Skocz do zawartości

daro

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2103
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

529 wyświetleń profilu
 1. daro

  Sezon 2020

  Kolego kiedy kwitnie kukurydza ? Kiedy kwitnie mimoza ? Jak kwitnie mimoza ja nie poławiam pyłku nie wiem jak u kogo ale u mnie termin kwitnienia się zupełnie nie pokrywa . Już raz pisałem .To nie kwestia koloru a stałości obnóża i połysku . Mogę się mylić bo nie jestem fachowcem i nie oddałem pyłku do analizy bo po prostu mi szkoda . Kolego nie ma złych pomysłów są tylko ludzie pazerni ja nie jestem pazerny dlatego na nawłoci , mimozie nie poławiam bo u mnie to sierpień . Kukurydza kwitnie ( fachowo wiechuje ) początek lipca do połowy . Tak sobie czytam o ŚOR w kukurydzy i tak sobie doczytałem że w okresie wiechowania najlepszy jest czas na oprysk na omacnicę prosowiankę . To jest może mylnie łączenie z pyłkami .
 2. daro

  Sezon 2020

  Nie było wymiany . Srednio odbudowały 1,8 ramki . To nie ma nic wspólnego z budową rokiem czy pyłkiem . Na 100 % bo pyłek zbieram i tylko 3 rodziny przynosiły z kukurydzy . Problem warozy opisął kol. Karpacki .
 3. daro

  Sezon 2020

  Po tygodniu ? Bzdura . Sąsiad to ja . Z czego te próbki ?
 4. daro

  Sezon 2020

  A 4 pszczoły + matka ? Przed tygodniem pełne 12 ramek dadanta . Pozostały pokarm pierzga czerw w róznych stadiach , jajka . Pokarm nie rusdzony i nie odsklepiony 7 ni po preglądzie . Tyż waroza ? Chlamna bestia . Smok jakowyś .
 5. Jak w partyzantce .Później to tak jak w tym dowcipie . , Czy mogę nasrać panu na wycieraczkę ? Pyta się sąsiad. Gospodarz - spier..laj! Powtarza się tak ze 3 razy aż pewnego dnia chłop patrzy rano regularny stolec . Leci do sąsiada a ten - były konsultacje społeczne ? Były .Odwal się Pan . To się nazywa działalność PUBLICZNA , nie tajne kuplety . Na tym polega też że działając publicznie narażonym jest się na krytykę czy ataki . Wszystkim nie dogodzi, ale to demokracja i starczy jak większość będzie zadowolona . Nie ?
 6. Oj bom strasznie zdziwiony jabłcok a jabłecznik to nie koń i koniak . To raczej jak ladacznica i zakonnica . Róznica w prowadzeniu a nie istocie .Żona mi podpowiada że coś w tym być musi bo śpią na ulicy i nic ich nie rusza . Niestety, sam wolałbym calvados ,po staropolsku jabłecznica . 😇 P.S. Już lepsze oj niż aj waj .
 7. daro

  Dla początkujących - typ ula

  A powód jeden - brak moderacji . Robinhuud na prezydenta , ftu moderatora . Jak się podoba ideea?
 8. Oj Oj a ja ich od meneli zwyzywałem a oni poprostu się leczą . Siedi się w domu to qrw trąca .
 9. daro

  O ziołomiodach technicznie

  Baru jest krytkiem tego spacyfiku co nie omieszkałem mu wytknąć . Choć to jest bardziej uczciwsze niż ziołocukier. Ot miało być technicznie a producenci ziołosmrodu nie odpaowiadają na moje podstawowe pytania co do technologi produkcji . Chyba że dla wybranych , ogólno dostępnego dla członków Polanki nie ma . baru0 na ambrozji - moderator globalny . Już myslałem e nie będzie tam gorzej niż za czasów mędrca spod Skierniewic . Jednak jak to powiediane - może być. Mówiłem -kupić ? P.S. Może robinhuda na moderatora tu? 🤣
 10. daro

  O ziołomiodach technicznie

  Nie pobratymcy a sąsiedzi . Po jaką cholerę nie wieiem chyba e pokazać że coś się robi , wiem ze desykacja jest nieopłacalna nawet przy ścieżkach technologicznych bo straty przekraczają zyski .
 11. daro

  O ziołomiodach technicznie

  Na gryce też się nie zna skoro twierdzi że randapem desykują . Na Ukrainie to i owszem z samolotów .
 12. daro

  O ziołomiodach technicznie

  Zgadzam się co do końca PSL. Każdej totoalitarnej władzy samoorganizacja ludzi jest solą w oku . Wiem jak jest z usługowym przerobem , to Ty nic nie wiesz .Kiedyś mój usługodawca reklamował się na Polance . Kiedyś JJ wieszał na nim psy, jak zaprosili do siebie napisał na Pszczelarstwie peany pochwalne . Postawili coś , nie wiem .Lewackie podejście to jest takie że wszystkim ma się zajmować wałdza bo ona wie lepiej co ludziom potrzeba . Nie potrafią się zorganizować i dogadać to niech g . mają . To moje zdanie . Łatwiej kupić węzę u dużego producenta i dać małpom niż dać im wędkę np. walce do wyrobu. Mozna dostać bakczysz a małpy nic nie dadzą tylko d . się odwrócą i nie będą nic chcieli , a do wyborów zapomną i nie będziemy im już potrzebni . Nie zagłosują . Co do pokazywania palca przez producentów to się nie zgodzę , są co dbają o klienta . P.S. Mamy (chyba ) wsólne poglądy na Sanację . PSL i to co robił dla wsi przed wojną to nie są te obecne popłuczyny PZL, które nawet nie są partią chłpską , rolniczą czy wiejską .
 13. daro

  O ziołomiodach technicznie

  Bzdury . PSL ten prawdziwy przed wojenny był motorem spółdzielczości . Masz koło pszczelarskie kupuje się wspólnie leki , maszynerię do wyrobu i pokazujesz środkowy palec producentowi . Jak zaczynałem kupiłem u Łysonia węzę 1 kg , kupiłem u pszczelarza i człowieka który ponadto sprzedawał swój wyrób. To tu też powinno być dodane w sprzedaży bezpośredniej możliwość sprzedaży swojego wosku w tej formie bo znam przypadki urąbania takich pszczelarz poprze US ( donos ) . To było na początku teraz usługowo wyrabiam ze swojego wosku w firmie . Nie miałem nigdy problemu węzą. Tyle że zorganizować się w kole przekracza mentalnie ,, działaczy,,
 14. daro

  O ziołomiodach technicznie

  Ja nie piszę kłamstw . W wolnej gospodarce relacje klient - producent nie regulują ustawy a sądy i wolny rynek. Nie ma normy na dobry dzem , wpychane jest g. do zywności . Co do węzy to o to powinny być organizacje żeby pociągać do odpowiedzilności nie rzetelnych producentów . Po to aby się wzajemnie organizować w wytłoczeniu rzeczonej ze swojego wosku . To nie samochód .
 15. daro

  O ziołomiodach technicznie

  Ja nigdfz Ja nigdzie nie muszę uchodzić jestem w swoim kraju. Poważny nie byłem i nie będę mam nadzieję że w trumnie też . Pajacom lżej . Odpowiedez na postawione pytania . Guzik prawda . Wszystko jest tylko brak egzekwowania obowiązującego prawa . To PSL wymyslił kontrolę zywności poprez weterynaRZY A NIE SANEPID .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...