Skocz do zawartości
Gość marbert

Kłamstwo

75 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marbert

Ludzie (posłowie też) od środka na prawo kierują się Dekalogiem. Ci od środka na lewo (posłowie też)  kierują się Etyką.

W zasadzie w naukach społecznych Dekalog równa się Etyce. ( czy jedni i drudzy kierują się tym co napisałem?).

Takiego "gówna" od lat nie było. 

Państwo teoretyczne i kamieni kupa zmieniono na "gówno"  z smrodkiem nad "gównem".

Tego żal  pl. szkoda nawet słuchać.

Czy stać nas aby pogonić wszystkich kłamców i oszustów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zasadzie w naukach społecznych Dekalog równa się Etyce

A gdzie te nauki studiowałeś ?

Moralność to zbiór konkretnych reguł postępowania, takich jak choćby Dekalog. Etyka natomiast jest dziedziną filozofii, która zajmuje się badaniem moralności, czyli analizuje to, co leży u podstaw nakazów moralnych, oraz to, jakie skutki takie nakazy powodują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marbet się myli ,przynajmniej co do mojego otoczenia .

Kolesiostwo przestało być modne ,przynajmniej oficjalnie  .

Poza tym wszystko drożeje ,benzyna prawie 5 zł ,gaz prawie 1,8zł  ,jakby mało tego to jeszcze deficytu ma nie być .

Jak tu żyć ?  :huh: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bronek - krótko.

Według danych GUS okres życia Polaków zaczął się skracać... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Bez, awarii "szambo" leje się strumieniami.Od dwóch wież  na słusznej ulicy, "odlotów" marszałka po ministerstwo niesprawiedliwości.Po awarii ze wzmożoną siłą. :D

Patrząc na wiek kłamców , można wywnioskować iż Kościół Katolicki w Polsce od bardzo dawna po dziś dzień nie uczy co to kłamstwo.  ;)

Żadnej żenady za kłamstwo, obłuda prosto w oczy. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Dlaczego Premier RP kĂamie? Tak teraz søucham w telewizji. Mam mnie za idiotĂŠ?

Rodzina? Pan Premier odczuø jak Ojciec rodzinĂŠ opuĂciø. Rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Marbet - nie oglądaj .

Ciekawa interpretacja. Jak kłamią nie oglądaj  :)

Premier mojego Państwa opowiada bajki. Jako Obywatel mam nie oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Chyba największym polankowym hejterem jest kolega. :D

Jak szlachetny przez kolegę promowany "ojciec" wybrał się do Kanady to po swych złotoustych miłosiernych słowach ma zakaz wjazdu do Kanady i pismo dyplomatyczne do Watykanu o mowie nienawiści (przez kolegą rozumianą jako mowa miłości) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć kłamstwo ma krótkie nogi - te kłamliwe pomówienia żyły długo,

ale w końcu oliwa zawsze na wierzch, jak prawda wypływa:

https://wpolityce.pl/kosciol/468028-a-tyle-bylo-kpin-zbadano-sprawe-samochodow-od-bezdomnego

Co na to polankowi hejterzy?!?

Można się czasem pomylić powiedział kogut złażąc z kaczki.

Widać że powiedzenie "idź złoto do złota znane" jest i bezdomnym. Szkoda że ów bezdomny nie wsparł  choćby  jakiegoś hospicjum.

No ale vox populi vox Dei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Premier mojego Państwa opowiada bajki. Jako Obywatel mam nie oglądać?

Jak ja Ci bajki opowiadam to się rzucasz . :D

Mylisz życie z polityką .

Co do O.Rydzyka  jak śluby ubóstwa się składa to nie jeździ się Maybachem , nawet darowanym . Chrystus do Jerozolimy wjeżdżał no ośle którym wożono wielbłądzie gówna . Mógł wjechać karocą . Ale za to każdy sam odpowie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Jak ja Ci bajki opowiadam to się rzucasz . :D

Mylisz życie z polityką .

Co do O.Rydzyka  jak śluby ubóstwa się składa to nie jeździ się Maybachem , nawet darowanym . Chrystus do Jerozolimy wjeżdżał no ośle którym wożono wielbłądzie gówna . Mógł wjechać karocą . Ale za to każdy sam odpowie..

daro 

jesteś jak ekologiczna kiełbasa podlaska, zatruta. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do O.Rydzyka  jak śluby ubóstwa się składa to nie jeździ się Maybachem , nawet darowanym . 

Z tego co wiem, to fake news.

Mniej więcej taki jak ten tytuł, który sugeruje zupełnie coś innego niż jest w pełnym tekście

RYDZYK MA BRYKĘ ZA 5 MILIONÓW. NA TO POTRZEBOWAŁ KOPERT OD WIERNYCH 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

samochód luksusowy .

Kwestia ocenna - mój subek legacy wydaje mi się luxusowym, a żonie gratem, bo klimy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój ma "nakulane" niedużo, ale jednak powyżej 200 tys !

Czuć luxus.

Daj fotkę fury Tadka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda że ów bezdomny nie wsparł  choćby  jakiegoś hospicjum.

Niektórym w głowie się nawet nie mieści, że można wesprzeć bezinteresownie Kościół czy choćby fundację o. Rydzyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie dziadek uczył że szkoda to wtedy jak krowa do studni nasra bo ni gnoju ni wody nie ma. W wolnym kraju wolni ludzie robią co chcą i psińco komu do tego .

P.S. Nie chodzę z telefonem do kościoła a luksus to cena . Podobnie jak prostytutka luksusowa to ta droga nie z przy drogi .Zawsze można powiedzieć że podrzucili  jednak Chrystusa też chcieli podrzucić . ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórym w głowie się nawet nie mieści, że można wesprzeć bezinteresownie Kościół czy choćby fundację o. Rydzyka.

Atena to pezeelowiec, a oni teraz tęczowi Elgiebetarianie, więc im KK już nie pasuje.

D0MXCBsXcAABTQ7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciętnie inteligentny człowiek do publikacji zamieszczonej powyżej się nie zniży. 

Lecz się z choroby NIENAWIŚCI, może jeszcze nie wszystko stracone.  Może jakiś pleban, może hipnoza, egzorcyzmy  jakieś???  Aby pszczelarz, uważany od wieków za przedstawiciela zawodu cnót wszelakich TAK SIĘ PUBLICZNIE ZACHOWYWAŁ - w pale się nie mieści... Kibolowi bym wybaczył, pszczelarzowi -NIGDY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem mieści, choć trudno zrozumieć. A to co zamieścił czarg poniżej w głowie przyzwoitego/inteligentnego człowieka się mieści? Na portalu się zmieściło!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi