Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojna

Wojna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 11 październik 2019 - 15:44

Recep Tayyip Erdoğan

Oszalał. Państwo NATO i olbrzymia armia przy wsparciu Kremla chce rozpętać III Wojnę Swiatową !.

Kurdowie sie nie dadzá. Tak latwo. Jestem za Kurdami.(coß mi sié z klawiaturá porobiøo æe to nie po Polsku)

#2 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 11 październik 2019 - 20:01

Nie wchodź na fufufu .Robaki chłopie masz . W komputerze.

• baru lubi to

#3 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 15 październik 2019 - 16:40

Prawda jak przyjaciel Trump zdradził Kurdów. :ph34r:

#4 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 15 październik 2019 - 17:28

Prawda jak przyjaciel Trump zdradził Kurdów. :ph34r:

https://radioszczeci...nkcje-na-turcje

"W opublikowanym oświadczeniu Donald Trump określił działania Turcji w północnej Syrii mianem destabilizujących. Prezydent USA ogłosił nałożenie sankcji na tureckich ministrów obrony, spraw wewnętrznych i energii oraz przywrócenie 50 procent ceł na import stali z Turcji, które to cła w maju tego roku zostały obniżone do 25 procent. Poinformował również, że polecił Departamentowi Handlu wstrzymać negocjacje handlowe z Ankarą mające objąć produkty o wartości 100 miliardów dolarów.

Donald Trump ocenił, że ofensywa wojsk tureckich zagraża bezpieczeństwu w regionie i że może prowadzić do kryzysu humanitarnego. Podtrzymał jednak decyzję o wycofaniu z północnej Syrii tysiąca amerykańskich żołnierzy. Prezydent USA poinformował, że pozostaną oni na Bliskim Wschodzie, by nie dopuścić do odrodzenia się Państwa Islamskiego.

Biały Dom poinformował, że wiceprezydent Mike Pence oraz doradca prezydenta do spraw bezpieczeństwa narodowego Robert O’Brien udadzą się do Ankary."

#5 vega

vega
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 15 październik 2019 - 21:07

Czego by Trump nie zrobił to lewactwo będzie wyło. Nie ma sensu się spierać - ideologia ma swoje prawa dlatego nie warto tracić czasu, chyba, że ktoś lubi. Ja kiedyś myślałem, że siłą argumentów zwycięży - nie zwyciężyła więc z końmi nie będę się kopał (końmi czyli tymi, którym ideologia przesłania zdrowy rozsądek i umysł).

#6 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 16 październik 2019 - 05:34

. Nie ma sensu się spierać - ideologia ma swoje prawa dlatego nie warto tracić czasu, chyba, że ktoś lubi. Ja kiedyś myślałem, że siłą argumentów zwycięży - nie zwyciężyła więc z końmi nie będę się kopał (końmi czyli tymi, którym ideologia przesłania zdrowy rozsądek i umysł).

Tu nie chodzi o przekonywanie zatrwardzialców, oni niech sobie żyją w świecie iluzji i kłamstw, może tak im łatwiej.

Chodzi o treści, które rozpowszechniają. Stale powtarzane kłamstwa, pół i ćwierć-prawdy

mogą zostać przyjęte przez część słabiej zorientowanych czytelników forum za prawdę.

Nie spieramy się z indoktrynerami dla samego sporu, tylko dajemy odpór ich kłamstwom,

wskazując jak się rzeczy miały naprawdę.

(por. kłamstwa Ateny o polskich kolonizatorach, niewolnikach, chłopach co do powstania nie poszli w 1863 itp. wątek życzenia świąteczne)

#7 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 16 październik 2019 - 15:09

https://radioszczeci...nkcje-na-turcje

"W opublikowanym oświadczeniu Donald Trump określił działania Turcji w północnej Syrii mianem destabilizujących. Prezydent USA ogłosił nałożenie sankcji na tureckich ministrów obrony, spraw wewnętrznych i energii oraz przywrócenie 50 procent ceł na import stali z Turcji, które to cła w maju tego roku zostały obniżone do 25 procent. Poinformował również, że polecił Departamentowi Handlu wstrzymać negocjacje handlowe z Ankarą mające objąć produkty o wartości 100 miliardów dolarów.

Donald Trump ocenił, że ofensywa wojsk tureckich zagraża bezpieczeństwu w regionie i że może prowadzić do kryzysu humanitarnego. Podtrzymał jednak decyzję o wycofaniu z północnej Syrii tysiąca amerykańskich żołnierzy. Prezydent USA poinformował, że pozostaną oni na Bliskim Wschodzie, by nie dopuścić do odrodzenia się Państwa Islamskiego.

Biały Dom poinformował, że wiceprezydent Mike Pence oraz doradca prezydenta do spraw bezpieczeństwa narodowego Robert O’Brien udadzą się do Ankary."

Niech Kolega dopowie prawdę. A nie właśnie półprawdami operuje.

Trump wystraszył się twardej postawy demokratów (lewactwa :P ) bo sam był  tak durny że swych poczynań świadomy nie był. I wycofał tyś amerykańskich z żołnierzy ze strefy Kurdyjskiej w Syrii, jak po ataku Kurdowie poprosili o pomoc Al Aszara i demokraci ( lewactwo  :D ) wyrazili sprzeciw to "zdrajca" D.Trump  nasrał w pory i tyle. 

A Kolega wypadało by aby pół prawd nie pisał. :D

#8 vega

vega
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 16 październik 2019 - 18:08

Marbercie - kłamiesz lub nie masz absolutnie żadnej wiedzy w tym temacie !!! Zapewniam Cię, że Donald Trump jest najpotężniejszym człowiekiem na świecie i nie boi się NIKOGO !!! Nawet lewactwo i robactwa.

#9 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 16 październik 2019 - 18:17

Marbercie - kłamiesz lub nie masz absolutnie żadnej wiedzy w tym temacie !!! Zapewniam Cię, że Donald Trump jest najpotężniejszym człowiekiem na świecie i nie boi się NIKOGO !!! Nawet lewactwo i robactwa.

Kolego vega.

Zdrajca i oszust to zdrajca i oszust. Czy wywodzi się z robactwa, prawactwa czy lewactwa nie ma to najmniejszego znaczenia. :P

Najpotężniejszy to był jak namawiał Prezydenta Ukrainy do kłamstwa. :rolleyes:

I takimi podłymi zdrajcami nie ma co się szczycić. To nie Ronald Regan.

#10 filip

filip
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 16 październik 2019 - 18:53

przestańcie bić pianę , Wam się zdaję  że  znacie prawdę bo usłyszeliście , czy przeczytaliście ten bełkot w dla siebie jedynie słusznych mediach.  Dla  mnie potęga człowieka  wynikająca z siły militarnej jest potęgą wątpliwą i niezmiernie szkodliwą , co już niejednokrotnie udowodniła historia

#11 lech

lech
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 16 październik 2019 - 20:44

Turcy nigdy nie odpuszczą Kurdom. Przed kilkoma laty w Turcji na spotkaniu z rezydentem zostaliśmy uprzedzeni , aby nie rozmawiać z Turkami o Kurdach bo można wrócić do kraju z nożem w plecach. Wszędzie bardzo widoczne były też tureckie akcenty narodowościowe np. dużo fag narodowych na budynkach.Jest to naród zaborczy podobny do Rosjan.

#12 vega

vega
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 16 październik 2019 - 21:02

Nie wiem czemu marbercie pijesz do mnie o zdrajcy i oszuście. Może nim jest a może nie jest. Nie wiadomo. Pewne natomiast jest to, że Ty skłamałeś lub nie masz wiedzy bo odkąd D.T. został prezydentem najpotężniejszego państwa stał się tym samym najpotężniejszym człowiekiem na świecie i nie wmówisz nikomu, że D. Trump się boi. Na to zwróciłem uwagę ponieważ kłamstwo należy piętnować i nie godzić się na jego popularyzowanie. Tyle i tylko tyle w temacie upominania o pisaniu półprawd przez innych niż Ty kolego marbercie. 

#13 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 17 październik 2019 - 15:45

Już myślałem że kolega vega jest botem amerykańskiej administracji.

Jednak nie zgadzam się z jego pojmowaniem świata bo już dziś  najpotężniejszym człowiekiem na świecie jest 中华人民共和国主席, Tylko jeszcze obserwuje.

Jeśli chodzi o turecką inwazję to czy szanowny Kolega pamięta jak turcy zestrzelili rosyjski samolot nad granicą? Po tym incydencie Putin pokochał głupiego "prawaka "  z Turcji . Naobiecywał , sprzedał za ciężki grosz systemy antyrakietowe ( państwu NATO). Ten system antyrakietowy na rozkaz Putina będzie można do morza czarnego wywalić jak informatyk z Moskwy zmieni dane.

Amerykanie po telefonicznej rozmowie "prawaków" z USA i Turcji opuścili swą bazę w Kurdyjskiej części Syrii. Po tej rozmowie ( to wszystko jest  publiczne) Turcy zaatakowali Kurdów a Rosjanie zajęli opuszczoną bazę amerykańską.

Kurdowie zwrócili się o pomoc do Prezydenta Syrii. A za kilka dni zwrócą się o pomoc do Rosjan. Jak Rosjanie politycznie wejdą w poparcie Kurdów i będą mieli ich poparcie to BĘDĄ PANAMI na tej części świata przez dekady.

Ale "prawackie" oszołomy mają rozumy w rosporku, swymi chorymi wizjami oskarżając "lewactwo". :P 

#14 vega

vega
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 17 październik 2019 - 16:40

Już myślałem że kolega vega jest botem amerykańskiej administracji.

Jednak nie zgadzam się z jego pojmowaniem świata bo już dziś  najpotężniejszym człowiekiem na świecie jest 中华人民共和国主席, Tylko jeszcze obserwuje.

Jeśli chodzi o turecką inwazję to czy szanowny Kolega pamięta jak turcy zestrzelili rosyjski samolot nad granicą? Po tym incydencie Putin pokochał głupiego "prawaka "  z Turcji . Naobiecywał , sprzedał za ciężki grosz systemy antyrakietowe ( państwu NATO). Ten system antyrakietowy na rozkaz Putina będzie można do morza czarnego wywalić jak informatyk z Moskwy zmieni dane.

Amerykanie po telefonicznej rozmowie "prawaków" z USA i Turcji opuścili swą bazę w Kurdyjskiej części Syrii. Po tej rozmowie ( to wszystko jest  publiczne) Turcy zaatakowali Kurdów a Rosjanie zajęli opuszczoną bazę amerykańską.

Kurdowie zwrócili się o pomoc do Prezydenta Syrii. A za kilka dni zwrócą się o pomoc do Rosjan. Jak Rosjanie politycznie wejdą w poparcie Kurdów i będą mieli ich poparcie to BĘDĄ PANAMI na tej części świata przez dekady.

Ale "prawackie" oszołomy mają rozumy w rosporku, swymi chorymi wizjami oskarżając "lewactwo". :P 

Nie widzę sensu "podniecać się" sprawami na które nie ma się najmniejszego wpływu. Prawica kojarzy mi się jednoznacznie dobrze - prawy człowiek, praworządność, prawo stanowić, siedzieć po prawicy (czyli ważniejszej stronie) itd. Za to lewo kojarzy mi się jednoznacznie źle - lewizna, załatwić coś na lewo, skręcić w lewo, lewactwo itd... Dla mnie te skojarzenia nie są bez powodu. A rożporek prawidłowo pisze się właśnie rozporek. pozdrawiam.

• Kamil lubi to

#15 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 17 październik 2019 - 17:35

Kojarzy mi się. :P I na tych skojarzeniach pozostańmy. :wub:

#16 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 196 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 17 październik 2019 - 19:28

Światem nie rządzą prezydenci czy rządy. Są marionetkami w rękach korpo.

D.T. nie nasrał w pory, wykonał polecenie swoich mocodawców.

MARBERT "D.T. nasrał w pory i tyle. "

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych