Skocz do zawartości
vega

Chamstwo na forum

93 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym proponował jakiegoś księdza,

Może kup sutannę .

Moderatorami są władze Polanki i to do nich należy ostateczna decyzja . Można posadzić kogoś kto w ramach czyszczenia ukrywał  czy wycinał fragmenty  usuwając do widocznego śmietnika z którego decyzją zarządu były by wywalane . Robrus prezentuje słuszne zdanie - pierdoły won  . Upieram się przy tej nazwie z prostej przyczyny ludzie jak nie muszą to tam nie grzebią.

Wilk syty i owca cała . Jako że to forum organizacji nie uniknie się polityki ale można obcinać nachalną propagandę tej czy tamtej partii .

Co ja na to ? Jak na lato .Jam chłop a chłopaki nie płaczą a starożytne forum było miejscem wypowiedzi słownej a nie pisanej . Słowa wypowiedziane ulatują bo nie zawsze są rozsądne i przemyślane . Nie robię zrzutów jak co poniektórzy i nie przywiązuję się do swoich prawd . :D

P.S.

Jak to mówi młodzież"zmiękła chłopu rurka".

Cóż lata robią swoje, ważna nie rurka a to co pod nią . To twarde i wielkie jak dawniej . :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na myśli prawdziwego księdza, no może popa/pastora/rabina/mułłę/lamę. Również co do płci nie mam żadnych oczekiwań - mogła by być jakaś pastorałka...  Jak się chce osiągnąć zakładane cele  wszystkie środki mogą go uświęcać. 

Ot, choćby w 1945, Niemcy chcąc mieć święty spokój od razu pokochali Żydów i to trwa, i trwa, i zapewne Niemiecki przedstawiciel wygłosi płomienne przemówienie w Izraelu 27.01. 

Kochajmy się... - jak pisał wieszcz i liczył że jego słowa będą prorocze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja jako Katolik nie życzę sobie religii w organizacji pszczelarskiej Polanka .Jakiejkolwiek , w tym lgbt .

Niemcy zapłonęli wielką kryształową miłością do żydów . Bo najlepszą spłatą długów jest spławienie wierzyciela e/w  spalenie . Być może H..... napisał spławić tych żydów a sekretarka się pomyliła .

Forum jest regularnie monitorowane przez boty wyszukiwarki Google; Bing (i inne) i podlega indeksacji.

Zapis ostatniego zdania, bez względu na zamiary /kontekst/, oderwany od reszty i podający w wątpliwość odpowiedzialność Adolfa Hitlera udokumentowaną przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze za zbrodnie hitlerowskie, zbrodnie wojenneprzeciwko pokojowi i przeciwko ludzkości po indeksacji może być mylnie użyte /wyszukane/ w przyszłości przez internautów.

Zmieniam więc nazwisko na inicjał, bez dalszej ingerencji w treść.

PPepe - moderator

Edytowane przez ppepe
Monitorowane przez boty wyszukiwarki Google; Bing i innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

P.S.

Cóż lata robią swoje, ważna nie rurka a to co pod nią . To twarde i wielkie jak dawniej . :D

Oj tak z pewnością są duże,czytając kolegi wypowiedzi,a raczej próby wysłowienia ,domyślam się  że są większe od mózgu szanownego kolegi. :D :D :D

Prawda dla kolegi daro jest brutalna wystarczy napisać proszę o usunięcie mojego konta i koniec...co potem robić,gdzie pisać,zabolało hejterskie serduszko kolegi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociaż jestem młodsza stażem i do tego płci przeciwnej, chciałabym zabrać głos w tej burzliwej dyskusji. Co prawda wychowania pszczelarskiego nie doświadczyłam, niemniej odebrałam staranne wykształcenie ułańskie. Jeśli chodzi o posługiwanie się poprawną polszczyzną, naprawdę niewiele jest mnie w stanie zadziwić, a i ja potrafię zaskoczyć rozmówcę bogactwem językowym. Zawsze mnie także zastanawiało jak wiele uwagi można poświęcać pojedynczym epitetom, którym ktoś uparł się przypisywać pejoratywną wymowę.  Uważam jednak, że przestrzeń forum, jak każde słowo pisane, daje duże pole do niezrozumienia.  Nawet najlepsze chęci nie zawsze są interpretowane właściwie, a każde użyte słowo może zostać odebrane zupełnie opacznie. Gorzej robi się tylko wtedy, gdy wystrzeliwane pociski dolatują precyzyjnie do celu i miast odbić się od tarczy (lub też kewlarowej kamizelki) oponenta, trafiają prosto w serce.  Trup ściele się gęsto, antagoniści się wykruszają, tylko nie ma już z kim pogawędzić, nawet o pogodzie. Dlatego doradzam serdecznie, by korzystając z pięknej wiosennej pogody, przejść się na spacer, albo pobiegać. A na forum zaglądać nie jak więzień na widzeniu (wszyscy tęsknimy za sensowną robotą na pasiece), tylko z  otwartym umysłem i życzliwością.

post-417-0-84703500-1579089845_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum jest regularnie monitorowane przez boty wyszukiwarki Google; Bing (i inne) i podlega indeksacji.

Zapis ostatniego zdania, bez względu na zamiary /kontekst/, oderwany od reszty i podający w wątpliwość odpowiedzialność Adolfa Hitlera udokumentowaną przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze za zbrodnie hitlerowskie, zbrodnie wojenneprzeciwko pokojowi i przeciwko ludzkości po indeksacji może być mylnie użyte /wyszukane/ w przyszłości przez internautów.

Zmieniam więc nazwisko na inicjał, bez dalszej ingerencji w treść.

PPepe - moderator

Lubię to . Szaleju żeś się chłopie najadł .

Dlatego doradzam serdecznie, by korzystając z pięknej wiosennej pogody, przejść się na spacer, albo pobiegać.

Koleżanko zgadzam się z Tobą ,ale zaraz po tym jak świnie zaczną latać . :D

Spacer , BIEGANIE  ..... Wiosna idzie czy co , że tak ludzie szaleją . ;)

Bardzo żeście mnie oboje rozbawili . Mile dzień się zaczął . :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze mnie także zastanawiało jak wiele uwagi można poświęcać pojedynczym epitetom, którym ktoś uparł się przypisywać pejoratywną wymowęUważam jednak, że przestrzeń forum, jak każde słowo pisane, daje duże pole do niezrozumienia.  Nawet najlepsze chęci nie zawsze są interpretowane właściwie, a każde użyte słowo może zostać odebrane zupełnie opacznie.

Miałem pogrubić  to co  najważniejsze w tym cytacie ;) ,po przeczytaniu tak wyszło ,dzięki .

Ja nie muszę "wychodzić " na spacer ,ja "spacer " mam wszędzie :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daro, przyjacielu, błądzisz. Bieganie jest fajne.

Kup sobie polsat sport, zobaczysz ile to frajdy daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koneserem to byłem . Teraz już nima czym smakować . Telewizor sprzedany to co mi po Polsacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałabym jeszcze raz zabrać głos w sprawie żenującego poziomu dyskusji. Na wstępie pragnę podziękować Szanownym Kolegom Robinhuudowi i Karpackiemu, ponieważ biegając dziś po lesie ustanowiłam swój nowy osobisty rekord prędkości. Takie opanowało mnie natchnienie.

Do meritum. Przypominam, że pomimo braku agresywnej moderacji oraz większego zaangażowania zarządu , ciągle obowiązują pewne standardy wypowiedzi na tym forum. Forum to miało być miejscem wymiany informacji oraz akademickiej dyskusji. Miało być skarbnicą fachowej wiedzy pszczelarskiej oraz ciekawych nowych doświadczeń. Zamiast tego co chwila napotykam tu tokowisko. Zacietrzewione cietrzewie to przynajmniej mają jakiś sensowny cel w rozganianiu oponentów. Na naszym forum wypowiedzenie krytycznej opinii jest niedopuszczalne. Nie wolno mieć odmiennego zdania, nie wolno się pomylić, ani też poddać w wątpliwość metod uznanych przez drugą stronę. Specjaliści od pisania elaboratów pilnują formy rzetelnej wypowiedzi. Cisną tak bardzo, by nie umknęła żadna kropelka niedopowiedzenia. Pragnę przypomnieć, że czasy podstawówki dawno mamy za sobą. Nikt tu nie chce dostawać piątek za wypracowania i nie oczekuje żadnych ocen. Nie dziwi mnie wcale, że i czytelników coraz mniej, bo i czytać nie ma czego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od jakiegoś czasu tego chamstwa na forum nie widać. Wskazywanie "chamskich" wpisów i napiętnowanie tego typu działań przynosi efekty. Spadła aktywność userów ale to lepsze niż ciągła "nawalanka". Każdy ma własny światopogląd, któremu jest wierny. Głosząc swoje opinie należy pamiętać, że inni także mają swój światopogląd i będą go bronić "jak niepodległości" - cytując słowa klasyka. Dlatego powstrzymanie się przed komentowaniem polityki, religii, światopoglądu jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłótni i awantur. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od jakiegoś czasu tego chamstwa na forum nie widać. Wskazywanie "chamskich" wpisów i napiętnowanie tego typu działań przynosi efekty. Spadła aktywność userów ale to lepsze niż ciągła "nawalanka". Każdy ma własny światopogląd, któremu jest wierny. Głosząc swoje opinie należy pamiętać, że inni także mają swój światopogląd i będą go bronić "jak niepodległości" - cytując słowa klasyka. Dlatego powstrzymanie się przed komentowaniem polityki, religii, światopoglądu jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłótni i awantur. 

Wróć do swojego wpisu powyżej # 4, jak byłeś zbulwersowany chamstwem na portalu  a jak określasz Owsiaka ? Zapomniałeś? 

Jakoś nie zauważyłem Twojego "świętego" oburzenia na postępowanie ministrów, którzy bezpodstawnie /poza płacą/ pobrali po kilkadziesiąt tysięcy, a jedyną podstawą "prawną" było było wykrzyczane " bo im się należało"... Paru posypało głowę popiołem ale kasa została w kieszeniach.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pana Owsiaka określam tak jak go postrzegam. To się nazywa wolność słowa, której tak bardzo brakuje środowiskom lewackim mającym to hasło tylko na sztandarze. Nie obrażam, nie konfabuluję i nie zachowuję się po chamsku. Cóż więc mi zarzucasz? Że nie pieję na widok tego pana? Może by tak kolega odniósł się do tego? Czy pozostanie to bez odpowiedzi? Nie jest trudno kogoś kopnąć - trudniej jest uzasadnić dlaczego się kopnęło i tego bym oczekiwał.

Co do świętego oburzenia to jestem oburzony każdym rodzajem niegodziwości. KAŻDYM. Jednak nigdy nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę politykiem i nie mam zamiaru zajmować się wszystkimi aspektami życia społecznego. Nie mam na to czasu, który najchętniej spędzam z rodziną i przy pszczołach. Oprócz niegodziwości bardzo denerwuje mnie hipokryzja. Ty kolego Ateno (ponoć byłeś działaczem PSL-u czy coś takiego) powinieneś więcej wiedzieć na temat postępowania działaczy partyjnych w zakresie przywilejów i gaży pobieranej przez wierchuszkę różnych partii. Tylko błagam, nie mów mi, że pracują społecznie (mówię tutaj o tych naj naj naj). Dodam dla jasności by nie być źle zrozumianym - nie mam tutaj na myśli Ciebie kol. Ateno. Mówisz tak, jak by panowie z SLD czy PO nie pobierali wielotysięcznych tantiem, premii itd. Nawet teraz, gdy nie są u centralnego żłoba pobierają i to może nawet więcej niż kiedyś wiedząc, że to nie będzie trwać wiecznie bo zaczyna się zmiana. Powoływanie się dzisiaj na przykład pisu jest taką właśnie hipokryzją. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi