Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożegnaliśmy Marka Kolka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1556 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 07 styczeń 2016 - 18:00

Z poczuciem głębokiego żalu, mam obowiązek powiadomić szanownych użytkowników tego forum, że dziś tj. 7 stycznia 2016 roku odbył się pogrzeb naszego kolegi Marka Kolka. Marek pisywał dawniej na naszym forum pod nickiem IMAGO.  Zmarł w wieku 52 lat po dość długiej chorobie.  Był absolwentem Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli, i niesamowitym pasjonatem pszczelarstwa.  Pomimo trwającej choroby starał się zawsze  być w pasiece i spełniać swoje zadania.

W jego ostatniej drodze oprócz rodziny i najbliższych przyjaciół, towarzyszyła mu liczna delegacja Technikum Pszczelarskiego, z jego kolegami ze szkolnej ławy oraz wielu kolegów z Karpackiego Związku Pszczelarzy. Marek Kolek był lubiany w lokalnym środowisku, tak że w jego ostatniej drodze , wzięło udział wiele delegacji tych środowisk.

Cześć jego pamięci.

#2 Piotr_S

Piotr_S
  • Moderator
  • 1059 postów
  • Lokalizacjakoło Radomia

Napisano 08 styczeń 2016 - 12:19

Przypomniałem sobie jego posty na starym forum. Trudno nie lubić takiego człowieka. Szkoda, że już nie ma go między nami.

#3 tarczewski

tarczewski
  • Użytkownik
  • 254 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 18:04

Pamiętam Pana Marka, Specjalistyczne Gospodarstwo Pasieczne IMAGO. Jakieś 4lata temu jako jedyny w Polsce poratował mnie matką ratunkową. Dziękuję i pamiętam. Rodzinie przesyłam, najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci Pana Marka.

...............................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych