Skocz do zawartości

Karol

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Zainteresowania
  Sport
 • Przynależność
  NIE
 • Zgoda
  Tak
 1. Miód nie dzieli się na wiejski czy miejski,tylko na dobry lub zły.Zapytam ironicznie przeciwników miodu z dachów od jakiej wysokości budynku miód jest zanieczyszczony,ewentualnie jaka powierzchnia miasta dyskwalifikuje miód?
 2. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  Buckfast to pszczoła syntetyczna hodowana dla różnych potrzeb pszczelarzy,widać z twojego przypadku nadal nie potrafisz zrozumieć że są bf-y mniej i więcej plenne,przerywające wcześniej i później czerwienie,a także z dynamiczniejszym lub wolniejszym rozwojem wiosennym.Dlatego trzeba staranniej dobierać pszczołę do swojej pasieki.Buckfast bucfastowi nie jest równy,a zanim to zrozumiesz to wstrzymaj się od wygłaszania stereotypów o bf bo staje się to nudne raz twierdzicie że narabują potem że głodują.
 3. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  No również chętnie zobaczę leżenie do góry brzuchem krytykantów :D
 4. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  Kavior co chcesz to sobie wymyślaj dalej rok był bardzo słaby jak u wielu z tego forum w pasiece mam krainki i bf prawie po równo z pustego i..... Pasieki stacjonarne!.Niech się twój guru pochwali co jemu natargały.Ciebie nie pytam bo ci pewnie bf zrabowały.Zadzwoń do Bartnika Sądeckiego niech ci powie ile naczaskał na krainkach i się chłopie zdziwisz jaka była bieda.
 5. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  daro czytasz ty czasem co napiszesz? do czego te byle jakie odzywki?Już ci kiedyś napisałem że ja nie muszę nikomu nic objaśniać,udowadniać bo nie ja besztam wszystko i wszystkich.A czyjąś wiedzą-książkami się nie zasłaniaj,bo to głupio wygląda,masz litry ze swoich to napisz,a nie ble ble co to ja jestem! Ja w 2017 średnio pozyskałem 16 l z ula z trzech pożytków,bez znaczenia krainka czy bf trafiają się miodne i mniej miodne,albo lesery.Jaki był rok wiadomo.A ile u ciebie???
 6. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  Kolego daro strasznie jesteś jakoś wrogo nastawiony do innych.Czyjeś opinie traktujesz jako bełkot,trutowiska są dla ciebie bez sensu,hodowcy bf to oszuści,zaś ci co kupują bf to idioci.Sama pszczoła buckfast to zaraza.Tak bardzo chcesz coś komuś tu udowodnić? ale powiedz co?Wypisujesz że jakąś tam książkę przeczytałeś i co myślisz że wszyscy przed tobą będziemy klęczeć? żeś gość.?Że jakieś jedno doświadczenie na rabunki zrobiłeś?to już innych opinie to zero?Zrób doświadczenie na kraince zobaczymy czy nie rabują? Nawet moderatorowi nie przepuścisz,a za to słownictwo na ambrozji miałbyś przymusowy odpoczynek.Jeśli taki jesteś wielki gieroj-pszczelarz to pokaż te swoje pszczoły i opowiedz ile tego miodu zbierasz na swoich wspaniałych matkach że z innych kpisz że zbierają po 100l,a że twoje mieszańce lepsze jak moje kupne.Pokaż klasę czyś może taki tylko internetowy kozak?. Jeśli chodzi o moje bf to mógłbym ci napisać sporo obserwacji,ale poco jeżeli i tak nic nie uznasz, rojliwość dla ciebie bez znaczenia,miodność nie uwierzysz,łagodność nieistotna itd....
 7. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  Bucfast morderca nie zna litości i niema serca
 8. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  Kolego tamatek jestem wstrząśnięty i zmieszany pewnie długo potrwa zanim dojdę do siebie po tej dramatycznej historii.Co to za pszczoły co się tak dają rabować? :)
 9. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  I tak powinno być przynajmniej do zakupu pszczół buckfast przez kolegę.Same stereotypy to za mało.A rozmowa z tobą to słowo przeciw słowu,bo niby jak mam coś pokazać przez internet.Tylko że ja akurat tutaj nic nie muszę udowadniać,bo to nie ja atakuje bf-a i pszczelarzy co go kupują.
 10. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  Zaraz będzie że bf-y rabują,od lat to samo powtarzane bo kolega koledze powiedział,a kolega miał ale już niema itd...
 11. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  Właśnie w tym poście udowodniłeś że nic nie wiesz o obecnych bf-ach.Może i tak kiedyś było że matki szalały z czerwieniem.Teraz kupujesz co potrzebujesz.Są bf które tworzą słabsze rodziny niż niektóre krainki.
 12. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  No taka nieska czy singerka na trzech korpusach to powietrzem żyje.
 13. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  To może kolega chociaż powie ile tych bf przerabiał i jakie unasiennione zakupione mam nadzieję, czekam drugi dzień na odpowiedź,a w zamian słyszę że jestem idiota bo kupuję bf,to kolega chyba jakieś krainki reklamuje czy co?,co takie uczulenie ma bf?. To i ja spytam przewrotnie,a w czym krainki lepsze od bf może w rojlwości?. Nie lepiej zrobić odkład zamiast narzekać że mięsa w ulu?
 14. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  No tak,teraz dostęp do wszystkich pszczół większy,ale frazesy o bf takie same od lat.
 15. Karol

  Buckfast - tak czy nie

  Kolego daro chyba z 10 at temu na wykładach jeden ze znanych hodowców Polskich mówił że najwięcej o BF ,,wiedzą,,pszczelarze którzy tej pszczoły nie mieli lub wydaje im się ze coś mieli,ewentualnie coś tam słyszeli od kolegów.Widzę w twoim przypadku bardzo się to stwierdzenie sprawdza ,bo szybko kolega zmienia temat i przechodzi na mnie jakbym ja miał coś komuś udowodnić.A tak na prawdę to nie ja tu gadam źle na bf .Więc ja nic nie muszę udowadniać mam w pasiece 50% bf jestem zadowolony i z krainek i BF złośliwieją obie,bardzo miodne trafiają się obie.Chętnie posłucham prawdziwych twoich doświadczeń o bf,o których od kogo,a nie że coś gdzieś tam ktoś ZOMO,numerki itd..
×
×
 • Dodaj nową pozycję...