Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dolnośląskie piekiełko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#141 jokaz

jokaz
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 10 październik 2019 - 22:54

... Może mógł by to być jeden z tematów , na najbliższe spotkanie Polanki w Bukowinie Tatrzańskiej ? Mógł by też kolega wziąć w nim udział , i podzielić się swoimi w tej sprawie przemyśleniami.  Pozdrawiam.

No kolego Borden, zaproszenie poszło. Tak więc, zapraszamy do Bukowiny Tatrzańskiej :P

#142 Borden

Borden
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 11 październik 2019 - 08:20

Dziękuję za zaproszenie :)  Bardzo chętnie porozmawiam z każdym któremu zależy na zdrowiu i dobrej kondycji zapylaczy oraz  czystym środowisku bez którego to nie jest możliwe. :).  Nie miałem w planach takiego wyjazdu więc muszę  spróbować  dopasować zmiany w grafiku zajęć. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

#143 jokaz

jokaz
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 15 październik 2019 - 20:24

Cześć, dziś był dobry dzień. We Wrocławiu odbyła się Konferencja pszczelarska pt. Stan i perspektywy rozwoju pszczelarstwa na Dolnym Śląsku.

Udział w Konferencji był bezpłatny. Ważne, że oprócz 4 wykładów można było osobiście w panelu dyskusyjnym zabrać głos. Dzięki temu i ja mogłem zabrać trzykrotnie wypowiedzieć się. Ważne jest żeby artykułować swoje spostrzeżenia, przemyślenia i podzielić się nimi. Można rzec, że to nie był zmarnowany czas. Żałuję, że tak krótko bo człowiek ma tyle dopowiedzenia w tym temacie. Tyle pomysłów, rozwiązań a i żalu też było. To wszystko po to, żeby nam pszczelarzom z Dolnego Śląska było lepiej ;)

#144 tarczewski

tarczewski
  • Użytkownik
  • 248 postów

Napisano 19 październik 2019 - 21:08

Byłem. Ale czy to był dobry dzień? Jakoś nie widziałem euforii.

...........................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych