Skocz do zawartości

daro

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2 203
 • Rejestracja

Informacje o profilu

 • Płeć
  M
 • Przynależność
  TAK
 • Zgoda
  Nie

Ostatnie wizyty

722 wyświetleń profilu
 1. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  Rzucasz chłopcze obelgami a dowodów brak . No bo i skąd . Kłamca to kłamca , a chłopczyk to chłopczyk . U szewca drewniane gwoździe prostuje . Debatę trollu rujnujesz . Bo troll piszę się tak . 🤣
 2. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  Udowodnij że kłamię . Jak nie potrafisz to nie długo będą wybory w Polance . Ja mam plan się wybrać to zobaczymy czy potrafisz coś trzymać w ręku. Najlepiej linkując ,, moje ,, wypowiedzi z innych forów . Po rysie ,,psychologicznym ,, i wpisach sadze żeś gdzieś z Bieszczad . mający wpływ na kształtowanie się opinii Tłumaczyć ? Bardzo chciało by się i tyle . Nie neguję że opinie własne , no nie zawsze przemyślane ,nie raz na gorąco z partyjnego sms .
 3. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  Nie chłopcze . Jestem na 2 , tu z tytułu przynależności do organizacji. Na drugim z tytułu że żaden śmieć nie będzie rozstawiał ludzi po kątach .Bo ludzie nie bydło i nie idą za tym co ich kijem pogania . Zwłaszcza że kij słaby i poganiacz cienki . Nie mam powiększonego ego . Mówiono mi że słoma mi z butów wystaje ale cóż lepsza słoma w butach niż siano w głowie. P.S . figurą opinio twórczą chce być atena .Mi to lotto , prawda jak ta moja słoma w butach. Jak byś jej nie upychał ,cholerstwo i tak wylezie . Pa .
 4. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  Najlepiej rozbawia mnie wnuczka Millera . Karma wraca .
 5. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  No przyłożyłem się zmówiłem 2 kg nasion konopi . Konopia jako miododajna podniesie wartość pastwiska i humor pszczelarzom . Każdy ma swoje problemy Ci z południa , Ci z północy ale urawniłowka ich nie rozwiąże ni jakieś władzę . Może się tak samemu zacząć dogadywać ?
 6. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  Aj tam , lepiej niech pozwolą siać konopie i wszystkim będzie wesoło . Ten program jest jak dziadowski kij , służy wszystkiemu tylko nie wspieraniu . Zdrowy organizm nie potrzebuje wsparcia . Potrzebna jest hobbystom niewielka zachęta ,ot choćby urealnienie ceny leków na warozę . Ale to wszystko pindoły . O czym to mówić jak X lat aby dostać leki na warozę trzeba zgłosić że występuje . Toż kabaret to mało.
 7. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  Nikt nie zapomniał . To Szacowny świczypał zapomina i starannie unika ,,osiągnięć,, swego stronnictwa . Z diabłem byle u koryta . Ot , stronnictwo pełnego koryta .
 8. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  To akurat Panu Bogu w koperczaki . Jak już kiedyś pis -ałem ja nie z PiS choć z matecznika .🤣 Ja tam raczej na bosaka za Cejrowskim - wszyscy won .Podziwiam jednak Kaczyńskiego jako polityka, wydmuchanie ,, koliacji ,, ,,obywatelskiej,, makiaweliczne . 🤣🤣 Nie ma żadnych danych tylko nocne fantazje rożnych dewiantów . Każdy realne dane w 4 literach . Realne dane pokazały by realną rzeczywistość a ta nikomu nie w smak .Od władz pszczelarskich po mieszaczy .
 9. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  A to tak na temat przepszczelenia i tego że ktoś za nas coś ,,załatwi ,,.
 10. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  No posikać się można , nie będę tu cytował tego komunistycznego bełkotu, jak czarg , by udowadniać prawdę . Prawda, to się nazywało ZSL ,nim skradziono nazwę . Coś Ci się pomerdało. Chłopem nikt nie kieruje oprócz jego chłopskiego rozumu . Jak Ci chodzi o dopłaty , dalej są mniejsze niż w reszcie UE ( podziękowania PSL za nie umieszczenie w traktatach mechanizmu wyrównywania ) , to jest tylko rekompensata . Idź na wieś i powspieraj . Choćby sadowników , no tak za dużo zasadzili sadów . PSL powinien pokierować nasadzeniami , zgoda na to gdzie sad posadzić gdzie ule i ile , postawić . A idzie w pindu z tymi dyrektywami. Cała władza w rence rad !
 11. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  No polać się można . Pomijam powody zapaści ( obowiązkowe dostawy i działania których PSL nie potępiło po dziś dzień ) . Do obecnego stanu polskiego rolnictwa przyczynili się ,tylko i wyłącznie ,polscy rolnicy ciężką i roztropną pracą . A od pszczelarstwa niech się odfanzoli ze swymi władzami. Niech poprawią to co schrzanili zalaniem rynku chu wie czym pod nazwą miód . Pomoc potrzebna pszczołom i tak jak już tu pis ał Kol. Karpacki od ministerstwa środowiska
 12. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  Na komputrze z chińską można pisać po polsku . Całe życie mnie straszą a ja się nie boje . Jestem za równo uprawnieniem kobiet - oddaje , jak kto naruszy moją nietykalność osobistą . Obelgi mnie nie ruszają hipopotam ze mnie . To z historii ludzie powinni brać nauki , ale jak wynika z historii i powyższych wpisów większość ma to 4 literach .
 13. daro

  Uwaga - teren przepszczelony!

  Z całym szacunkiem ,po klawiaturze na jakiej się pisze widać czyje interesy się reprezentuje . I to kierunek konkretny .Kto do wioseł ?
 14. daro

  Dopłaty do dopłat.

  Tak na szybko nierealne bo nie mierzalne no i narusza pewne prawa . Wspieranie to ma być pszczelarstwa a nie form sprzedaży . To jest gdybologia a nie wizja czegokolwiek .
 15. daro

  Dopłaty do dopłat.

  A tak dokładniej ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...