Skocz do zawartości
robinhuud

spadł łańcuch w komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marbert

Nie tylko.

Są różne błędy. Nowe wpisy bywają niewidoczne pod tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Część wpisów przepada. :P

Czy to zakupiony izraelski system do inwigilacji obywateli? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hyde Parku ciągle odświeża się strona. Zwarcie w klawiszu F5? Jest tu jakaś administracja?

Nie zauważyliśmy takiej sytuacji (na kilku urządzeniach). Z pewnością to problem na lokalnym komputerze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd przy dodawaniu posta:

"Wystąpił problem z serwerem bazodanowym:
mySQL query error: SELECT COUNT(*) as topicviews FROM ipb_topic_views WHERE views_tid=931
Zwykle nie jest to problem z forum, ale z serwerem bazy danych. W celu uzyskania dalszych i dokładniejszych informacji należy skontaktować się z działem IT serwerowni oraz przekazać im powyższą treść błędu.
"

 

Po odświeżeniu strony post pojawił się dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje ," łańcuch" spada nie tylko w niektórych komputerach, ale chyba też na niektórych serwerach. W ostatnim czasie można często zauważyć , że na naszym forum jak podaje statystyka , bywa jednorazowo 200 - 300 użytkowników. Bywa tak przez kilkanaście minut, po czym sytuacja wraca do normy, tzn. do wskazań że na forum znajduje się  20 - 30 użytkowników. Nie znam się do tego stopnia na działaniu tej elektroniki, ale gdyby w takim momencie na forum wszedł ktoś nowy, był by zdziwiony ilością  ludzi na tym forum. Zdecydowana ilość tych użytkowników to "goście" którzy czegoś na tym forum "szukają".  Jak myślę statystyka, zanim pokaże nam co co jest widoczne w wykazie, otrzymuje z jakiegoś źródła te wiadomości.  Co w tym przypadku może być tym  "spadającym łańcuchem" ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

To jest prawdopodobnie próba włamu na forum .Mi coś Prezes nie odpowiedział. Pierwsze takie coś było podczas spotkania i  wyglądało jak prywatne logowania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co włamywać się na coś co jest otwarte? Co niby chcieli by uzyskać ci liczni włamywacze ??

Aktualnie na forum 116 użytkowników. Większość "szuka" lub ogląda "stronę główną".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co włamywać się na coś co jest otwarte? Co niby chcieli by uzyskać ci liczni włamywacze ??

Choćby dane kont użytkowników, które można później wykorzystać do niecnych celów.

W logach warto sprawdzić na jaki adres idzie najwięcej wywołań, i nie muszą iść z tego samego IP. Skoro mechanizm logowania opiera się na: login (znany nick na forum) + hasło to może to być początek badania podatności i być może warto to by to zmienić na np. mail + hasło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. W ostatnim czasie można często zauważyć , że na naszym forum jak podaje statystyka , bywa jednorazowo 200 - 300 użytkowników.

Pozdrawiam.

Według mnie pobożne życzenie, gdyby było 100 nowych  to przynajmniej  10% powinno zareagować w jakiś sposób .

To forum jest  (istagramem)   kilku użytkowników i tego nic nie zmieni . Chyba że na wewnętrznym coś się dzieje,ale  wiadomo elita . :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Bronek co Kolego za bzdety piszesz .Ja tam mogę to i Ty powinieneś  Piotr powinien zweryfikować tylko Twoje konto . Dostałem e-mail z weryfikacją osoby zadzwoń do Roberta to udostępnią . Bo tam tylko dla członków ale bez wyjątków wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tam mogę to i Ty powinieneś

Jeszcze wczoraj mogłem ,nie wiem jak dziś :lol: :lol: :lol:,

kurka , ,miłego weekendu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

475 użytkowników... jesteście pewni ze wszystko jest dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bliżej przyjrzał co jest w zapytaniach z "Wyszukiwania", bo wątpliwe by naraz ruch ten generowali zwykli internauci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę , że ten łańcuch z tytułu wątku nie spadł na komputerze , tylko gdzieś wyżej. Przed kilkoma minutami statystyki pokazywały 288 użytkowników, aby nagle spaść do 16.

 Czy na prawdę nie jest możliwe wytłumaczenie takiej sytuacji?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...