Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wieści z San Escobar

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
430 odpowiedzi w tym temacie

#341 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 21:46

Ja napisałem że TUSK oprócz WAŁĘSY I  JANA PAWŁA II  zapiszą się w HISTORII EUROPY.  Każdy z innej przyczyny!!!  Czy ktoś pisząc na tym portalu to aprobuje czy neguje to nie będzie miało najmniejszego znaczenia. Kopernik też był uznawany za heretyka, Curie-Skłodowskiej zarzucano sprawy obyczajowe... i co?   NIKT NIE NEGUJE ŻE SĄ WIELKIMI POLAKAMI!!!

Dlatego napisałem, że mieszanie do tego (w domyśle - tego towarzycha - bolka i D.T) - JP II jest bezczelnością. Podtrzymuje to i dodaję, że to jest też obrzydliwością. Dodam jeszcze, że Kopernik i Skłodowska - to zupełnie inna liga więc towarzystwo bolka i D.T. też jest nie na miejscu.

• czarg lubi to

#342 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 06:46

Dlatego napisałem, że mieszanie do tego (w domyśle - tego towarzycha - bolka i D.T) - JP II jest bezczelnością. Podtrzymuje to i dodaję, że to jest też obrzydliwością. Dodam jeszcze, że Kopernik i Skłodowska - to zupełnie inna liga więc towarzystwo bolka i D.T. też jest nie na miejscu.

A ja dodam że Jan Paweł wielokrotnie II spotykał się z Wałęsą i Tuskiem, i ... No cóż możesz se być /na tym forum/ Rejtanem czy Sanczo Pansą wspierającym szefa walczącego z wiatrakami. Twoja rzecz. Ośmieszać się można w różny sposób byle na własny rachunek. Ja mam niezły ubaw... 

#343 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 10:59

Cóż, jeśli dla Ciebie bolek jest bohaterem to gratuluję. Nie chciałbym by w moim otoczeniu byli tacy kapusie i sprzedawczyki. Rozumiem, że dla Ciebie to honor być w takim towarzystwie. Twoja sprawa - każdy obraca się w takim towarzystwie jakie uznaje. To nie dla mnie. Pomijając fakt, że piszesz głupoty to Twoje słowa kierowane do mnie nie przynoszą mi żadnej ujmy... 

#344 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1672 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 20:44

A ja dodam że Jan Paweł wielokrotnie II spotykał się

Spotykał się też z płatnym mordercą i zamachowcem.

#345 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 06:38

Spotykał się też z płatnym mordercą i zapachowcem.

A z ojcem redemptorystą się nie spotkał...

#346 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1672 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 06:52

Z Tobą też się nie spotkał. :D

#347 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 07:29

Z Tobą też się nie spotkał. :D

Mnie nie stać na wyjazd do Rzymu... to nie zabiegałem. 

Ale, jak słusznie zauważył niejaki Fredro; "niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba"!

I niech nad porządkiem prawnym patronat, w naszej Najjaśniejszej obejmą pp. Pawłowicz i Piotrowicz wszak  oni mają zacnych patronów w niebiesiech. Wsparciem niech im będzie jewroposeł Wojciechowski z dużym doświadczeniem w sądownictwie w okresie PRL-u.

#348 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 12:33

Mnie nie stać na wyjazd do Rzymu... to nie zabiegałem. 

Ale, jak słusznie zauważył niejaki Fredro; "niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba"!

I niech nad porządkiem prawnym patronat, w naszej Najjaśniejszej obejmą pp. Pawłowicz i Piotrowicz wszak  oni mają zacnych patronów w niebiesiech. Wsparciem niech im będzie jewroposeł Wojciechowski z dużym doświadczeniem w sądownictwie w okresie PRL-u.

Widać, że masz duże mniemanie o sobie, swojej wiedzy i własnej nieomylności. Nie zabiegasz o to ale może na prezia Cię wziąć? Albo chociaż na radnego powiatowego? Z taką wiedzą marnujesz się chłopie na forum. Przy okazji było by Cię stać na wyjazd do Rzymu... D.T. kiedyś był gołodupcem ale wysokie mniemanie sprawiło, że dzisiaj jest krezusem i na byle jakiego szampana nawet spojrzeć nie chce. O spotkaniach i wyjazdach nawet nie wspominam.

• daro lubi to

#349 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 13:40

Widać, że masz duże mniemanie o sobie, swojej wiedzy i własnej nieomylności. Nie zabiegasz o to ale może na prezia Cię wziąć? Albo chociaż na radnego powiatowego? Z taką wiedzą marnujesz się chłopie na forum. Przy okazji było by Cię stać na wyjazd do Rzymu... D.T. kiedyś był gołodupcem ale wysokie mniemanie sprawiło, że dzisiaj jest krezusem i na byle jakiego szampana nawet spojrzeć nie chce. O spotkaniach i wyjazdach nawet nie wspominam.

A co to znaczy " ale może na prezia Cię wziąć". Byłem prezesem w paru organizacjach... ale takie rzeczy to DLA MŁODSZYCH. Widzę, że postać premiera Tuska, doprowadza Cię do "białej gorączki".   Ja mam pełny luz a Twoje  wpisy pozwalają mi na zachowanie dobrego humoru, No tak; Wałęsę przyjmuje v-ce prezydent USA, dostał 37 tytuł Doktora Honoris Causa, Tusk został szefem największego ugrupowania partii chadeckich w Europie, prawie przez aklamację. Jak to przeżyć? Jak to przeżyć??? Pozostaje dokopać Atenie, klasyfikując jako nieprawomyślny / w myśl czyich kryteriów? Już wcześniej zostałem zakwalifikowany jako "gorszy sort".  I żyję, i mam z tego niezły ubaw, bo niby kto mnie tak zakwalifikował? Piotrowicz? 

#350 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1672 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 13:42

Wsparciem niech im będzie jewroposeł Wojciechowski z dużym doświadczeniem w sądownictwie w okresie PRL-u.

Jak również w  najsłuszniejszej organizacji -  PSL . :D

Moja teściowa z biednej Białorusi a była nawet na audiencji . :D

#351 vega

vega
  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 13:59

Gratuluję dobrego samopoczucia w doborowym towarzystwie sprzedawczyków typu pan bolek czy karierowiczów typu pan D.T. Bo rozumiem, że odpowiada Ci takie towarzycho?  Szkoda tylko, że tak bardzo dokuczasz prawym, sprawiedliwym i wierzącym - ale z tym musimy już jakoś żyć. Jak mówi przysłowie z kim się zadajesz takim zostajesz... Oby Ciebie to nie dotyczyło.

Żenująca jest ta dyskusja i nie mam ochoty jej dłużej prowadzić więc proszę tylko, nie prowokuj bym nie musiał bronić swoich wartości. Mam nadzieję, że rozumiesz przesłanie?

Co do tych doktoratów to niezbyt dobrze świadczy to o danej uczelni, która kapusiowi przyznaje taki tytuł? Cóż on jest wart dla uczciwych? Bycie w towarzychu kapusia na pewno nie nobilituje.

• daro lubi to

#352 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 13:59

Jak również w  najsłuszniejszej organizacji -  PSL . :D

Moja teściowa z biednej Białorusi a była nawet na audiencji . :D

No tak, przeflancował się do jedynie słusznej partii. Reszta to gorszy sort!

#353 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1672 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 14:41

Jeden zrozumiał  może i drugi skończy nachalną propagandę .Powtórzę .

Żenująca jest ta dyskusja i nie mam ochoty jej dłużej prowadzić więc proszę tylko, nie prowokuj bym nie musiał bronić swoich wartości. Mam nadzieję, że rozumiesz przesłanie?

#354 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 17:32

A co do tego mają jakieś uprzedzenia ? Żydzi nie walczyli z powodów religijnych .

Nie mam uprzedzeń , ludzi traktuję jednako . Jednak mam swój gust i poglądy na pewno nie lewackie . Śmieszy mnie popieranie homoseksualistów przez ludzi lewicy TYCH SAMYCH  którzy za PRL namiętnie walczyli ze zboczeńcami. :D

Za PRL jacyś ludzie lewicy pewnie we władzach byli. :wub:  Tak samo jak w PISe są jacyś ludzie prawicy?  :D

#355 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1866 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 18:08

Jeden zrozumiał  może i drugi skończy nachalną propagandę .Powtórzę .

Dla mnie to rybka, nie będę nikogo atakował ale... jeżeli JA  nie będę atakowany... Na Hyde Parku mam prawo do swoich poglądów. Wolny kraj... 

#356 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1672 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 17:29

Na Hyde Parku mam prawo do swoich poglądów. Wolny kraj...

W wolnym kraju każdy ma prawo do swoich poglądów - wszędzie. Ja też . Twoja Panie wolność kończy się tam gdzie zaczyna moja i na odwrót. Mylisz nachalną propagandę z głoszeniem poglądów a prawdę , w tym historyczną , odbierasz jako atak na Ciebie . :D

#357 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 18:40

W wolnym kraju każdy ma prawo do swoich poglądów - wszędzie. Ja też . Twoja Panie wolność kończy się tam gdzie zaczyna moja i na odwrót. Mylisz nachalną propagandę z głoszeniem poglądów a prawdę , w tym historyczną , odbierasz jako atak na Ciebie . :D

To tożsama bajka jak bajki naszego Pana Premiera. 

Daro masz jakiś udział w tych bajaniach? Czy nie skończyłeś jakiegoś seminarium ? :D  przed czasem? :)

#358 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 18:40

#359 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1672 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 18:43

Czy nie skończyłeś jakiegoś seminarium ? :D  przed czasem?

Kończyli ci z UB jak np.Oleksy i jemu podobni. A Premier  to pikuś najlepszy był Korwin . Korwin na Króla !

#360 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1459 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 18:50

Kończyli ci z UB jak np.Oleksy i jemu podobni. A Premier  to pikuś najlepszy był Korwin . Korwin na Króla !

Nigdy przeciwko św pamięci Premierowi Oleksemu nikt nie przedstawił argumentów dla prokuratury. To zwykła chamska prowokacja cieniarzy i chamów.

Zwykłych chamów i cieniarzy,którzy publicznie się nie ujawniają a ludzi upadlają.

Jeśli Kolega wpisuje się w to chamstwo i małość to ja już z Kolegą gadać nie zamierzam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych