Skocz do zawartości

Zdjęcie

Idą wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
608 odpowiedzi w tym temacie

#381 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 19:20

Szanowny Kolega pewnie nie śledzi całości mych wpisów. W mym terenie tak zwane pisiory to w większości byli działacze SLD ,byli radni powiatowi z SLD, byli milicjanci itd. Do ludzi,którzy mają swoje twarde stałe poglądy, Mam szacunek i chylę czoło. Jak Szanowny Kolega zrozumie moje wypociny to będę wdzięczny.

#382 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 07:41

Każdy śledzący Twoje wpisy wie jak traktujesz poglądy pisiorów więc nie jestem zdziwiony gdzie masz (świato)poglądy Cejrowskiego (pisząc pisiorów mam na myśli tzw. nienowoczesnych czy też staroświeckich albo ładniej - konserwatywnych - bo znowu coś palniesz niechcący - chyba, że chodzi o nie-peezzelowców - to też wchodzi w rachubę ;)

Twoja obsesja na temat PSL-u godna jest odnotowania w wikipedii. Zwróciłbym uwagę na trzech, byłych działaczy Zjednoczonego SL. Mam na myśli p. Wojciechowskiego, sędziego z czasów PRL - dziś przepchnięty kolanem na komisarza Unii oraz Kuźmiuk  i Pęk.  Czyli są "dobrzy" byli członkowie ZSL  i "źli". / Źli  bo nie wspierają Banasia, Piebiaka... zresztą co będę wymieniał...

#383 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 09:25

Twoja obsesja na temat PSL-u godna jest odnotowania w wikipedii. Zwróciłbym uwagę na trzech, byłych działaczy Zjednoczonego SL. Mam na myśli p. Wojciechowskiego, sędziego z czasów PRL - dziś przepchnięty kolanem na komisarza Unii oraz Kuźmiuk  i Pęk.  Czyli są "dobrzy" byli członkowie ZSL  i "źli". / Źli  bo nie wspierają Banasia, Piebiaka... zresztą co będę wymieniał...

Moja obsesja na temat PSL-u polega na tym, że raz wymieniłem słowo peezzel.  Jeśli masz więcej dowodów na "moją obsesję" to proszę wymień je - niech każdy, kto nawet nie czyta Wikipedii dowie się o tym. Oczywiście NIE WYMIENISZ bo ich nie ma !!!! Dlatego to co napisałeś to zwykłe pomówienie.

#384 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 213 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 16 listopad 2019 - 11:26

Widzisz Ateno niektórzy w porę potrafią się opamiętać i zejść ze złej drogi. Biblijny Szaweł vs neron.

RE: Mam na myśli p. Wojciechowskiego, sędziego z czasów PRL - dziś przepchnięty kolanem na komisarza Unii oraz Kuźmiuk  i Pęk.  Czyli są "dobrzy" byli członkowie ZSL

#385 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1672 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 20:52

1573898238_gzstnw_600.jpg

Od dziś nie oszczędzam w złotówkach . Tyle że nie trzeba zasilać , nie trzeba będzie drukować jak w Kanie Galilejskiej i słowo ciałem się stanie . Żeby nie było pomysł był i w PO dziwnym trafem tłuczce się po łbach rodem z UK . Zapomniał gość o  konstytucji . :D

#386 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 23:28

Ja już dawno nie oszczędzam w walutach wirtualnych.

#387 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 09:53

Od dziś nie oszczędzam w złotówkach . Tyle że nie trzeba zasilać , nie trzeba będzie drukować jak w Kanie Galilejskiej i słowo ciałem się stanie . Żeby nie było pomysł był i w PO dziwnym trafem tłuczce się po łbach rodem z UK . Zapomniał gość o  konstytucji . :D

Ja jako pracownik utrzymujący się z pensji nie ukrywam zdefraudowanych środków w skarpecie i innych walutach.

Więc jest mi to obojętne. :)

#388 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 213 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 17 listopad 2019 - 21:03

Od dziś nie oszczędzam w złotówkach .

Nadal będziesz głosował na partię która "zrobi jeden klik"?

#389 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1672 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 16:10

Ja jako pracownik utrzymujący się z pensji nie ukrywam zdefraudowanych środków w skarpecie i innych walutach.

O naiwny .

Nadal będziesz głosował na partię która "zrobi jeden klik"?

To mem . To nie jest prawda . :D 8 lat starczy . Tak jak w Polance .  :D 

#390 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 17:48

Często piszesz bzdury.

Dane zbierane przez STIR a analizowane przez KAS. Mogą i Ciebie dotknąć. (No chyba że jesteś zausznikiem Banasia) :rolleyes:

#391 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 07:36

Trzeba teraz traktować "Idą wybory" że już jest PO wyborach. Ktoś w tych wyborach dostał mandat, ktoś przejął władzę w PARLAMENCIE,  RZĄDZIE lub SAMORZĄDZIE i co z tego wynika dla pszczelarzy. Tu należy oceniać czy poseł/radny, który coś obiecywał dotrzymuje słowa, czy jest otwarty na współpracę... tu widziałbym z czym i kto wystąpił do władzy i jaki był/nie było odzewu/.  

Wkładanie wysiłku w ocenę cara, Korfantego czy Hilarego Minca jest bez sensu. Należy oceniać tych którzy TU I TERAZ kształtują rzeczywistość która NAS dotyka.

#392 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 06:56

Widzę, że jak doszło do spraw współczesnych, którym jesteśmy poddawani TU i TERAZ to zaległa cisza. 

#393 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 08:25

no i? Źle Ci z tym?

#394 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 10:13

https://www.youtube....h?v=paYG1hE0xLE

#395 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 12:44

no i? Źle Ci z tym?

Bardzo źle! Nie po to społeczeństwo utrzymuję kilka tysięcy różnych "wybrańców" aby tylko ONI  na tym korzystali. Wybrano Cię - działaj!!!

#396 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 14:10

Za Słownikiem Języka Polskiego pieniactwo to chorobliwa skłonność do dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd.

#397 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 18:42

Za Słownikiem Języka Polskiego pieniactwo to chorobliwa skłonność do dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd.

hahaha :P

https://www.youtube....h?v=V3YxFizj6pk

#398 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 19:23

Nie słucham takiej muzyki... 

#399 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 20:44

Nie słucham takiej muzyki... 

Tekst jest ważny nie muzyka. Można muzykę kościelną dostosować. :D

#400 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 21:33

Co głupek ma do powiedzenia też nie słucham a muzykę kościelną bardzo lubię.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych