Skocz do zawartości
Atena

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

179 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet telewizji reżimowej nie oglądałem:)

To mieliśmy tak samo. Ja też TVNu nie oglądałem. Od zawsze mam alergię na kłamstwo. Była na szczęście telewizja publiczna. Rzadko oglądałem Pospieszalskiego, bo nie przepadam za fanatyzmem (jednak zdarzało się), podobnie rzadko Lisa (nawet chyba jeszcze rzadziej) ale Ziemca owszem, często. Z jakiegoś powodu nie był wtedy fanatykiem.

Faktycznie, kiedy telewizja staje się reżimowa, przestaje nadawać się do oglądania. Aż się człowiek ma ochotę po oku podrapać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja początkowo TVN oglądałem ale tylko jak był dobry film. Informacje bardzo rzadko i tylko jakieś skróty. Od kiedy mam możliwość nagrywania to nie oglądam TVN ze względu na koszmarną ilość reklam jednak nagrywam zaś reklamy przewijam. Z Polsatem podobnie choć kiedyś to nie bardzo było co oglądać - poziom taki sobie. Najwięcej TVP Historia, National Geografic, Discovery, TVP Kultura - (świetne filmy, naprawdę), TNT, trochę TVP Info - głównie W tyle wizji. Ogólnie nie mam za dużo czasu na TV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam określenie telewizja reżimowa pierwszy zaczął publicznie używać Janusz Korwin Mikke. To było jeszcze w czasach, gdy był dla mnie politykiem, publicystą... ech... szkoda gadać. Teraz żałuję, że od prawie 30 lat głosowałem na niego, UPR itd... Rozczarował mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi