Skocz do zawartości

Zdjęcie

Idą wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
390 odpowiedzi w tym temacie

#41 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 03 październik 2018 - 08:12

I z czego się cieszysz?

Panie Ateno cieszy mnie myśl, że wreszcie uda się rozbić powiatowe i sejmikowe kliki

"społecznych działaczy" spod znaku zwiędłej koniczyny.

A polskiemu pszczelarstwu do niczego potrzebni nie jesteście i nigdy nie byliście.

"Samorządy adieu,

adieu na mur

trudno zielonym przyznać się

że to ich ostatni tour

nie będzie już synekur

Samorządy adieu!"

#42 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 03 październik 2018 - 08:27

Panie Ateno cieszy mnie myśl, że wreszcie uda się rozbić powiatowe i sejmikowe kliki

sprzedajnych samorządowców spod znaku zwiędłej koniczyny.

A polskiemu pszczelarstwu do niczego potrzebni nie jesteście i nigdy nie byliście.

"Samorządy adieu,

adieu na mur

trudno zielonym przyznać się

że to ich ostatni tour

nic tego już nie zmieni

Samorządy adieu!"

Samorządy bez zielonych sitw to dobra perspektywa.

Sąd czarga poddaję pod osąd...

#43 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 03 październik 2018 - 09:16

Torqumada .

się kłania?

#44 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 03 październik 2018 - 09:31

się kłania?

A skąd wiesz? Miałeś spotkanie z duchami? Gotów jestem uwierzyć - po wielokroć dajesz temu dowody.  

#45 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 03 październik 2018 - 15:17

Powagi Panowie.

Od lat głosuję do sejmiku na Pana z PSL bo znam człowieka

Od lat głosuję do parlamentu europejskiego na Panią bo znam człowieka.

Na wójta zagłosuję dziś inaczej bo obecny mnie denerwuje.

Do powiatu na nowe twarze z lokalnego komitetu, podobnie na radnego, mojego dobrego znajomego dobrego działacza i jego poglądy polityczne wcale mnie nie interesują.

#46 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 03 październik 2018 - 17:31

Od lat głosuję do sejmiku na Pana z PSL bo znam człowieka

Od lat głosuję do parlamentu europejskiego na Panią bo znam człowieka.

Na wójta zagłosuję dziś inaczej bo obecny mnie denerwuje.

I to się nazywa klika . Nie co robią, co planują a tylko czy swój i czy fajny .I jest jak jest.

#47 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 04 październik 2018 - 16:34

Czy klika była czy klika jest teraz?. Wyborcy to ocenią. Pozwólmy wyborcom świadomie wybrać. To będzie najlepszy sprawdzian klik.

#48 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 21 październik 2018 - 19:34

#49 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 23 październik 2018 - 07:18

Idą wybory... i przeszły. 

Strona praktyczna - nie ma w Sejmiku kol. Pilawki ani p. Cal którzy coś /czyli dużo/ wnieśli dla pszczelarstwa na Dolnym Śląsku. Być może szefem Komisji Rolnictwa zostanie ktoś /kogo znam/ znający  temat.  

Strona polityczna - PSL okazał się najsilniejszą partią w Polsce!  Już to udowadniam;

Koalicja rządowa - Trzy partie - 33% głosów czyli na każdą ten procent to jedenaście. Koalicja Obywatelska - trzy partie - 27% czyli każda to dziewięć %.  PSL to - 13,6%. Matematyki nie można podważyć choć premier  wielokrotnie próbował.

" I to by było na tyle",  jak zwykł mawiać prof Stanisławski... 

#50 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 23 październik 2018 - 10:10

Z wątku HUMOR 

Atena napisał:

Przypomniało mi się dowcipne powiedzenie przypisywane Markowi Twainowi; pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone /czy jakoś tak/. 

•  
#68 icon_share.pngmarbert
  •  
  • Użytkownik
  • 617 postów

Napisano wczoraj, 17:16

Prawda, prawda. Wszyscy wygrali, wszyscy są zadowoleni . Jest OK

To dowcip , sędziowie SN wracają.

Do Ateny:

Nikt Markowi Twainowi śmierci nie życzy, napisz lepiej o sobie -

Jak tam Twój wynik wyborczy Panie Ateno startowałeś z listy PSL do rady powiatu, udało Ci się dostać,

czy też nie zyskałeś zaufania wyborców? 

Do marberta:

piszesz "wszyscy wygrali", nie wiem czy wszyscy, ale mam wrażenie, że wszyscy są zadowoleni.

Ja jestem zadowolony bo wygrali wszyscy kandydaci na których głosowałem, z wyjątkiem kandydata na burmistrza, nie przegrał - będzie dogrywka - pierwszy raz jest duża szansa na zmianę. 

W skali mojego podwórka tak to wyglądało:
do rady miejskiej z najwyższą w gminie liczbą głosów ( w tym moim głosem) dostał się apartyjny samorządowiec, który nie wywiesił nawet jednego plakatu czy baneru, mój kandydat na burmistrza (bezbożny PiS) będzie się potykał w 2 turze z aktualnym burmistrzem (PSL, 4 kadencje), do rady powiatu wszedł mój kandydat (pobożny PiS), w wyborach do sejmiku na czele listy PiS 1316 głosów, potem Koalicja Obywatelska 1195, Kukliz 15 918, SLD lewica 650, PSL 328 (moja kandydatka startując z ostatniego miejsca na liście zrobiła 2 wynik).

Napisałeś w kontekście wyborów: "sędziowie SN wracają" -  kto na nich głosował, ja się pytam? 

#51 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów

Napisano 23 październik 2018 - 10:34

Idą wybory... i przeszły. 

Strona praktyczna - nie ma w Sejmiku kol. Pilawki ani p. Cal którzy coś /czyli dużo/ wnieśli dla pszczelarstwa na Dolnym Śląsku. Być może szefem Komisji Rolnictwa zostanie ktoś /kogo znam/ znający  temat.  

Zapomniałeś poinformować, że wybory gminne wygrał przychylny pszczelarstwu dolnośląskiemu

Pan Władysław Bigus.

Skazany razem ze swoim zastępcą w 1 instancji za przestępstwa wyborcze z 2014 r

https://wroclaw.tvp....-zastepca-winni

https://www.tvn24.pl...awa,508266.html

http://www.lubin.pl/...-jest-sledztwo/

" I to by było na tyle",  jak zwykł mawiać prof Stanisławski... ":

#52 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 23 październik 2018 - 10:52

Mnie bardziej interesuje dobry bigOs niż wójt Bigus.  Dopóki nie został skazany prawomocnym wyrokiem to jest niewinny. Tak stanowi nasze prawo. 

Nie wiem skąd to zainteresowanie moimi sprawami. Ten kto nie gra ten nie przegra. Ja na moją kampanię wydałem 50 zł... Zapewniam, że przegrane mnie tylko wzmacniają, tym razem też tak będzie...

#53 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 23 październik 2018 - 16:02

Ja pierdzielę. To jakaś inwigilacja forumowa.

Czy służby o tym wiedzą?

#54 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 23 październik 2018 - 16:15

Strona polityczna - PSL okazał się najsilniejszą partią w Polsce!  Już to udowadniam;

Kaczyński leczy się u Kosiniaka . :o :D

Chłopie ogarnij się .

#55 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 23 październik 2018 - 16:24

A powinien.

#56 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 23 październik 2018 - 16:54

A powinien.

Chyba powinien... Słyszał ktoś od Kosiniaka aby komuś uchybił słowem lub uczynkiem? To że walczy o swoje/nasze to prawda ale robi to z kulturą, szanując ludzi i obyczaje. 

Napiszcie to samo o.... długo by wymieniać polityków ze świecznika obecnej władzy. Premier przeprasza za kłamstwa!

#57 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 23 październik 2018 - 18:08

Słyszał ktoś od Kosiniaka aby komuś uchybił słowem lub uczynkiem?

No i dla tego nie powinien zajmować się polityką . Kto nikomu się nie naraził to niczego nie robi. :D

P.S. Do niektórych normalne słowa nie docierają.(PSL ?) ;)

#58 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 24 październik 2018 - 06:38

Takiej argumentacji / założenie iż niegodziwcy winni sprawować rządy/ nie wymyśliłby ani Mrożek, ani Bareja ani nawet Makiaweli w swoim Księciu...

Potrafił wymyślić daro... 

#59 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 24 październik 2018 - 11:08

Szok powyborczy ?

Kto nikomu się nie naraził to niczego nie robi

Gdzie tu mowa o kanaliach ? Nie rozumiem uchybienie uczynkiem , po mordzie lać ? Polityk ma nie być grzeczny , ma być skuteczny.

Według nie oficjalnych prognoz PiS ma szansę na zwycięstwo w dziewięciu województwach, a KO w siedmiu. Klęskę poniosło PSL.

Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/wyniki-wyborow-samorzadowych-2018-sprawdz-kto-wygral-wyniki-pkw-wybory-24-10-2018/ar/13605324

Dodam że poniosło klęskę w moim gdzie produkuje się 1/3 mleka w Polsce i wszystkich woj . gdzie rolnictwo jest podstawą . Ale to w końcu partia ,,agrarna,, . Dobrego samopoczucia .

#60 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 24 październik 2018 - 12:09

Szok powyborczy ?

Gdzie tu mowa o kanaliach ? Nie rozumiem uchybienie uczynkiem , po mordzie lać ? Polityk ma nie być grzeczny , ma być skuteczny.

Dodam że poniosło klęskę w moim gdzie produkuje się 1/3 mleka w Polsce i wszystkich woj . gdzie rolnictwo jest podstawą . Ale to w końcu partia ,,agrarna,, . Dobrego samopoczucia .

Po prostu ciesz się, lubię mieć do czynienia z ludźmi szczęśliwymi.  Sądzę, że Twoje szczęście będzie niepełne bo że liczyłeś iż PSL zniknie. Wice marszałek Sejmu poszła dalej; "PSL powinien zniknąć ze sceny politycznej" Tak o przeciwnikach politycznych wypowiadali się faszyści a także Lenin.  Dobre towarzystwo popierasz. Mnie ogarnia strach jeżeli takich będzie więcej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych