Skocz do zawartości

Dekomunizacja Polskiego Związku Łowieckiego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_marbert_*

Gość_marbert_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2018 - 14:27

>Trzeba powołać nowy związek łowiecki albo kilka związków. Ten obecny nie rozumie swej funkcji społecznej.........

Padają głosy ,że trzeba tę organizację zdelegalizować>

cyt. obecnego Pana Ministra Rolnictwa

#42 Kosut

Kosut
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 18:41

I przeprowadzać badania myśliwym  tam 30 procent dziadków ok 90- tki widzi co najwyżej szczerbinkę , a muszka już za daleko. Tak jak planują kierowców tak powinni sprawdzać myśliwych - moim zdaniem.

#43 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 24 sierpień 2018 - 00:51

Pszczelarze -seniorzy też do sprawdzenia stanu zdrowia (moja kochana geriatria) . Rozumieją w odróżnieniu od myśliwych ogólnie swą funkcję społeczną , ale jako delegaci np.na zjeździe PZP źle głosują. Najważniejsze głosowania przekładane są na koniec obrad, lub na noc, kiedy delegaci – seniorzy mają wyczerpane baterie w aparatach słuchowych. Więc świadomie i odpowiedzialnie głosując patrzą z uwielbieniem na prezydenta i podnoszą rękę wtedy, gdy on podnosi.

Dziś widziałem w tv J K Ardanowskiego, jak tym razem straszył nie myśliwych, a tych, którzy przepakowują zagraniczne ziemniaki i sprzedają je jako polskie. O pszczelarzach i przepakowywanym, a nawet banderolowanym ukraińskim miodzie do sprzedaży jako polski nie wspomniał.

Nic nie powiedział jednak na temat możliwości sprzedaży w Polsce mieszaniny ziemniaków z krajów UE i spoza niej. Doby taktyk, bo co nie jest zabronione – jest dozwolone..Jestem rozczarowany.

Prezydent pięciu pni.

#44 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1981 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 05:34

No cóż, widać że coraz więcej zdań z różnych świeczników na temat tych  "po kopie" należy wysyłać ich na aut. Sędziowie "po kopie" głupieją, kierowcy powinni odstawić samochody, myśliwi strzelać tylko z wiatrówki. Jakoś inny sort, ten lepszy, nie chce rezygnować z zasiadania tam gdzie są konfitury...

#45 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1796 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 16:28

W USA kupuje się licencję na dziki i wali się do tylu dzików za ile się zapłaciło. No ale ludowi trzeba by było dać broń jak kiedyś proponował robinhuud . A co będzie jak lud zrobi powstanie ???????

Atena się boi wizji sąsiada z gwintówką,   ja nie.

#46 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 sierpień 2018 - 07:45

W USA kupuje się licencję na dziki i wali się do tylu dzików za ile się zapłaciło. No ale ludowi trzeba by było dać broń jak kiedyś proponował robinhuud . A co będzie jak lud zrobi powstanie ???????

Atena się boi wizji sąsiada z gwintówką,   ja nie.

To nie ja proponowałem, to towarzysz Lenin.

Cieszę się, że Go cytujesz :D. On nie jest konsekrowany, a konserwowany.

Polski chłop kupuje licencję na jednego dzika i tylko jednego zabija :D :D :D . W pierwszej kolejności ciężarną lochę. Potem jedzie do Niemiec, czy Belgii na polowanie dewizowe. Bo tam taniej i jest na co polować :D .

W USA wielu chce takiego prawa o broni jak w Polsce. Za dużo wkurzonych i nawalonych prochami uczniów wali do nauczycieli i kolegów.

Broń i dopalacze dla ludu!!!

Prezydent pięciu pni.

#47 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1796 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 19:08

Polski chłop to się wysrać spokojnie nie ma kiedy a co mówiąc o polowaniach . Lenina nie cytuję bo akurat nie pamiętam tego , cytuję kolegę. A co strach że przyjadę ? :D

Ja nie potrzebuję broni żeby zabić dzika . Jak mawiam żadna świnia się nie skarżyła żem nieprawidłowo zabił.  Skurczybyki ze 4 razy ule mi poprzewracały .

#48 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 sierpień 2018 - 21:30

A co strach że przyjadę ? :D

Zapraszam :D

Prezydent pięciu pni.

#49 daro

daro
  • Użytkownik