Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polanka na facebooku - 1000 członków grupy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr_S

Piotr_S
  • Moderator
  • 1059 postów
  • Lokalizacjakoło Radomia

Napisano 03 listopad 2015 - 20:13

Tak z wyprzedzeniem, bo jest ich jeszcze 999. Zobaczcie:

https://www.facebook...olanka/?fref=ts

Załączone miniatury

• face.jpg

#2 Gość_RafałK_*

Gość_RafałK_*
  • Gość

Napisano 03 listopad 2015 - 20:44

Jednym słowem fb górą nad tradycyjnym forum. Mówiłem już o tym wielokrotnie. To inny świat. Fajniejszy. Tam są młodzi ludzie zafascynowani pszczelarstwem, nie na forach. Serce rośnie kiedy widzę ilu ich.
Przy okazji bardzo prosiłbym o wyjaśnienie jak to się stało że istnieją na fb dwie grupy: Stowarzyszenie Pszczelarzy Polskich Polanka oraz Forum Pszczelarzy Polskich Polanka. Ta pierwsza grupa to Robert i Kasia czyli jest oficjalna jak rozumiem. A jak jest z tą drugą grupą? Kto ją stworzył? Czy też jest "oficjalna"?

#3 Piotr_S

Piotr_S
  • Moderator
  • 1059 postów
  • Lokalizacjakoło Radomia

Napisano 03 listopad 2015 - 21:30

Ta druga grupa nie ma w nazwie Polanki. Nazywają się "Forum Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich" i wspólne z nami mają... zainteresowania.

A co lepsze, fajniejsze? A to, co kto woli. Jedni lubią to, inni tamto a jeszcze inni wolą przyjechać do Puław i nagadać się do woli. I nic nie jest fajniejsze ani nie fajniejsze. 

#4 Gość_RafałK_*

Gość_RafałK_*
  • Gość

Napisano 04 listopad 2015 - 04:03

To musiała w ostatnich tygodniach być zmiana nazwy grupy i usunęli "polanka". Nawet nie zauważyłem. Chyba była interwencja że nie ma zgody na używanie nazwy.

Skierowałem w PW kilka dni temu adama111 tego początkującego do dwóch grup na fb (pszczelarstwo amatorskie, centrum pszczelarskie e-learning) zdziwiłbym się gdyby powrócił na forum ze swoimi pytaniami. Tam początkujących pszczelarzy dyskutujących o swych problemach jest mnóstwo a styl dyskusji jest bardzo życzliwy. I to jest fajne, nie ma na żadnym forum takiej gromady młodzieży. Jeżeli oceniać zainteresowanie pszczelarstwem to patrząc na to co się dzieje na fb mamy prawdziwy boom wśród dwudziestolatków na pszczelarzenie.

#5 roburus

roburus
  • Moderator
  • 102 postów
  • LokalizacjaPułtusk

Napisano 04 listopad 2015 - 13:06

To musiała w ostatnich tygodniach być zmiana nazwy grupy i usunęli "polanka". 

Nigdy nie mieli w nazwie Polanka tylko Stowarzyszenie Pszczelarzy Polskich 

#6 Gość_RafałK_*

Gość_RafałK_*
  • Gość

Napisano 04 listopad 2015 - 14:09

Sprawdziłem printscreeny sprzed półtora miesiąca, faktycznie nie ma tam nazwy "polanka". Zwracam honor, już coś mi się widać porobiło w łepetynie że wszędzie tylko tę "polankę" widzę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych