Skocz do zawartości

Karol

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Zainteresowania
  Sport
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Tak
 1. Karol

  KORONOWIRUS

  To normalne że się dezaktualizują,chociaż to dramat że dopiero po miesiącu walki z wirusem wreszcie coś drgnęło z zamówieniami które powinny być realizowane z początkiem roku.Wtedy w szeregach partii rządzącej była sielanka i dobrobyt,pani minister twierdziła że koronawirus w Chinach gdzieś daleko to olbrzymia szansa dla naszego przemysłu np: dla branży oświetleniowej,niestety ta wielka specjalistka i fachowiec nawet nie wiedziała że cała Polska branża oświetleniowa funkcjonuje dzięki dostawom z Chin.Takie buty panie kolego.!
 2. Karol

  Idą wybory

  Mechanizm wyborów według PiS jest bardzo prosty,zrobić wybory najszybciej jak to możliwe zanim wszystko się rozleci.Kiedy zaczną wprowadzać oszczędności,kiedy wyjdzie na jaw że rząd nie jest w stanie nawet zapewnić obywatelowi maseczki za 25gr,wtedy wynik wyborów może być inny jak teraz.
 3. Karol

  KORONOWIRUS

  Szukanie winnych swojej nieudolności to jest właśnie taktyka jedynej słusznej.Teraz stoją pod ścianą muszą zorganizować wybory zanim wyjdzie na jaw prawda o potędze gospodarczej tekturowego państwa,zanim okaże się iż 212 miliardów pomocy to fake news w wykonaniu rządzących. Tak więc polowanie na winnych nieprzygotowania do kryzysu trwa......
 4. Karol

  KORONOWIRUS

  Przykład jak rząd pis-u wspaniale przygotował się do walki z koronawirusem.Cytat z Onetu: "Maski, rękawiczki, gogle, osłony twarzy i kombinezony trafią wkrótce do państw UE. Komisja Europejska poinformowała, że dostała oferty w organizowanym przez nią unijnym przetargu. Polska nie będzie mogła jednak skorzystać, bo za późno dołączyła do mechanizmu zakupów."
 5. Przestali płacić za plucie na totalnych 😁 Bieda się niektórym pogodzić że jest porozumienie,że wszystko zeszło na drugi plan i tylko razem przetrzymamy złe czasy.
 6. Karol

  KORONOWIRUS

  Raczej ostrzegam 😷
 7. Karol

  KORONOWIRUS

  Nowe lekarstwo na koronawirusa naszego rządu. TU BYŁ OBRAZEK Z ZEWNĘTRZNEGO SERWISU.
 8. Karol

  Gorący temat

  A jaki ja jestem szczęśliwy można się swobodnie wypowiedzieć bez konieczności słuchania po każdym poście powtarzanej 5 lat paplaniny o cudzie gospodarczym,dobrobycie i nienawiści do opozycji itd... Tak trzymać!!!
 9. Karol

  Gorący temat

  Eee tam się jeździ jak pasuje,a potem nieszczęście,płacz i szukanie winnych.Cecha charakterystyczna tej władzy zarozumialstwo. https://twitter.com/i/status/1229847542680244225
 10. Karol

  Hyde park

  Masz prawa nie potępiać,tylko potem nie bądź zaskoczony chamstwem innych wobec ciebie.
 11. Karol

  Pokręcona Historia i tradycja

  Wzruszyłem się jak przeczytałem o tych naszych mediach publicznych😇 Towarzysz Urban pęka z dumy.
 12. Karol

  Hyde park

  Oj nie przeszkadzało wam nie,chodzi o ludzi twojego lepszego sortu, do dzisiaj plujących i szkalujących wszystko i wszystkich co niema w nazwie PiS.Kolesie z PiS musieli coś zrobić na pokaz bo grubo gość pojechał niema co.A ty potępisz takie chamstwo,potępisz panią Lichocką?
 13. Karol

  Hyde park

  Prawda panie Vega boli tak?A niech cię boli fanatyzm polityczny kosztuje.Właściwie to wiem że w pana oczach wszystko nieprzychylne to fake newsy,a osoby to hejterzy,więc nie jestem zdziwiony kolejnym takim wpisem.Nie mogę się już doczekać jak z totalsów awansuję na ignorowanego działaj Vega bądź jak Chuck Norris.
 14. Karol

  Pokręcona Historia i tradycja

  Tak podejrzewam że płacą.Nikt bez przyczyny nie papla dogmatów pisowskich w koło od kilkudziesięciu postów jedno i to samo czasem sam do siebie.Widzę starym sprawdzonym,komuszym sposobem odnajduje kolega w mojej osobie wroga czyli totalsa.Na nic moje tłumaczenie że nigdy nie głosowałem na PO, wasz przekaz partyjny nakazuje jednoznacznie odnaleźć wroga i zniszczyć,wystarczy że ktoś myśli inaczej to się dorobi ideologię o szkodliwości dla narodu.Jeżeli chodzi o podatki to proponuję wyłączyć propagandę sukcesu i włączyć myślenie,wystarczy przypomnieć sobie podatek bankowy,wyższa akcyza na używane samochody,danina solidarnościowa,opłata mocowa,opłata recyklingowa,opłataOZE i wiele wiele innych z podatkiem cukrowym 41.O tym nie usłyszysz w TVP, bo to przecież nieładnie doić rodaków.Żeby kolegi nie dobijać o tym dobrobycie w budowie mógłbym nie pisać,ale jednak mój przykład.W roku 2015 dziecko na studiach kosztowało mnie 1000 zł w tym roku kosztuje już ponad 1600zł inne koszty utrzymania po podwyżkach przerażają,wzrost wynagrodzeń moich i żony jest zbyt mały dokładamy z oszczędności.Aż strach pomyśleć co będzie za rok?Jeżeli ktoś ma tu przepraszać to ty kolego Vega jako wspierający ten socjalizm utopijny swoim hejterskim słownictwem.
 15. Karol

  Hyde park

  Jak chcesz to masz pierwszy lepszy przykład moralności Kalego.Wszyscy wiemy jakie chamstwo dotknęło Pana Dudę na spotkaniach z wyborcami. Jakimś dziwnym trafem kilka lat wstecz nazywanie Bronisława Komorowskiego "bydlęciem które musi się podlansować" nikomu z PiS nie przeszkadzało. https://twitter.com/i/status/1227668069696360448
×
×
 • Dodaj nową pozycję...