Skocz do zawartości
Gość Wojciech_p

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Republiki Słowackiej zatwierdziło wsparcie państwa na działalność zapylającą.

129 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marbert

https://www.poradnikzdrowie.pl/diety-i-zywienie/co-jesz/czy-cukier-inwertowany-jest-zdrowy-wlasciwosci-i-zastosowanie-aa-2RME-FEL3-bJjg.html

 

Oj marbercie niedobry. Tutaj masz na końcu materiału sposób jak w domowych warunkach zrobić z cukru miód wg marberta bez łaski pszczół :D .

Hydroliza kwasowa w warunkach domowych

------------------

Co to jest paniał?

 

 

Może i ja niedobry ale prawdziwy. Moje pszczoły mają w ulu trochę pokarmu po zimie i to co przyniosą. Wiem, jak wygląda smakuje ten miód. Wiem,kiedy w warunkach domowych krystalizuje.

 

W okresie II Rzeczypospolitej, miody miały swą regionalizację. I odpowiednią cenę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Marbert ,normalnie pozbądź się kundli buckfastopodobnych, kup sobie porządne matki pszczele inseminowane.Rodziny zawieź tam gdzie jest pożytek a nie ma pszczół.

Nie dawaj inwertu bo to nie miód.

Módl się o pogodę, jak nie wierzysz w skuteczność modlitwy, to na jakiej podstawie uwierzysz w zamianę wody w wino? Dlatego że ksiądz tak powiedział?

Mam też "kundle" od Taty, który kupuje ze związku. Ze względów wiadomych nie podaje od kogo. Jak by były lepsze, to poświęcił bym im więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Mogę ale nie mam takiej potrzeby.

Z tego co mam jestem zadowolony a inne tylko dla weryfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...