Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kłamstwo

Kłamstwo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 190 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 26 październik 2019 - 13:41

Bracia mojego dziadka zginęli w walce za Polskę z Rządem w Londynie.

Bracia dziadka? Dziadków miałeś 2, podobnie 2 bacie. Kim oni byli, że na AK plujesz?

Jak mówi Pani profesor    Magdalena  Sroda, 

Profesor Środa :lol:

#62 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1385 postów

Napisano 26 październik 2019 - 15:13

Bracia dziadka? Dziadków miałeś 2, podobnie 2 bacie. Kim oni byli, że na AK plujesz?

Profesor Środa :lol:

Albo jesteś idiotą albo manipulantem! Gdzie na AK pluję.

#63 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1779 postów

Napisano 26 październik 2019 - 16:03

Za VAT będzie VAciak? 

#64 vega

vega
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 26 październik 2019 - 21:18

Kościół unicki powiadasz, jest ci zadrą w oku... A islam? On nie? Oni też mordowali "naszych". A judaizm? Żydzi też mordowali "naszych" (choćby pan Michnik) - nie odnosisz się do tego. Odnosisz się do kościoła bo na kościół fajnie się pluje. To teraz takie modne! O innych nawet nie ma co wspominać bo przecież jest kościół!

#65 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1385 postów

Napisano 27 październik 2019 - 14:45

Kościół unicki powiadasz, jest ci zadrą w oku... A islam? On nie? Oni też mordowali "naszych". A judaizm? Żydzi też mordowali "naszych" (choćby pan Michnik) - nie odnosisz się do tego. Odnosisz się do kościoła bo na kościół fajnie się pluje. To teraz takie modne! O innych nawet nie ma co wspominać bo przecież jest kościół!

Kolego vega na nikogo nie pluje. Myślę że w jasny sposób przedstawiłem swoje osobiste stanowisko. I nic więcej.

Tatarzy w Rzeczypospolitej żyli i żyją setki lat i nikomu jako obywatele żadnej krzywdy nie robili i nie robią.

Badania genetyczne przeprowadzone ostatnimi laty obalają faszystowskie podejście do narodu. Polakiem jest ten,kto się za Polaka uważa. Bez względu na swoje poglądy czy wyznanie.

• Atena lubi to

#66 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 190 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 31 październik 2019 - 18:23

Poglądy mówią dużo o pochodzeniu człowieka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych