Skocz do zawartości
vega

Chamstwo na forum

96 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pan jest moderatorem - przenieś że Pan te wpisy we właściwe im miejsce i zacznij pisać rzeczowo.

Przypominam że moderatorów na tym forum jest więcej. Natomiast proszę napisać jaką Pan ma funkcję, aby wydawać mi takie polecenia ?  Już gdzie indziej pisałem , że gdyby to zależało tylko ode mnie, Hyde Park dawno skończył by na śmietniku.  A "rzeczowo" każdy może tu pisać. Niekoniecznie ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy tego po prostu zarządać. Zgodnie z RODO każdy ma prawo zarządać usunięcia konta z wpisami, usunięcia konta z pozostawieniem wpisów itd.

Toś mnie Prezes ubawił setnie . Pamiętasz ile razy pisałem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Toś mnie Prezes ubawił setnie . Pamiętasz ile razy pisałem ?

Nigdy wprost i jednoznacznie nie wyraziłeś takiego żądania. Pisanie że jak chcemy, to możemy usunąć nie musi wywołać skutków. Zresztą nie chcemy. Trzeba czegoś takiego zarządać. Czy tam zażyczyć sobie lub uprzejmie poprosić ale zawsze w takiej formie, by było to jednoznacne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pisałem wyraźnie - proszę usunąć moje konto na forum . Ponawiam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba starac sie zmieniac rzeczywistosc jaka nas otacza.

Pomino i na przekór oporowi tła.

Ucieczka nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pisałem wyraźnie - proszę usunąć moje konto na forum . Ponawiam .

Masz rację, nie pisałeś wyraźnie. Jeśli chcesz, by Twoje konto zostało usunięte, napisz "proszę o (lub żądam - tak nawet lepiej) usunięcie (lub usunięcia) mojego konta na forum" bez żadnych dopisków. To ma być zdanie wyrażające Twoją wolę a nie dodatkowe jeszcze komunikaty. Może tam np. być dopisek "wraz ze wszystkimi moimi postami" lub coś w tym stylu ale to MUSI być forma dyspozycji. Nie namawiam broń Boże - po prostu piszę jak jest. Zgodnie z RODO nie mamy prawa utrzymywać dowolnych danych osobowych dowolnego użytkownika wbrew jego woli. Życzenie usunięcia jest wg prawa święte dla administratora, nawet jeśli bardzo nie na rękę. Będzie to w pewnym sensie kastracja jakiejś istotnej części, ale RODO wykluczyło klauzulę sumienia.

Dotyczy to absolutnie każdego, nawet członka zarządu. Nie wyobrażam sobie nie spełnienia takiego żadania. Mamy w takim przypadku z góry przegraną sprawę w sądzie łącznie z odszkodowaniem. To, co tu piszę, też zresztą RODO na mnie wymusza. Gdybym na pytania o możliwość usunięcia konta nie odpowiadał wprost, też ktoś mógłby mnie pozwać, nie wolno tych informacji zatajać przed użytkownikami.

Borowy ma absolutną rację. Ucieczka nigdy nic nie daje. Jedynie malifestację prawa do ucieczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba starac sie zmieniac rzeczywistosc jaka nas otacza.

Pomino i na przekór oporowi tła.

Ucieczka nic nie da.

Kolego ( chyba tak mogę )  ten skrypt w zasadzie jest dzięki mojej wojnie . Inaczej się nie dało zrobić . Wojny żałuję bo wojuje się po to by coś zyskać .Rzekomo na starym nie można było moderować bo skrypt nie pozwalał i jeden człowiek o 100 twarzach nawet sam z sobą się kłócił. Chory człowiek . ...

Wojna która niczego nie załatwia jest przegrana -

http://forum.spp-polanka.org/topic/935-spad%C5%82-%C5%82a%C5%84cuch-w-komputerze/

http://forum.spp-polanka.org/topic/389-pogotowie-rojowe/

http://forum.spp-polanka.org/topic/945-jesienne-spotkanie-spp-polanka/

http://forum.spp-polanka.org/topic/937-refundacje-20192020/

To tylko drobne kwiatuszki w pierdolniku. Ja mam taką modlitwę (?) Panie Boże daj mi w życiu siłę abym zmieniał to co zmienić mogę , cierpliwość abym znosił to czego zmienić nie mogę i mądrość abym odróżnił jedno od drugiego.

A jak wiadomo każda cierpliwość się kończy .

Skończyć z polityką z religią i zająć się tym co powinno być poruszane - pszczelarstwem  a reszte poprostu wywalać do śmietnika i tam jak kto chce niech się grzebie i kłóci . Na śmietniku .

proszę usunąć moje konto na forum

To tak jak z gościem w sklepie -

wodę poproszę .

gazowaną czy nie gazowaną .

Gazowaną 

lekko mocno czy średnio ?

mocno

w szklanej czy plastikowej butelce ?

szklanej

chłodzoną czy ciepłą

a wsadź sobie to wodę !

P.S. Aluzje czy ktoś tam jakieś przewałki nie robi na węzie też powinno się wywalać . Na koniec  tych aluzji gdy wyniki były ok. nie padło jedno jedyne słowo - przepraszam . Dlatego nie powinno być insynuacji,  jak ktoś się boi odpowiedzialności za swoje słowa to niech plot nie rozpowszechnia .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech będzie że to moja wina, że nie usunąłem Twojego konta z forum. Biorę na klatkę. Nie napiszesz = nie usunę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja winnych nie szukam i nie zleży mi czy ktoś winny czy nie . Nie skaczę nikomu na klatę , ja chłopak a chłopaki nie płaczą . Nie ? ;)

Miotłę i pozamiatać - temat dotacje zamknięty ? Dyskusje drugi temat pytania do KPWP .

Moje konto nie wielki piec i nie trzeba wygaszać . Puki jestem w Polance potrzebny mi kontakt , to po to walczyłem o forum wydzielone . Jak mi nie będzie trzeba  lub się wqwie pisał nie będę . :D

P.S. zrobienie zamiast Hyde Parku działu - ,,śmietnik,,  przytemperuje dyskusje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

nie spodziewałem się że daro  wywiesi białą flagę

Nie wywiesi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daro masz nerwa ale i dystans a tego brak.

Do Twojej modlitwy dorzucił bym.

Panie Boże daj mi też cierpliwość

bo jak mi dasz siłę to dorzuć  adwokata .

P.S. zrobienie zamiast Hyde Parku działu - ,,śmietnik,,  przytemperuje dyskusje .

Przytemperować może tylko zdjęcie adwersarza lub adres.

Ludzie za nickiem robią się bojowi.

cyt; A zadziorny forumowy marbert okazuje się spokojnym wyważonym pszczelarzem pasjonatem z dużą wiedzą.

dlaczego ?

czy forum Polanki nie zasługuje na wyważenie ?

P.S. sorry że się "wpinam "pomiędzy, pewnie się mi oberwie, ale nie mogłem tego pytania nie  zadać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

baru

Moi znajomi i przyjaciele maja różne poglądy polityczne. Mają różne oceny dna codziennego, obecnego i przeszłego stanu gospodarki itd  :)

Ani ja ani i oni nie wnoszą nachalnie jak przytaczany Kolega swego zwłaszcza światopoglądu i oceny tego co nas otacza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie spodziewałem się że daro  wywiesi białą flagę

Nie wieszałem położyłem i zupełnie co innego . Jedynie Ty i Karpacki mile mnie zaskoczyliście .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Zwykły kłamca i oszust. Ma celność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

W związku z karczemnym zachowaniem Kolegi daro. Manipulacjami, kłamstwem a zwłaszcza politycznymi chamskimi zagrywkami.

Proszę o usunięcie mojego konta na forum. A ewentualny kontakt ze stowarzyszeniem proszę ,przekazywać drogą elektroniczną lub telefoniczną.

To jest moja ostateczna decyzja. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przytemperować może tylko zdjęcie adwersarza lub adres.

Ludzie za nickiem robią się bojowi.

Nie kolego tego zabrania prawo . Od wywalania debilizmów jest moderator .Jak  będzie jeden z trzecim wiedział że jego walenie godzinne w klawiaturę pójdzie w czorty , odpuści .

Zaszedł na pasiekę mi gość - tonowy żubr .

Zbaraniałem ....

Może dla tego obeszło się delikatnie . :D

Marbet daj se luz   bo mi Ty nie wadzisz . ;):D

P.S. Prezes powiedział że tak nie może  być . Ma być jasno i jednoznacznie . :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wywiesi. ;)

Jak to mówi młodzież"zmiękła chłopu rurka". :D :D :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MODEROWAĆ FORUM!

A kogóż to Waść życzyłby sobie za moderatora? Ja bym proponował jakiegoś księdza, nie będzie należał ani wspierał żadnej OPCJI POLITYCZNEJ. A może i tu się mylę??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZLIKWIDOWAĆ HYDE PARK

A dlaczego, jak komuś nie po drodze do parku to niech chodzi na przechadzki do lasu. I tu i tu może na jakieś kleszcze natrafić.

A może na jakieś dzikie pszczoły natrafi o czym ostatnio głośno... Rzekomo 470 gatunków po Najjaśniejszej się szwenda... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

P.S. Prezes powiedział że tak nie może  być . Ma być jasno i jednoznacznie . :D

Przykro mi. To niestety jest napisane jasno i jednoznacznie. :(

Wolałbym, by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi