Skocz do zawartości
Borowy

Ankieta


Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam wszystkich do głosowania i komentowania - im więcej głosów tym pełniejszy obraz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderować Hyde Park ? - To przecież nielogiczne... Sądzę, że na temat rodziny królewskie w Zjednoczonym Królestwie nikt się nie będzie wypowiadał? Taka jest zasada... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak to zrobiłeś że pojawiła się ankieta?

Toż to będzie bardzo wymowne co zrobić z tym pluciem na hyde parku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze tu braku logiki - nawet w hajdparku powinny obowiązywać jakieś zasady, nawet jeśli nie określone przez regulamin, to na pewno określone przez dobre wychowanie i dobry obyczaj.

 

Pozdrawiam.

 

PS. O królewskiej rodzinie mówi się sporo, i to zasadniczo zawsze zle ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak to zrobiłeś że pojawiła się ankieta?

Toż to będzie bardzo wymowne co zrobić z tym pluciem na hyde parku.

Taką mam nadzieje - żę w końcu ktoś się zlituje nad tym miejscem i posprząta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze tu braku logiki - nawet w hajdparku powinny obowiązywać jakieś zasady, nawet jeśli nie określone przez regulamin, to na pewno określone przez dobre wychowanie i dobry obyczaj.

 

Pozdrawiam.

 

PS. O królewskiej rodzinie mówi się sporo, i to zasadniczo zawsze zle ;-)

  I masz rację, nie da się cudzego sumienia posprzątać. Nie będę przytaczał, a mam przygotowane, ile hejtu było pod moim adresem poza Hyde Parkiem nawet w tematach ściśle związanych ze sprawami pszczelarskimi.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze troche dodam od siebie,ogólnie forum moze lepiej podzielic podobnie jak na ,,Ambrozji" tematy chodowli ,sprzetu  lekarst,polityki nowinek technicznych co i gdzie kupic itp.  Nie jestem jeszcze w Polance  ale w dobie internetu brak tych tematow na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYT; Z wiki ;

Miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania - królowej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vox populi - Vox Dei !

 

;-)

Tu nie powinno być miejsca na cenzurę. Tu, naczelną zasadą winna być AUTOCENZURA.  Tu winna królować zasada, że  JA CZŁOWIEK INTELIGENTNY, utożsamiający się ze środowiskiem postrzeganym jako swego rodzaju elitą wynikającą z historycznych przesłanek nie powinienem zachowywać się NIEGODNIE. CZY TO TAK DUŻO? 

  Jeżeli już cenzor, to chyba Archanioł Gabryel, jako, że jego patronat niebieski sięga też muzułmanów. Na buddystów nie mam pomysłu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijmy chociaź do 50ciu głosów...

 Z całym szacunkiem , ale po co i w jaki sposób ?? Aktualna sytuacja pokazuje stan faktyczny zainteresowania tematem, a jaki on będzie w efekcie "dobijania" do 50 głosów? 

Zamiast na siłę "dobijać" do pewnej ilości głosów, należy przyjąć  stan faktyczny do wiadomości.  A to pokazuje, że przygniatająca większość użytkowników tego forum, ma w nosie jego kształt , zwyczaje i atmosferę . Przyjmują oni postawę widza na jakimś widowisku sportowym, któremu obojętne jest, co dzieje się na tej sportowej arenie, ale ogląda bo akurat nie ma nic lepszego do roboty, a tam chociaż jacyś ludzie biegają w kolorowych strojach , i co pewien czas ktoś w ciekawy sposób się przewróci.

Postawa zresztą prezentowana nie tylko przy tej ankiecie.  W innych sytuacjach także.  Tak właśnie wygląda w rzeczywistości tzw. "opinia publiczna".  Widać jak jest miarodajna , a mimo to wielu chętnie się na nią powołuje. A gdyby jakimś nadludzkim wysiłkiem , udało się "dobić" "chociaż do 50 głosów" , to czy takie wyniki można by uznać za wiarygodne i miarodajne?  Ja osobiście , wątpię. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko ankieta i nic pozatym.

Zadnych efektów nie przyniesie.

Wynikła ona z mojej prywatnej osobistej ciekawości.

Tyle, az tyle lub tylko tyle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym taką propozycje żeby utworzyć dział "poradnik". Moderowany czy pisany przez doświadczonych pszczelarzy. Nowi tak jak ja poszukują wiedzy w różnych miejscach. Nie wiemy czy to co podają inni na forach, Yt jest dobre czy wręcz szkodliwe. Może warto zrobić taki dział gdzie będą podawane linki do wartościowych materiałów. 

Gdy kupowałem pszczoły, Pan który mi je sprzedawał podał kilka cennych rad, które pozwoliły mi uniknąć pewnych błędów. Oczywiście popełniłem inne. Był to doświadczony pszczelarz z Bolesławca (nazwiska nie podam bo nie wiem czy sobie tego życzy)  i to on polecił mi Polankę. 

Podsumowując:  może warto stworzyć miejsce gdzie doświadczeni dzieliliby się wiedzą z młodszymi (niekoniecznie wiekiem). Z tego co widziałem to inne fora takie mają, ale ja wolałbym tutaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie we właściwym miejscu, ale krótko odpowiadając poprzednikowi. Jest "trochę" materiałów na naszej stronie głównej. Są artykuły, filmy w zakładce "Polanka TV"... Nie tylko oczywiście. Na Youtube pojawił się niedawno świetny materiał zbierający do kupy gruupę zagadnień w podobny sposób jak robi to Karpacki. Chodzi o ten film:

 

Ale ponieważ tu, w ankiecie, rzeczywiście nie powinniśmy rozmydlać intencji wątku, proponuję wszystkim spragnionym wiedzy zakładać wątki z pytaniami także bardzo ogólnymi. Prawda, czasem niektórzy się rzucą na kogoś, kto wziął na siebie odpowiedzialność za pszczoły a niewiele o nich wie, ale zawsze trafi się ktoś, kto pomoże. Albo własnym doświadczeniem, albo wartościowym materiałem z sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...