Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kłamstwo

Kłamstwo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#21 vega

vega
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 październik 2019 - 12:23

Szkoda że ów bezdomny nie wsparł  choćby  jakiegoś hospicjum.

Niektórym w głowie się nawet nie mieści, że można wesprzeć bezinteresownie Kościół czy choćby fundację o. Rydzyka.

#22 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 13 październik 2019 - 12:30

A mnie dziadek uczył że szkoda to wtedy jak krowa do studni nasra bo ni gnoju ni wody nie ma. W wolnym kraju wolni ludzie robią co chcą i psińco komu do tego .

P.S. Nie chodzę z telefonem do kościoła a luksus to cena . Podobnie jak prostytutka luksusowa to ta droga nie z przy drogi .Zawsze można powiedzieć że podrzucili  jednak Chrystusa też chcieli podrzucić . ;)

#23 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 13 październik 2019 - 12:32

Niektórym w głowie się nawet nie mieści, że można wesprzeć bezinteresownie Kościół czy choćby fundację o. Rydzyka.

Atena to pezeelowiec, a oni teraz tęczowi Elgiebetarianie, więc im KK już nie pasuje.

D0MXCBsXcAABTQ7.jpg

#24 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 14 październik 2019 - 06:26

Przeciętnie inteligentny człowiek do publikacji zamieszczonej powyżej się nie zniży. 

Lecz się z choroby NIENAWIŚCI, może jeszcze nie wszystko stracone.  Może jakiś pleban, może hipnoza, egzorcyzmy  jakieś???  Aby pszczelarz, uważany od wieków za przedstawiciela zawodu cnót wszelakich TAK SIĘ PUBLICZNIE ZACHOWYWAŁ - w pale się nie mieści... Kibolowi bym wybaczył, pszczelarzowi -NIGDY.

• marbert lubi to

#25 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 14 październik 2019 - 06:31

Owszem mieści, choć trudno zrozumieć. A to co zamieścił czarg poniżej w głowie przyzwoitego/inteligentnego człowieka się mieści? Na portalu się zmieściło!!!

#26 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 14 październik 2019 - 11:46

Atena napisał:

"pszczelarz, uważany od wieków za przedstawiciela zawodu cnót wszelakich"

Wielkie mi tam "od wieków" raptem 50 z maleńkim okładem mi stuknęło, no i z tymi "cnotami wszelakimi" też na wyrost. Wprawiasz mnie z zakłopotanie. Dziękuję za nie w pełni zasłużony komplement, ale proszę nie rób tego więcej, bo to dla mnie krępujące jednak jest, co innego w cztery oczy.

Dalej homofobiczna Atena pisze tak:

A to co zamieścił czarg poniżej w głowie przyzwoitego/inteligentnego człowieka się mieści? Na portalu się zmieściło!!!

Poniżej ???

Prorok jaki, czy co? 

:huh:

Wracając do tematu wybory i po wyborach - w moim regionie kiepsko, wszystko wskazuje na to, że człowiek konduity Brejzy zostanie senatorem. To dla Kujaw straszny wstyd.

Ateno wyluzuj, boli Cię prawda o PSL-u?

- To pracuj, żeby Twoja partia zajęła się wspólnym dobrem wszystkich Polaków,

a nie dobrem peezelowskich Toarzyszy i chorą ideologią lansowaną ze względu na tzw. "mądrość etapu".

#27 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1392 postów

Napisano 18 październik 2019 - 21:53

Mamy elektryczne samochody, mamy socjalne budownictwo, podobno mamy już na deskach kreślarskich  samoloty transportowe do 7 ton.

A dziś mamy informację że brexit na obecnym etapie to sukces polskiej dyplomacji. Pytam po co Pan Premier bredzi?

#28 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 19 październik 2019 - 10:51

Grzyby są!

https://www.youtube....h?v=cDAYvJOnGpI

PIS ostrzega - mleczaj wełnianka vs mleczaj rydz 5 min. :

https://www.youtube....h0szRmkSE&t=68s

#29 vega

vega
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 19 październik 2019 - 17:55

Pan Premier to wielki człowiek i nie bredzi! Jeżeli ktokolwiek tutaj bredzi to na pewno nie Pan Premier. Ale co Ty możesz innego napisać w temacie jak nie nasrać pis-owi ?? No co? Pozdrawiam ;)

#30 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1392 postów

Napisano 19 październik 2019 - 20:52

Pan Premier jest wysoki. To pewnik. Czy jest z PiS czy innej partii to mało mnie interesuje.

Mym zdaniem jest najwybitniejszym opowiadaczem bajek. w historii premierostwa RP.

Kolega vega ma choć 15 lat życia?

#31 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 19 październik 2019 - 22:16

A co Ty marbert możesz wiedzieć?

#32 vega

vega
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 19 październik 2019 - 22:23

Kolega vega ma już ponad 15 lat ale kolega marbert to ciągle zachowuje się jakby z piaskownicy dopiero wyskoczył bo go opluł jakiś pisowiec.

#33 baru

baru
  • Użytkownik
  • 449 postów
  • LokalizacjaRzepiennik Biskupi

Napisano 19 październik 2019 - 23:31

Pan Premier jest wysoki. To pewnik. Czy jest z PiS czy innej partii to mało mnie interesuje.

Mym zdaniem jest najwybitniejszym ,, w historii premierostwa RP.

I tak trzymać ,tylko środek ktoś Ci dopisał niepotrzebnie ;) . :)

• vega lubi to

Jestem Polakiem i jestem z tego dumny .
Dążyć do ideału nie znaczy nim być .
http://pasiekabajorek.pl

#34 Chewbie

Chewbie
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Lokalizacjapomorskie

Napisano 20 październik 2019 - 08:45

Oj, Koledzy nakręcili się. Nie wierzcie politykom.

#35 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 190 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 20 październik 2019 - 13:21

Słusznie, bo polityka obecnie to sztuka kłamstwa. Kiedyś była roztropną troską o dobro wspólne.

#36 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 20 październik 2019 - 14:52

Kiedyś była roztropną troską o dobro wspólne.

No to żeś pojechał po bandzie  .Chyba wtedy jak zabili dinozałry kamulcami . :D

Ludzie dorośnijcie .

#37 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 190 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 21 październik 2019 - 17:48

Określenie "polityka jako roztropna troska o dobro wspólne" pochodzi z czasów filozofów starożytnej Grecji Bliska jest także koncepcji polityki w katolickiej nauce społecznej, która chyba nie jest ci obca? Zamiast oglądać odmóżdżacze na polsacie poczytaj coś ambitniejszego https://wsksim.edu.p...ko-wspomnienie/

Jak przebrniesz przez ten krótki artykuł to zapoznaj się z

#38 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 21 październik 2019 - 19:50

Od czasów starożytnych Aten minęły wieki . Też bym chciał pofilozofować ale niestety nie mam niewolników i nie jestem Obywatelem który miał zagwarantowane choć żarcie .A żreć się chce .

A Kiepskich stare odcinki uwielbiam . To Polska właśnie . Może mózgu nie mam ... Nigdzie ni u Platona ni u Sokratesa czegoś takiego nie wyczytałem  . Troski o dobro wspólne ...  Dobro grupy trzymającej władze , jak tak to się zgadzam .

#39 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 22 październik 2019 - 08:55

Nigdzie (...) u Sokratesa czegoś takiego nie wyczytałem  . .

Nie Ty jeden daro, ale to nietrudne było,

bo Sokrates nigdy niczego nie napisał.

A w wyborach udział brałeś?

Na kogo zagłosowałeś, na jakiegoś przedstawiciela "grupki trzymającej władzę"?

Czy może jednak na kogoś dla którego polityka jest "dbałością o dobro wspólne"?

;)

#40 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 22 październik 2019 - 09:52

Władzy  zawsze trzeba się trzymać mocno, Jedni trzymali mnie za ryj inni próbują się dobierać do tyłka lub portfela . Głosowałem za  mniejszym złem . Niestety nie znalazłem  niczego lepszego , Kukiz od początku mi nie pasował ,bo JOW niczego nie załatwia .Zagłosował bym za Korwinem ale nie pasowali mi kandydaci, Tu u mnie. Mało kto zauważył że Polska się zradykalizowała , Korwin z prawa, komuchy z lewa .  . Znaczy się na PiS. Mój wybór 50 /50 Senat pozytywnie sejm nie. Konkretne osoby nie partia .

Kiedyś za Jaruzela było - Edziu wróć i kwita ! Lepszy złodziej niż bandyta . Mógłbym sparafrazować ale słaby ze mnie poeta. :D

Wiem że Sokrates niczego nie napisał . Nikt niczego takiego nie napisał. Filozofia grecka podstawą myśli chrześcijańskiej ....... Nie komentuję .

P.S. Zagłosuję obiema rękami na partię która zrealizuje cięcia w administracji i określi jasno granice wpierdzielania się państwa do Obywateli . Duda jest zbyt słaby aby wprowadzić system Prezydencki  z postawieniem bezpośredniego wyboru .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych