Skocz do zawartości

Zdjęcie

Idą wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#1 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1688 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 10:38

Nieobecni nie mają racji. Słowa święte pod każdą szerokością geograficzną... 

Ilu pszczelarzy startuje, kto ma swoje komitety wyborcze, z jakim programem. 

#2 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1688 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 08:57

W kontekście spotkania w Chobieni gdzie wójt  gminy Rudna / nie startujący z komitetu politycznego/ jest rzecznikiem wspierania pszczelarstwa, jest przykładem jak wiele mogą zyskać pszczelarze wybierając samorządowców którzy mają zrozumienie do ich problemów. 

We własnym interesie winniśmy startować do władz, desygnować do samorządów i głosować na przychylnych pszczelarzom mieszkańców regionów.  

#3 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 824 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 09 wrzesień 2018 - 12:19

W kontekście spotkania w Chobieni gdzie wójt  gminy Rudna / nie startujący z komitetu politycznego/ jest rzecznikiem wspierania pszczelarstwa, jest przykładem jak wiele mogą zyskać pszczelarze wybierając samorządowców którzy mają zrozumienie do ich problemów. 

"Gdy wyrok się uprawomocni, samorządowiec straci posadę, nie będzie mógł również ponownie kandydować. Gminą Rudna, która (...), rządzi nieprzerwanie od ponad ćwierć wieku!"

To o wójcie gminy Rudna Władysławie Bigusie:

https://wroclaw.tvp....-zastepca-winni

https://www.tvn24.pl...awa,508266.html

http://www.lubin.pl/...-jest-sledztwo/

#4 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1688 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 12:35

Znam wójta, znam zarzuty, znam jego zasługi dla pszczelarstwa w jego gminie. Nie robię mu kampanii wyborczej ale dopóki sąd kogoś nie skaże prawomocnym wyrokiem, zgodnie z obowiązującym prawem JEST NIEWINNY.

Może czytając mój wpis o wójcie który dba o pszczelarstwo inni wójtowie/ burmistrzowie/prezydenci pójdą w jego ślady. Jeżeli na taką przypadłość zapadnie więcej samorządowców to z takiej epidemii będzie powód do uciechy. 

#5 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1265 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 13:11

Na szczęście w małych gminach nie ma polityki.

Lokalne komitety wyborcze, to jest podstawa samorządu.

#6 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1265 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 13:18

Tak siedzę i słucham Pana Premiera w Namysłowie.

Jaką mafie watowską do sądu doprowadził.

#7 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1688 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 13:55

Tak siedzę i słucham Pana Premiera w Namysłowie.

Jaką mafie watowską do sądu doprowadził.

Pan premier przeprowadził lud uciśniony przez morze Czerwone do ... no nie potrafi jeszcze tego precyzyjnie nazwać. 

#8 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 05:36

Znam wójta ... 

Póki co ten Twój wójt tkwi w gównie po szyję, lubisz się z nim obściskiwać - Twoja sprawa, ale nie prezentuj nam go tutaj jako ideału, bo nie wszyscy mają Twoje poczucie estetyki Panie Ateno.

#9 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1688 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:40

Póki co ten Twój wójt tkwi w gównie po szyję, lubisz się z nim obściskiwać - Twoja sprawa, ale nie prezentuj nam go tutaj jako ideału, bo nie wszyscy mają Twoje poczucie estetyki Panie Ateno.

Znam jak parę tysięcy innych osób  ale nie jest to nawet  wójt mojej gminy. 

Dalsza treść potwierdza jedynie słowa kogoś co Ciebie zna iż "stałeś się większym fanatykiem niż Bin Laden". Czas byś stanął przed lustrem i odpowiedział sobie na pytanie; kim jestem ... dla starych Twoich znajomych - co się ze mną stało. 

#10 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1539 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 11:17

Na szczęście w małych gminach nie ma polityki.

Lokalne komitety wyborcze, to jest podstawa samorządu.

Oj Marbet chłopie gdzie Ty żyjesz ? 

#11 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1265 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 13:22

Oj Marbet chłopie gdzie Ty żyjesz ? 

Oj ,Daro chłopie.Każdy sądzi według siebie.

#12 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1539 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:20

Oj ,Daro chłopie.Każdy sądzi według siebie.

No i dlatego się pytam gdzie tyś się uchował w takiej nieświadomości. Czyli - gdzie żyjesz ?

#13 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1688 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 06:46

Ot dylemat... na kogo głosować? 

Uważam że to zależy od "szczebla"  na którym będziemy stawiali krzyżyk.

Gmina - zazwyczaj  kandydatami są ludzie o których dużo wiemy, często "swojacy" i wtedy sprawa jest niby prosta. Dlaczego "niby"? A no, często występuje tu syndrom animozji Pawlaka i Kargula. Zazwyczaj kandydat, przynajmniej deklarujący, bezpartyjność, apolityczność, przywiązanie do... 

Powiat - sprawa trudniejsza - tu już partie polityczne, czyli mniej rozpoznawalni, często z teczek podrzucanych przez "szwagrów" zajmujących stanowiska lub trzęsących jakimś rynkiem lokalnym, z kasą i to dużą, na zaprezentowanie się "z dobrej strony" z dużymi obiecankami kiedy tak naprawdę powiat niewiele może....

Sejmik - zazwyczaj kandydaci mało znani w wiejskie społeczności, piastujący jakieś stanowiska w administracji lub instytucjach, czyli "czort wie kto zacz" dla większości elektoratu. Oczywiście reprezentują partie polityczne. / Stąd tak wiele głosów nieważnych oddawanych przez nie zorientowanych. 

#14 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1265 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 17:38

Ot dylemat... na kogo głosować? 

Uważam że to zależy od "szczebla"  na którym będziemy stawiali krzyżyk.

Gmina - zazwyczaj  kandydatami są ludzie o których dużo wiemy, często "swojacy" i wtedy sprawa jest niby prosta. Dlaczego "niby"? A no, często występuje tu syndrom animozji Pawlaka i Kargula. Zazwyczaj kandydat, przynajmniej deklarujący, bezpartyjność, apolityczność, przywiązanie do... 

Powiat - sprawa trudniejsza - tu już partie polityczne, czyli mniej rozpoznawalni, często z teczek podrzucanych przez "szwagrów" zajmujących stanowiska lub trzęsących jakimś rynkiem lokalnym, z kasą i to dużą, na zaprezentowanie się "z dobrej strony" z dużymi obiecankami kiedy tak naprawdę powiat niewiele może....

Sejmik - zazwyczaj kandydaci mało znani w wiejskie społeczności, piastujący jakieś stanowiska w administracji lub instytucjach, czyli "czort wie kto zacz" dla większości elektoratu. Oczywiście reprezentują partie polityczne. / Stąd tak wiele głosów nieważnych oddawanych przez nie zorientowanych. 

Do sejmiku głosuję na Pana doktora z PSL.

Na Burmistrza na Pana z lokalnego komitetu.

Do powiatu tu nie wiem jeszcze.

Dodam jeszcze że zawsze do europarlamentu głosowałem na Panią E. Łukaciejewską z PO.Bo w swym środowisku jest, rozmawia,proponuje, działa. Ale nigdy na PO w innych wyborach głosu nie oddałem.

#15 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 08:19

" Znam jak parę tysięcy innych osób  ale nie jest to nawet  wójt mojej gminy. "

Panie Ateno pisząc "Twój wójt" nie chodziło mi o stwierdzenie, że Pan Bigus skazany w pierwszej instancji za machlojki wyborcze, wójt gminy Rudna jest wójtem Twojej gminy, tylko o to, że jest wójtem którego popierasz i stawiasz innym jako przykład.

"Dalsza treść potwierdza jedynie słowa kogoś co Ciebie zna iż "stałeś się większym fanatykiem niż Bin Laden".

Czy poprzez rozpowszechnianie tych fałszywych opinii chcesz sprowadzić nieszczęście na moją głowę Panie Ateno?

Wystawiasz mnie amerykańcom i izraelczykom? Nie masz litości dla moich dziatek, ani rojów? :huh:

"Czas byś stanął przed lustrem . "

Czy to jakaś obsesja z tym wysyłaniem innych przed lustra? 

Wiadomo, że lubisz się stroić w damskie ciuszki (jako Atena, albo Artemida), a potem przeglądać się w lustereczku -  Twoja sprawa.

Rozumiem, że poprzez upowszechnienie swoich odchyleń starasz nadać się im pozór normalności, (większość dewiantów tak robi), ale na mnie w tej sprawie nie licz, ja Ci w tym nie pomogę - nie namówisz mnie Dziewicu ateński.

Sam sobie tańcuj przed lustrem!

#16 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1688 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 10:58

Torqumada też był fanatykiem, skazał na spalenie żywcem tysiące ludzi...

A co do reszty - to pisz se te dyrdymały, nawet nie wiesz jaki ubaw mają ci co czytają, ostatnio się o tym przekonałem. 

#17 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 11:02

Torqumada

Torquemada nie "Torqumada"  znowu się kompromitujesz Panie bajkopisarzu.

A wracając do tematu:

"Idą wybory"

- Atena ma pełne pory.

#18 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1265 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 17:06

Nie ładnie Panowie.

#19 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 824 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:51

czyli brzyd  ko .

Ale to nic, wszystko da się wyprać.

Miałem tę piosenkę puścić Panu Leszkowi po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych, ale w związku z decyzją paru setek Eurodurni (ACTA 2) nie wiem czy będzie można bezboleśnie, a kawałek przedni, więc szkoda żeby przepadł:

Samorządy adieu

(piosenka przegranych Peezelowców)

Gdy po wyborach wstaje dzień

w niesławie odszedł Peezel,

a mnie się żegnać przyszło dziś*

i ciężko tak na duszy mi...

Samorządy adieu, żegnajcie mi,

niełatwo jest się rozstać lecz,

tak musi być, na zawsze Was pożegnam

Samorządy adieu!

.................

#20 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1688 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 09:13

Co to jest peezel? Skrót od PZL - Polskie Zakłady Lotnicze  a może Polski Związek Logopedów? 

Ośmieszaj się dalej sam, ja już dłużej nie mam ochoty Ci w tym pomagać... medice, cura te ipsum...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych