Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spawanie i klejenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 steel

steel
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 13:27

Niekiedy zdarzają się sytuacje kiedy musimy posklejać lub nawet pospawać jakiś przedmiot w domu czy w ogrodzie. Dlatego wielu osobom mogą przydać się niniejsze instruktaże https://www.youtube..../ataszek/videos zostało w nich dokładnie pokazane jak spawać plastik, kleić plexi, szkło, ceramikę, pvc, banery czy inne wyroby. Wybór odpowiedniego kleju, spoiwa, technika to tylko kilka rzeczy których możecie się nauczyć z tych filmów.

#2 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2798 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 listopad 2018 - 13:27

Zrób jakiś film instruktażowy przyjacielu jak ładnie pospawać cienkościenne naczynia z kwasówki TIG-iem? Powiedzmy z blachy 0,5 mm z parametrami spawania do ustawienia na spawarce (z pulsem), jakiej elektrody użyć itd. Kupiłem komplet łącznie z argonem i przymierzam się do ćwiczeń. Lepiej uczyć się na cudzych filmach z netu niż na swoich błędach :huh:

Prezydent pięciu pni.

#3 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 06:05

23 kwietnia Anno Domini 2019 w siedzibie Sejmiku Dolnośląskiego odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa w trakcie której, być może, nastąpi próba sklejenia tego co zostało stworzone  a za sprawą części "działaczy" pszczelarskich struktura jest dziś mocno nadwątlona. Jako, że miałem jakiś wpływ na to kto otrzymał zaproszenia tak nie mam wpływu na to   co ów areopag uchwali ale ciekaw jestem efektów...  

#4 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 27 kwiecień 2019 - 06:00

Nie wiem czy coś sklejono we Wrocławiu ale...

Widzę, że sklejanie potłuczonego lustra aby pięknie przedstawić wizerunek Najjaśniejszej trwa w najlepsze!  Trwa wielka akcja sadzenia lasów na przełomie kwietnia i maja... Sadzącym piasek osypuje się z łopat a oni sadzą. Chyba Pan Prezydent wcześniej nie miał czasu zainicjować... bo był na nartach(?), a może mu ktoś taki terminarz zaproponował. 

A może w ramach niewątpliwego ocieplania się klimatu Władza zainauguruje Święto Sadzenia Kaktusów w Dolinie Krzemowej...

#5 Emedy45

Emedy45
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 06 maj 2019 - 09:44

Zrób jakiś film instruktażowy przyjacielu jak ładnie pospawać cienkościenne naczynia z kwasówki TIG-iem? Powiedzmy z blachy 0,5 mm z parametrami spawania do ustawienia na spawarce (z pulsem), jakiej elektrody użyć itd. Kupiłem komplet łącznie z argonem i przymierzam się do ćwiczeń. Lepiej uczyć się na cudzych filmach z netu niż na swoich błędach :huh:

Filmik byłby mile widziany. Interesuje mnie ten temat.

Diabeł daje ci krewnych, dziękuj bogom, że nie przydziela ci też przyjaciół.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych