Skocz do zawartości

daro

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2 349
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

810 wyświetleń profilu
 1. daro

  A tymczasem w PZP...

  Bo miałem nadzieję że choć on do łba dotrze. Jak coś mi w brzuch wsadzasz to z łaski swojej cytatami . Twoje przeróbki maja pewne granice jak przegniesz poświęcę się i za dupę zawlokę abyś odszczekał. Naruszasz moje dobre imię . Jam ze szlachty i tak mnie nauczyli że z chamami się nie staje ale wali płazem po łbie . Patrz abyś nie przeholował. Żonie daj niech ci potłumaczy com napisał. P.S. Borowego na wódkę zapraszałem bo mimo różnic światopoglądowych to mądry chłop a z takim nie szkoda stracić .
 2. daro

  Chamstwo na forum.

  Wystarczyłaby żona . Jak to żona mądrzejsza , przynajmniej czytać umie . Tłumaczysz grzecznie , tłumaczysz po chamsku i ni dudu . Daj mu spokój , po pajacuje obrazi wszystkich , później się i zażąda usunięcia konta .
 3. daro

  A tymczasem w PZP...

  Ja ci już wiele razy oszołomie pisałem - odwal się od mojej osoby i będziesz miał Wersal . Swoje chore zwidy lecz gdzie indziej . No i co knfabluluhje co ? Telefon do Prezesa na głównej. Jakoś posty nie znikają , jak hemafrodyta popłakał od raz znikły . O panu Tomaszu Łysoniu będzwale pisałem . Konfabulu sobie do woli . Karpacki napisał - nie pisz nic , a przynajmniej odwal się od mojej persony . Burak nic na Podlasiu nie znaczy bo go się nie uprawia . P.S . A jak tam z sądem ? Pozew złożyłeś ?
 4. daro

  A tymczasem w PZP...

  Odwal się buraku .Idź gnój wyrzucać, pożytek będzie z młota.
 5. daro

  A tymczasem w PZP...

  To tak jak w Polance http://pszczelarzezawodowi.pl/spz/wladze/ Mi się też obiło - per Tomek o uszy .
 6. daro

  Chamstwo na forum.

  ,,Pszczelarz pobił kolegę bo był piany .,, Pytanie dla gramotnego - kto był pijany .
 7. daro

  Proste pytania na czasie.

  Bronek ta co kupiłeś z zewnątrz płyta meblowa , u mnie pracownia zimą nieogrzewana = wilgoć = płyta meblowa długo nie pobędzie . Ponadto na e- maile facet nie odpowiadał , telefonu nie odbierał podobno niesłowny . Takda paszoł w. Nie kupiłem na rok i u Łysonia były tańsze niż Twoja . Mnie uczyli - tanie mięso psi jedzą .
 8. daro

  Chamstwo na forum.

  Kolegi
 9. daro

  Dopłata do ula

  Kurcze w dobie internetu takie głupie dyskusje gdzie prawo na 2 kliknięcia myszki . Tu tak na szybko-https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/oplata-skarbowa-17316423 Choć dokładniejsza jest witryna sejmowa , choć to tam też nie jest prawo. Ciekawe co ? Ano prawo jest w formie drukowanej na papiurze . A do czego są organizacje ? No właśnie po to . Żaden urzędnik nie może dowolnie interpretować prawa . PLW napisał zgodnie z kompetencjami po co jest rejestr pasiek i kto powinien uaktualniać stan rodzin . PLW ma mieć wiadomość kto , gdzie ma pszczoły . Jego nie interesuje zmieniająca się wielkość pasieki . Fajnie by było tylko coś trzeba skrobnąć . PLW nie przyjmuje wniosku o aktualizację wielkości pasieki a jedynie zmianę lokalizacji , przemieszczanie lub zmianę danych właściciela . Nie ma żadnego numeru pasieki a jedynie nr wpisu do rejestru . Może zmaterializować ten but w drzwi w formie jakiejś bumagi do minrolu? P.S. Nie organizacja a URZĄD właściwy do udzielania pomocy . Wystarczyło by oświadczenie pod sankcją .
 10. daro

  Wracając do "ziołomiodów"

  A jaki można mieć pomysł na życie jak koszt m 2 mieszkania to półroczne pobory brutto , młodego człowieka ? Na zachodzie nic lepiej , Paryż z wysokości wieży Eiffla też ładny i czysty , burek nie widać ..
 11. daro

  Wracając do "ziołomiodów"

  Pytania są tendencyjne ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...