Skocz do zawartości


Zdjęcie

Feedbee - substytut pyłku który działa ! Mamy w sprzedaży 2019 !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SklepApismart

SklepApismart
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:45

Witam
 
Informuję, ze Feed Bee już mamy w sprzedaży 2018 w naszym sklepie 
 
dosklepu.gif
 
e791ab626e6785062374d45b25cc6e7f_XL.jpg[/quote]
 
Uwaga :W związku z optymalizacją kosztów transportu w ostatniej dostawie mamy możliwość zaproponować Feedbee w nowej niższej cenie !
 
 
 
 
 
a tutaj cytat z artykułu "
Doświadczenia węgierskich pszczelarzy z Feedbee
 
"opublikowany na portalu czasopisma Pasieki
 
"Średnia produkcja miodu przez kolonie karmione preparatem Feedbee: miód wiosenny (owoce i wierzba) 10 kg, rzepak 30 kg, akacja 35 kg (bez produkcji nowych rodzin), miód letni (do słonecznika) 12 kg. Te ilości wskazują wagę miodu po wykonanej pracy. Rodziny, którym nie podawano Feedbee nie dostarczyły miodu, który można było zebrać przed kwitnieniem rzepaku i po kwitnieniu akacji. Średnia produkcja miodu wynosiła 18 kg miodu z rzepaku i 30 kg miodu z akacji.
 
 
Pszczoły karmione preparatem Feedbee są spokojniejsze; wylatują wcześniej i zbierają więcej nektaru i pyłków niż rodziny kontrolne. Zasklepiony i niezasklepiony czerw jest większy i bardziej ściśnięty. W ciągu dnia matki składają więcej jaj niż matki w rodzinach kontrolnych.
Zauważyliśmy, że pracujące pszczoły są okrąglejsze i pełniejsze. Po okresie kwitnienia akacji nie zaobserwowaliśmy żadnego spadku populacji. Pszczoły karmione Feedbee były nadal liczniejsze od przeciętnej rodziny.
 
 
Należy zwrócić uwagę na jeszcze jedną pozytywną rzecz: nie zaobserwowałem żadnych pasożytów. Dobra rada dla tych, którzy chcieliby stosować Feedbee: przy każdym ulu warto ustawić dodatkowy pusty ul z ramkami z węzą, tak aby utrudnić pszczołom gromadzenie się w roje."
 
link do całego artykułu https://www.pasieka2...larzy-z-feedbee

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych