Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ponownie witam.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Borden

Borden
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 04 październik 2019 - 08:37

Żadna z organizacji pszczelarskich nie protestowała przeciwko stosowaniu neo.,, chyba że protestem były te pisemka prezesów  do ministra :D . W Polsce można sobie pisać bo papier wszystko przyjmie. A pszczelarze patrzą na swoje władze i narzekają, żadnych inicjatyw nie widać i nie słychać. Ogonki podkulone i czekamy może jakiś ochłapek ?

#22 jokaz

jokaz
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 04 październik 2019 - 09:14

Ochłapek masz tu: http://prawo.sejm.go...O/D20191318.pdf

#23 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 04 październik 2019 - 09:40

To jest dokładnie to samo co KPWP.

Ta sama zasada, ten sam cel.

#24 Jan

Jan
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 październik 2019 - 17:00

witam nie chcę być prorokiem ale pszczołami zajmuję się od ponad 30 lat obserwacją itd nie tylko miód jest ważny dawno temu jak uczyłem się na pasiece w polsce u zagranicznego inwestora to na rzepaku było 80 kg średniej z pnia rasa carnika troiseck cele a jak zaczeli dawać te dopłaty z uni to zaczeli rolnicy nadużywać sirodków  ochrony roślin teraz pszczoły na rzepaku się nie roją. tylko uciekają !   jak najstarsze pszczoły niewrócą z nektarem itd!!!  tak że współczuje tym którzy żyją z pracy sfojej i pszczuł

#25 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 06 październik 2019 - 00:29

witam nie chcę być prorokiem ale pszczołami zajmuję się od ponad 30 lat obserwacją itd nie tylko miód jest ważny ... 

Ależ bez krępacji - proroków jest tutaj liczne grono, chętnie poczytam, czego Pan nie dopisał.

Może mam zbieżne odczucia. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych