu w rowie tego darmowego . Jak nic nie kosztuje,. dyrektor czy będzie czy nie będzie korzystał , weźmie . Problem polega na obsługiwaniu bo do tego potrzeba fachowca i pieniędzy na obsługę montaż i działanie . Jak nie ma to stoi . NFZ to 100 mld . rocznie .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...