Skocz do zawartości

Mam pytanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

#141 Gość_marbert_*

Gość_marbert_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2018 - 15:43

cyt.

>Obraza uczuć religijnych osoby jest oceną subiektywną a Twoje wpisy obrażają moje uczucia i mój Kościół bo Kapłan , co by nie zrobił ,Kapłanem jest do śmierci , osobą konsekrowaną. Jest też człowiekiem i za swoje grzechy nie będzie na pewno odpowiadał przed Tobą i nie Tobie jego osądzać>.

Pedofila i zboczeńca mam nazywać kapłanem_osoba konsekrowana. Nasz Pan Jezus Chrystus jak wstąpił do synagogi to właśnie takich kapłanów konsekrowanych wykpił. Oj spało się na lekcjach religii i w dupę się właziło osobom konsekrowanym bez świadomości ogłupiania swych owieczek.

Jako pseudo katolik dajesz świadectwo swej prawdzie. Mam nadzieję że Najwyższy Ci wybaczy jako ja wybaczam.

Ale z Twą pokrętną duszą nie chciał bym obcować w Królestwie na Niebiosach.

#142 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1787 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 15:53

Jako pseudo katolik dajesz świadectwo swej prawdzie

Pokaż palcem - gdzie to moje pseudo ?

Sakrę może zdjąć Papierz , nie Ty . W religii  rzymskokatolickiej .

Nie sądzę nikogo nie mi sądzić od sądów jest Bóg i Sądy. Ksiądz skazany za pedofilię przestaje być księdzem . Resztę niech sądzi Bóg. Podobnie jak Polańskiego .

Mam nadzieję że Najwyższy Ci wybaczy jako ja wybaczam

ciekawe tak - ,,i w dupę się właziło osobom konsekrowanym bez świadomości ogłupiania swych owieczek.,, ?

Ale z Twą pokrętną duszą nie chciał bym obcować w Królestwie na Niebiosach.

Czyli mam nadzieję . Proste drogi prowadzą do Piekieł. :D

#143 Gość_marbert_*

Gość_marbert_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2018 - 17:04

Kościół Rzymskokatolicki jest zwierzchnikiem między innymi Kościoła Ormiańskiego. Ze względu na różnicę wiekową powstania, Kościół Ormiański chwali Pana Naszego w większej liczbie ewangelii.

Czy te nie znane dla kolegi ewangelie uzna kolega za bluznierstwo. Potępi braci w wierze.

Kolega nie ma pojęcia o czym pisze.

Mym zdaniem jest Kolega głupim osłem.

#144 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1787 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 17:09

Kościół Rzymskokatolicki jest zwierzchnikiem między innymi Kościoła Ormiańskiego. Ze względu na różnicę wiekową powstania, Kościół Ormiański chwali Pana Naszego w większej liczbie ewangelii.

Czy te nie znane dla kolegi ewangelie uzna kolega za bluznierstwo. Potępi braci w wierze.

Kolega nie ma pojęcia o czym pisze.

O czym Ty piszesz ? ?????? Robin to nie Ormianin i jak twierdzi ma swojego Boga. Greko Katolicy też mają tylko zwierzchnictwo  . Co ma jedno do drugiego ? Wytłumacz gdzie jestem pseudokatolikiem .

#145 Gość_marbert_*

Gość_marbert_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2018 - 17:39

W swej nienawiści. Braku znajomości historii. Braku tolerancji dla innych. Tolerancja dla innych to jest sedno chrześcijaństwa.

To też papierowe sedno katolicyzmu. Nazizm dla kasy włochy ducze i hiszpnia franko. Pańszczyzna nasze ziemie.

Wstyd mi iż mój jakiś przodek był pod Bochnią proboszczem i niczego nie robił dla swych owieczek.

W Nikaragui księża ginęli dla ludzi. Nie gnębili ich swym stanem kapłańskim.

Stany jak kapłański zostały w Twej oślej głowie.

Ty nie jesteś pseudo katolikiem. Jesteś durnym osłem jak twórcy państwa islamskiego.

#146 Karol

Karol
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 21:02

To jest drugie gdzie bywa daro  z racji przynależności do Polanki.Już Panu robinhuudowi tłumaczyłem zejdź z religii

A co już może zapomniałeś co robiłeś na Michałowie?,za co wyleciałeś z tego forum ,za poezję jaką zwracałeś się do innych co..?Gdzie się pojawisz tam zostawiasz zgliszcza.Niestety widzę na wielu już nie robią wrażenia twoje chamskie zaczepki,a to zły znak że na takie coś nie reagujemy.

Co do pszczół i reszty to sorry ale mam własne zdanie poparte doświadczeniem , praktyką oraz wiedzą  i nie pozwolę się rżnąć na ,,wnuczka ,,.

A ty kolego skoro jesteś taki wspaniały to pokaż tą swoją cudowną pasiekę,przedstaw program jakim zwalczasz warrozę itd... i zakasuj tych nieudaczników co cię rżną. :lol: :lol: wtedy będziesz wiarygodny.

Zdanie masz własne? uszanuj cudze potrafisz chociaż tyle?

#147 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1621 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 24 sierpień 2018 - 05:34

Do Kol Karpackiego -

Ja nazywam delikatną . Propagujesz Pan przestępstwo , bawisz się waś w szarlatanerię.

Co do debili to jak nazwać człowieka który silnie toksyczną na serce substancję podaje bez środków ochrony osobistej ? Proszę o podpowiedź.

•  

daro, dnia 31 Lip 2017 - 18:05, napisał: snapback.png

,,Wypisałem ,, się z Polanki bo nie po drodze mi z szarlatanerią. 

Nikt nie nazwał Pana, Acana ,  szarlatanem choć   Reszta to szarlataneria i  znachorstwo .

Od autora tych słów, ja już niczego nie oczekuję. Może ktoś oprócz niego pomógł by rozszyfrować tę zagadkę?

Autor, wzorem "amerykańskich fundacji" chciałby za to "parę setek".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To jest odpowiedź o którą prosi użytkownik Daro. Więcej  nie będzie.

#148 Karol

Karol
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 08:55

Propagujesz Pan przestępstwo , stosowanie środków , podawanie leków nie przeznaczonych dla tych zwierząt dla których zostały przeznaczone w rejestracji jest takowym.

Kolego daro sam stosujesz taktik (chwaliłeś się na innym forum) koncentrat do sporządzania emulsji na skórę dla bydła, świń i owiec,czyżby tobie było wolno?.Taka twoja uczciwość???. Informujesz klientów przychodzących po miód, że leczysz swoje pszczoły preparatem nie zarejestrowanym dla pszczół???

#149 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1787 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:26

A co już może zapomniałeś co robiłeś na Michałowie?,za co wyleciałeś z tego forum ,za poezję jaką zwracałeś się do innych co..?Gdzie się pojawisz tam zostawiasz zgliszcza.Niestety widzę na wielu już nie robią wrażenia twoje chamskie zaczepki,a to zły znak że na takie coś nie reagujemy.

I wszystkich na siłę przeniosłem na inne forum i pozostały zgliszcza .Poetycznie zwracał się do mnie admin - ty stary komuchu ( najdelikatniej ) .  Ogarnij się chłopak,  ludzie to nie bydło,  nie pogonisz przed sobą. Zrobią co uważają za słuszne a nie co ja im powiem  . Tak to jest na forach że można być po wywaleniu - patrz Mirek.

Kolego daro sam stosujesz taktik (chwaliłeś się na innym forum)

Gadać sobie można , składnik czynny tactica a nie tiktaka ,  to amitraza i wbrew temu co ktoś tam mówi , czysta 18 % bez repelentów. Moje stosowanie było 1/100 dawki pasków Biowet ale to  dawno nieprawda,po zastosowaniu miód oddałem do badania. Klientom pokazać mogę wyniki za 3500 pln .Wszyscy mnie znają na tyle dobrze , wiedzą że miód jem ja i moje dzieci  , że bym prędzej z głodu zdechł niźli komukolwiek sprzedać jakiś badziew.

Zdanie masz własne? uszanuj cudze potrafisz chociaż tyle?

Zdanie nie ma się ni jak do nauki. Szanuje czyjeś zdanie że nacieranie jajami leczy raka . Nie będę szanował tego jak będzie głosił tego jako prawdę naukową i propagował.

Co do mojej pasieki i metod to co bym nie powiedział i napisał spotka się z takim trollem jak Ty . Więc po co ?

Nie rżnę się na naukowca.

#150 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1787 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:48

Stany jak kapłański zostały w Twej oślej głowie.

Ty nie jesteś pseudo katolikiem. Jesteś durnym osłem jak twórcy państwa islamskiego.

Marbet dobrze się czujesz ? Twórcy Kalifatu realizują to co zapisane jest w Koranie i czego  Atena nie doczytał..

W swej nienawiści. Braku znajomości historii. Braku tolerancji dla innych. Tolerancja dla innych to jest sedno chrześcijaństwa.

Pokaż to po kolei . Tolerancja sednem chrześcijaństwa ? A to ciekawe bo mnie uczyli że miłość do bliźniego .

... z kart Pisma Świętego, że kiedy Jezus spotykał ludzi prawych, szlachetnych, otwartych na Jego słowo, sam miał wobec nich ciepły i serdeczny głos. Kiedy spotykał ludzi, którzy balansowali na granicy grzechu, tym stawiał wysokie wymagania. Mówił np. „Kto chce iść za mną, niech się zaprze samego siebie…” albo „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Kiedy zaś natrafiał na ludzi złej woli, których też przecież kochał, to zwracał się do nich w bardzo trudnych słowach: „Jesteście jak groby pobielane” lub „Jesteście jak plemię żmijowe”. Zdarzało się, że nauczał z biczem w ręku.

- Kochał każdego człowieka, ale w bardzo różny sposób tę miłość okazywał, bo nie mylił miłości z naiwnością. Według Jezusa nie wystarczy miłować bliźniego swego jak siebie samego. Bo siebie często kochamy niedoskonale. Dlatego Jezus mówi: „Miłujcie się wzajemnie, jak Ja was umiłowałem”. To On staje się wzorcem prawdziwej autentycznej miłoś

Marbet to Ty piszesz jak średniowieczny  inkwizytor brak tylko pochodni.

#151 Karol

Karol
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:56

I wszystkich na siłę przeniosłem na inne forum i pozostały zgliszcza . Ogarnij się chłopak ludzie to nie bydło nie pogonisz przed sobą. Zrobią co uważają za słuszne a nie co ja im powiem  . Tak to jest na forach że można być po wywaleniu - patrz Mirek.

Gadać sobie można , składnik czynny tactica a nie tiktaka ,  to amitraza i wbrew temu co ktoś tam mówi , czysta 18 % bez repelentów. Moje stosowanie było 1/100 dawki pasków Biowet ale to  dawno nieprawda,po zastosowaniu miód oddałem do badania. Klientom pokazać mogę wyniki za 3500 pln .Wszyscy mnie znają na tyle dobrze , wiedzą że miód jem ja i moje dzieci  , że bym prędzej z głodu zdechł niźli komukolwiek sprzedać jakiś badziew.

Zdanie nie ma się ni jak do nauki. Szanuje czyjeś zdanie że nacieranie jajami leczy raka . Nie będę szanował tego jak będzie głosił tego jako prawdę naukową i propagował.

Co do mojej pasieki i metod to co bym nie powiedział i napisał spotka się z takim trollem jak Ty . Więc po co ?

Nie rżnę się na naukowca.

Do czego te odpowiedzi ? czy potrafisz normalnie z sensem sformułować zdanie w sposób umożliwiający zrozumienie przeciętnemu człowiekowi? Jeszcze raz pytam czy posiadasz/posiadałeś  zezwolenie na stosowanie leków nie zarejestrowanych dla pszczół.?Jakiego języka używałeś wobec bliźnich na Michałowie że wyleciałeś na zbity pysk?Czy ty w ogóle potrafisz przeczytać i zrozumieć co się do ciebie pisze?

#152 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1787 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:06

.Poetycznie zwracał się do mnie admin - ty stary komuchu ( najdelikatniej ) .

Prostackiego . Bom prosty chłop ,granatem oderwany od pługa i nie mieszkam w Warszawie . Choć mógłbym .

Fersztejn chłopczyku ?

P.S. A co śmieszniejsze jak obecny ,,administrator ,, Michałowa  był chłopczykiem,  to mnie się radził a później  ja go broniłem przed niejakim Gilianem,  bo wywalił go z Pogotowia Rojowego że  nieletni . Później porąbało i  latał po ludziach że jakąś góralka monstrancję rąbnęła i żeby mu jej adres dali. Komedia. Zabrali się ludzie jak Królik wstawił swoje zdjęcie a resztę usunął . Nie moje a ludzi którzy te forum tworzyli i zabrali się gdzie indziej .Ci wszyscy którzy mnie znają .Gębę mam nie wyparzona to fakt ale powoli szczekać się uczę - hau hau.

#153 Karol

Karol
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:13

Co do mojej pasieki i metod to co bym nie powiedział i napisał spotka się z takim trollem jak Ty .

A gdzież to kolega takie wybitne nauki odebrał,że obraża adwersarza na forum? czy godzi się aby te same usta które obrażają bliźniego pouczały potem wszystkich o Bogu i Honorze ???

#154 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1787 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:16

Bom grzesznik ,a Tobie nie będę się spowiadał i nie Tobie mnie sądzić. Zwłaszcza że rzeczony Gilian lubi mieć 1000 twarzy a ktoś kto zarejestrował się 3 lata temu raptem zaczyna moralitety .

P.S. A co do bf . od Przemury nie kupiłem , to kupiłem od kogoś innego i w tym roku dostałem od bf prezent rójkę -  głodniaka . Krainkom 4 litery powiązało i szału nie ma ale rodziny silne i z pokarmem  . Tak więc arrivederci bf.

#155 Karol

Karol
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:59

Prostackiego . Bom prosty chłop ,granatem oderwany od pługa i nie mieszkam w Warszawie

Kolego daro to żadne usprawiedliwienie twojego zachowania,był czas,można było,nadal jest szansa!!! w jakimś wieczorowym liceum,czy gdzieś prowadzone są pewnie nauki podstaw zachowania się miedzy ludźmi(obycia,ogłady),formułowania zdań,pisowni itd... Może wykorzystasz szansę?,bo na obecnym etapie jakim jesteś nie widzę możliwości prowadzenia z tobą rozmowy kompletnie w żadnym temacie.Doszło do tego,że nawet w sposób inteligentny nie potrafisz kogoś obrazić i tu nasuwa się pytanie o twoje zdrowie psychiczne.Pozdrawiam i życzę powodzenia w leczeniu  :o 

#156 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1787 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 16:49

A gdzie tam starego chama do szkół , atrament wypije kredę powyżera .Gdzież tam .

#157 filip

filip
  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 18:39

albo „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.  daro przyjacielu, ile lat po Chrystusie  napisano ewangelię ?

#158 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1787 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 18:55

Kolego tak,  przyjacielu nie . Przyjaciół mam niewielu i nie dlatego żem wredny. Dyskusje , dywagacje czy choćby fanzolenie robina o Dzierżonie zawsze źle się kończą.Bo ja znam powód jego  ekskomuniki , robin co humory to ina tfurczośc .A ilu Ewangelistów było uczniami Chrystusa ? Daty nikt nie zna bo nie ma 1 egzemplarza .

Cóż to za różnica ? U mnie prawosławni , staroobrzędowcy katolicy muzułmanie i jakoś krew się nie leje. Każdy starannie omija religijne tematy szanując wyznanie innego . Jak prawosławni mają święto nie idą katolicy do roboty rzucającej się w oczy . Jak kolega muzułmanin ma Ramadan to nie wyciąga się kanapki z kiełbasą i nie je się w jego obecności.

To nie miejsce na dyskusje religijne , zresztą nie mam potrzeby .

#159 filip

filip
  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 19:19

szanowny kolego daro,  faktycznie  forum Polanki nie jest miejscem na dyskusje na tematy religijne, ale  zamiast  sprostować napisaną  przez siebie niedorzeczność, to swoim zwyczajem wstawiasz zbędny komentarz. Chrystus nie mógł nawoływać do wierzenia w ewangelie bo ich nie było,  jasne.

#160 kaczkow

kaczkow
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 23:55

P.S. A co do bf . od Przemury nie kupiłem , to kupiłem od kogoś innego i w tym roku dostałem od bf prezent rójkę -  głodniaka . Krainkom 4 litery powiązało i szału nie ma ale rodziny silne i z pokarmem  . Tak więc arrivederci bf.

ale medalika od prezydenta PZP nie dostałeś za zasługi ,a 160kg  z 20 rodzin chociaż ukradłeś? :blink:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych