Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jesienne spotkanie SPP Polanka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin_K

Marcin_K
  • Moderator
  • 41 postów

Napisano 04 październik 2019 - 17:46

Jesienne spotkanie SPP Polanka odbędzie się w dniach 14-18 listopada (czwartek – poniedziałek włącznie) w Bukowinie Tatrzańskiej w Hotelu Grand Stasinda.

Każdy uczestnik sam decyduje o tym jak długo zostanie na spotkaniu.

Zapraszamy z rodziną i przyjaciółmi.

Proszę samodzielnie nie rezerwować miejsc w hotelu!.

Proszę o jak najszybsze zgłaszanie mailowo (kaligula9@gmail.com) liczby osób uczestniczących w spotkaniu oraz terminów przyjazdu i wyjazdu. Dostępne są pokoje 2, 3 i 4-osobowe.

Nie będzie możliwości rezygnacji po potwierdzeniu rezerwacji. Wpłacona kwota będzie musiała zostać potrącona ze względu na koszty.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu w Bukowinie: 200 zł/osobę/dobę  tym: nocleg, śniadanie, obiad, kolacja, całodzienny serwis kawowy (kawa, herbata, ciasto).

Dzieci do lat 3 pobyt bezpłatny. Dzieci powyżej 3 lat do 12 lat koszt 140 zł za /osobę/dobę w tym: nocleg, śniadanie, obiad, kolacja .

Proszę w zgłoszeniach podawać datę przyjazdu oraz datę wyjazdu a w przypadku przyjazdu z dziećmi również ich wiek.

Dodatkowo uczestnicy wykładów wpłacają 50 zł za każdy dzień wykładów. (piątek, sobota, niedziela – 150 zł) w tej cenie zawarta jest opłata wynajmu sali wykładowej oraz wykładowców.

Proszę o pilne zgłoszenia.

W ramach opłaty korzystamy również ze wszystkich atrakcji oferowanych przez hotel: basen, sauny, grota solna, jacuzzi.

Program wykładów:

Piątek:

15:00-17:00 Czesław Jung „Trudne warunki klimatyczne a wyzwania dla gospodarki pasiecznej”

17:00-19:00 Wojciech Morawski „Rośliny Miododajne”

Sobota:

9:00 – 14:00 prof. Krzysztof Olszewski

15:00-19:00 dr Benedykt Polaczek:

1. Choroby pszczół ze szczególnym uwzględnieniem zgnilca złośliwego.

2. Rok w pasiece.

Niedziela:

dr Benedykt Polaczek

3. Obserwacje pszczół.

#2 Marcin_K

Marcin_K
  • Moderator
  • 41 postów

Napisano 25 październik 2019 - 09:36

Szanowni Państwo proszę liczyć DOBY pobytu a nie dni!!! Pobyt od Piątku do niedzieli kosztuje 400 zł + 150 zł za uczestnictwo w wykładach.

#3 filip

filip
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 25 październik 2019 - 16:43

czy wykłady będą transmitowane

#4 jokaz

jokaz
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 25 październik 2019 - 19:32

Tak filip. Podaję hasło: Polanka
Musisz tylko włączyć kompa osobiście ;)

#5 MichałN

MichałN
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 październik 2019 - 11:23

Cześć,

Zgłosiłem chęć uczestnictwa i co dalej?

Otrzymam jakieś potwierdzenie, że jestem na liście?

Gdzie wpłacić pieniądze?

Pozdrawiam,

#6 jokaz

jokaz
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 28 październik 2019 - 15:20

Kolego, naborem zajmuje się kolega który założył ten wątek. Uzgodnienić należy znim. Wpłacić na konto Polanki i już.

#7 Nik

Nik
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 29 październik 2019 - 13:11

Jesienne spotkanie SPP Polanka odbędzie się w dniach 14-18 listopada 

A morze pszed tym trening w Grodno- krulewskim miaste? :) 9-10 listopada? W Grodno wiza ne potszebna polakam ale tszeba znac procedure na granice/

http://moe.of.by/нов...мальная-встреч/ 

#8 Asper

Asper
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 29 październik 2019 - 21:20

Przepraszam, że może zadaję trywialne pytanie, ale czy jest przewidziany jakiś plan na czwartek (skoro można przyjechać już w czwartek), godziny poranne piątek i poniedziałek (skoro możemy zostać) ?

#9 maniek_mb

maniek_mb
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • LokalizacjaKościerzyna

Napisano 29 październik 2019 - 21:54

Przepraszam, że może zadaję trywialne pytanie, ale czy jest przewidziany jakiś plan na czwartek (skoro można przyjechać już w czwartek), godziny poranne piątek i poniedziałek (skoro możemy zostać) ?

Być może będzie program rozwinięty ale może organizatorzy się wypowiedzą. Na pewno integracja z Polankowiczami i korzystanie z atrakcji samego Hotelu.

• jokaz lubi to
Klub Pszczelarzy "POLANKI" w Kościerzynie.
Lider grupy.

#10 Przemur

Przemur
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 październik 2019 - 11:34

W czwartek jest tzw czas wolny. Każdy organizuje wedle własnego uznania. Można do bólu korzystać a trakcji na miejscu, odmaczać się w basenie, jacquzzi, wygrzewać w saunie czy relaksować w grocie solnej. Można też podjechać do pobliskich term i popływać Można wybrać się również na wycieczkę krajoznawczą nawet do Zakopanego:) Wykłady zaczynamy od piątku.

Wydłużony pobyt powstał z myślą o tych, którzy chcą odpocząć,

#11 Przemur

Przemur
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 październik 2019 - 11:35

Przypominam, że zapisy przyjmujemy tylko i wyłącznie do czwartku!!!! Kto się nie zapisał jeszcze jeszcze niech to pilnie uczyni. Zapisy u Marcina.

#12 jokaz

jokaz
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 18 listopad 2019 - 06:17

Dziś, kiedy powróciliśmy już do swoich domów, wypada podziękować organizatorom naszego Polankowego spotkania za organizację i trud włożony w to dzieło.

Dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny. Wybór miejsca trafiony i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż atrakcji hotelowych było wiele.

Moje dzieci szczęśliwe z pobytu :)

Pozdrawiam

• roburus lubi to

#13 maniek_mb

maniek_mb
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • LokalizacjaKościerzyna

Napisano 18 listopad 2019 - 07:54

Witajcie.

Również przyłączam się do podziękowań podobnie jak jokaz. Miejsce fantastyczne a możliwość poznawania coraz to nowych ludzi, bezcenne. Oby więcej takich miejsc. Oczywiście każdy może znaleźć jakieś niedociągnięcia ale pomimo to warto było. Pozdrawiam wszystkich Polankowiczów. 

Dziś, kiedy powróciliśmy już do swoich domów, wypada podziękować organizatorom naszego Polankowego spotkania za organizację i trud włożony w to dzieło.

Dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny. Wybór miejsca trafiony i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż atrakcji hotelowych było wiele.

Moje dzieci szczęśliwe z pobytu :)

Pozdrawiam

• roburus lubi to
Klub Pszczelarzy "POLANKI" w Kościerzynie.
Lider grupy.

#14 Asper

Asper
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 18 listopad 2019 - 08:44

Bardzo dziękuję wszystkim za fantastyczną atmosferę, było wielką przyjemnością poznać Was Polankowiczów osobiście :D

• roburus lubi to

#15 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1527 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 18 listopad 2019 - 10:01

Z ważnego powodu, nie mogłem uczestniczyć w całym spotkaniu, ale i ten czas jaki mogłem tam być pokazał , że atmosfera spotkań polankowych nie zanika , a wręcz przeciwnie, staje się coraz ciekawsza, wypełniana nawiązywanymi wciąż nowymi przyjaźniami i kontaktami rodzinnymi. Bukowina Tatrzańska jest jednym z nielicznych miejsc naszych spotkań, gdzie obecność członków rodzin i nawet małych dzieci, nie zakłóca wiodących  wykładów i prelekcji i dyskusji. To spotkanie kolejny raz pokazało, że ważniejsza jest jakość nad ilością. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

• roburus i Asper lubią to

#16 Mi Adamo

Mi Adamo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano wczoraj, 10:42

Dziękuję za możliwość spotkania i poznania tak wielu fantastycznych osób, miłą atmosferę i serię ciekawych wykładów.
Mam nadzieję, że następne spotkania będą równie atrakcyjne.

Pozdrawiam Polankowiczów, podziękowania dla organizatorów.

• roburus lubi to

#17 filip

filip
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano wczoraj, 19:09

zadam retoryczne pytanie : ilu członków liczy  SPP Polanka , a ilu uczestniczyło  w spotkaniu i dlaczego tylko tylu ?

#18 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano wczoraj, 19:23

1200 podobno. Bo to elita  , a tak naprawdę nie każdy ma ochotę  lub możliwości . Ja byłem na szychta . Na forum 180,  chyba przez transmisję prywatną co Piotr linki dawał.

#19 filip

filip
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano wczoraj, 20:38

Widząc że uczestnicy spotkania zapłacili za  wykłady które przez to stały się ich własnością, chcąc być w porządku do nich  nie próbowałem skorzystać z dostępu do transmisji. Jak to dalej się będzie rozwijać,  nie wiem odpowiem za siebie nie mam ochoty wydać ponad 1 000 zł rocznie, aby zaliczyć się do elity

#20 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano wczoraj, 20:46

nie wiem odpowiem za siebie nie mam ochoty wydać ponad 1 000 zł rocznie, aby zaliczyć się do elity

Ja też . Mam gdzieś jelity .

1574175132_ilrihk_600.jpg

• filip lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych