Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wieści z San Escobar

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
341 odpowiedzi w tym temacie

#261 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 19:02

Czytam w prasie że na San Escobar jest 2,3 tyś limuzyn rządowych i 1,3 tyś karetek pogotowia. :rolleyes:

A może to wiadomość z Radia Erewań? W jakim języku czytałeś tę wiadomość? W ormiańskim czy rosyjskim? Spytam Jóźka jak zadzwoni...

#262 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 14:55

Ormiańskiego nigdy nie słyszałem.Podejrzewam że tekst był w języku "miłości i pokory".

#263 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 16:09

W San Escobar piszą że ich główny sojusznik się wkurwił bo jego największy sojusznik go olał i f 35 nie kupi. A kupi su -57.

#264 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:53

Minister d/s Floty Podwodnej i Nawodnej Republiki miał dokonać chrztu /'' na sucho"/ pierwszego w kraju lodołamacza /jako że klimat się zmienia/. Wszystko było przygotowane tzn media, publika, przemówienie... Ale coś nie wyszło - odkleił się kawałek taśmy klejącej zakrywającej dziury w owym  pancernym korabie. W dodatku wiatr / historii????/ tak zawiał że jedwab zasłaniający miano jednostki spadając zakrył oblicze ministra... Zły omen??? 

Pan premier uznał owe niefortunne wydarzenie za potknięcie /przecież nie wypadek/ przy pracy i obwieścił że przed panem ministrem i branżą stoczniową jest świetlana przyszłość.

I tak trzymać...

#265 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 15:41

Plotka na San Eskobar szybko się rozchodzi. Co tam malutki lodołamacz jak klimat się ociepla :D  zanim za kilka stuleci klimat się ochłodzi dziury da się zalepić. :P

Ponoć czołowa firma od autobusów w Sanoku produkuje po niżej kosztów produkcji a zaległości i tak kilku miesięczne  :rolleyes: . Zdaje się że znów podatnik San Eskobar  zabuli oj, zabuli. :o

#266 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:26

Czyżby, w naszym  ocieplającym się klimacie ów lodołamacz miał przełamywać lody, które są coraz grubsze a nawarstwiły się w ostatnim czasie?  A może ocieplić atmosferę przez ludzkie postępowanie względem siebie a lodołamacze, jeszcze przed wodowaniem, pójdą na złom? 

Dostrzegam iż pewna pani, bardzo podobna do Zośki Loren, zaczęła wpływać na "klimat", pomimo zabiegów wielu, aby skutki tego "ocieplenia" były jak najmniejsze...

No to, byle do wiosny...  

#267 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 07:06

A czy na San Escobar  Nekcermann też odwołał loty???

Po paru godzinach - na pewno odwołał...

#268 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 15:53

Na wyżynach że kłamią nie dziwi. :D  Że na dołach, wierzą,dziwi bardzo :wub: .

#269 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 04 październik 2019 - 06:54

Na wyżynach że kłamią nie dziwi. :D  Że na dołach, wierzą,dziwi bardzo :wub: .

Może dla nich wartością jest pochwała od Neumanna?

https://twitter.com/...990774731169792

#270 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 04 październik 2019 - 15:54

Katastrofą są obecni jak i byli rządzący. Oszuści i kłamcy.

Może się mylę ale Ci co Rzymem się publicznie ofiarują to przodują w kłamstwie i oszustwie. :rolleyes:

#271 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 05 październik 2019 - 07:46

Jak oznajmił mi znajomy sołtys z San Escobar w tym dalekim /a jakże nam bliskim/ kraju jeżdżą już tylko samochody z napędem elektrycznym. U nas na obiecany milion rodacy zarejestrowali kilkaset sztuk /nie tysięcy/. Co prawda jest już kilkaset tysięcy użytkowników elektrycznych hulajnog i rowerów ale to jednak nie to samo. Całe szczęście, że już nie buduje się autostrad /33 km w ostatnim okresie/ bo hulajnogom tam jest wjazd zabroniony/.

#272 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 05 październik 2019 - 16:14

Co Ty Panie szanowny defetyzmy uprawiasz ! Ma koła ? Ma ! Elektryczne ? Elektryczne . Co ciekawe abstrahując , mają zrobić elektryczną jako pojazd drogowy  i mówisz i masz . :D

#273 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 05 październik 2019 - 16:22

Czy szanowny Kolega daro może mi odpowiedzieć ? dlaczego prawosławni w jego okolicy głosują na lewicę? a rzymscy na  "niby prawicę" ?

#274 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 05 październik 2019 - 17:23

dlaczego prawosławni w jego okolicy głosują na lewicę? a rzymscy na  "niby prawicę" ?

W mojej okolicy nie ma prawosławnych .

#275 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 05 październik 2019 - 18:05

ok

#276 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 05 październik 2019 - 21:13

Żebyś trochę ruszył 4 litery to byś swoich bredni nie prezentował -

W Białymstoku wyniki są inne niż w okręgu. Tutaj siedmioma głosami wygrała Koalicja Europejska. Uzyskała w sumie 41,79 proc. głosów. PiS zdobyło 41,78 proc. W stolicy Podlasia próg przekroczyła też Konfederacja zdobywając - 6,23 proc. głosów. Kolejne miejsca: Wiosna - 5,13 proc, Kukiz'15 - 3,52 proc. Lewica Razem - 1,55 proc.

źródło - https://poranny.pl/w.../ar/c1-14163261

1. Wierni kościoła prawosławnego stanowią największą po rzymskich katolikach grupę religijną w Polsce. Cerkiew szacuje ogólną liczbę wyznawców na około pół miliona. Około 200 tysięcy zamieszkuje Podlasie, w Białymstoku co piąta osoba jest prawosławna, co daje ok. 50 tysięcy wiernych. Prawosławni i katolicy byli po prostu chrześcijanami do 1054 roku. Wtedy to nastąpił definitywny rozłam w kościele.

źródło - https://bialystoksub...-w-bialymstoku/

Nienawiść to choroba,  zaślepia oczy i odbiera  rozum oraz postrzeganie świata . Ptaszków wiosennych nie traktuję jako lewicy .

#277 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 07 październik 2019 - 17:49

Z tego co wiem na San Escobar nie ma prawosławnych. Dominują bab-tyści. 

#278 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 08 październik 2019 - 15:29

Żebyś trochę ruszył 4 litery to byś swoich bredni nie prezentował -

źródło - https://poranny.pl/w.../ar/c1-14163261

źródło - https://bialystoksub...-w-bialymstoku/

Nienawiść to choroba,  zaślepia oczy i odbiera  rozum oraz postrzeganie świata . Ptaszków wiosennych nie traktuję jako lewicy .

Dlaczego kolega wyciąga wnioski z prostego pytania? Gdzieś przeczytałem że prawosławni głosuję częściej na lewicę. I zapytałem. Nic więcej!

A 4 litery do Grabarki zamierzam ruszyć. Aby zobaczyć. Może w przyszłym roku finanse pozwolą. ;)

#279 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1802 postów

Napisano 10 październik 2019 - 14:27

Przysnąłem po obiedzie.... 

Śniło mi się że jestem na San Eskobar, przychodzę do pasieki i co widzę; ule powywracane, pszczoły szaleją, pod ulami banany a na palmie małpa wrzeszczy... Obudziłem się spocony...

Co się okazało że to wynik zasłyszanej wcześniej rozmowy dwóch pszczelarzy.

Okazało się,że jeden pszczelarz wysiał facelię, drugi, bez pozwolenia przywiózł w pobliże sporą ilość uli. Właściciel facelii rozrzucił intruzowi  pod ulami kukurydzę. Demolki uli dokonały dziki. 

Ot, i tak się splata proza życia w naszej rzeczywistości  wirtualną z San Escobar. 

#280 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 10 październik 2019 - 19:50

A 4 litery do Grabarki zamierzam ruszyć. Aby zobaczyć. Może w przyszłym roku finanse pozwolą

To zapraszam na popas .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych