Skocz do zawartości
Karpacki

Patriotyzm inaczej

138 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mnie chamem zwać.... ale tego co władza sejmowa wyczynia z niepełnosprawnymi w Sejmie nie mogę pozostawić bez komentarza!  Nie tu miejsce? A gdzie? Uważam że wszędzie, wszędzie gdzie sprowadza się ludzi do upodlenia przez władzę, do... czego skoro odcina się ich od windy i prysznica. Niech każdy wyrazi tu i teraz swoje stanowisko.  Dzień Matki?  Jak wygląda Dzień Matki tych niepełnosprawnych? Święto? Czego? Obłudy i hipokryzji? Posłanka tłumaczy na Komisji Sejmowej że niepełnosprawni też będą mogli ... postrzelać na strzelnicach które wymyślił Maciarewicz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samorząd lokalny jest podstawą demokracji i patriotyzmu.

Dziś to kpina jak powiat stać tylko na pensje dla siebie i nic nie może. Po co taki powiat? Albo powiaty powiększyć albo je zlikwidować. A samorząd ustalić na poziomie województwa.

Tu ludzie mają się dogadywać, tu problemy rozwiązywać.

Nigdy podkarpacie nie będzie jak opolskie czy zachodnio -pomorskie. Inne jest wszystko.

Marbercie toż to byłby gwóźdź do trumny partii z czymś zielonym w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oceniam ludzi po tym co o nich pisze telewizja ta PSL też . W życiu ważny jest kompromis a kompromis polega na ustępstwach i spotkaniu przy płocie.Najbardziej zabawni Ci są co maszerowali aby takie dzieci były wyskrobywane a teraz stają w obronie. Jak bardzo ciężka jest sytuacja tych ludzi ale jednak  demokracja to władza większości a nie paru osób . A tam jednak parę i to część z Tych co zaczęli protest. Mniej propagandy , zapytam - PSL rządzi od początku , co zrobiła Twoja partia ? Nic .

Jak powiedział Chrystus - kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Podnosząc jego,  zadaj sobie to pytanie  - gdzie byłem do tej pory ?

Taki protest był i rząd PO/PSL :D  powiedział że jedynie mogą dostać to wała i niech se robią makaron i nawijają na uszy. 

:)

P.S. Nie,  nie chciałbym być na ich miejscu , nawet z wywalczonym 1000 na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile pomyj leciało na mój łysy łeb kiedy pisałem że muzułmańskie dzieci to też LUDZIE... Teraz przyszło na rodaków, tyle że niepełnosprawnych, których wysyła się aby se postrzelali na strzelnicach za ponad 2 miliardy.  Obiecuje się mosty za tyleż... dokąd? 

Takiś, daro, był skrupulatny w/s   w sprawach historii Ruchu Ludowego poczytaj co Kamysz zrobił dla spraw społecznych a nie pieprz jednym słowem że NIC NIE ZROBIŁ. Zrobił tyle na ile pozwalała kasa nie oglądając się na słupki wyborcze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muzułmanie to też ludzie, nigdy nie twierdziłem inaczej , nie wsadzaj mi cudzego dziecka w mój brzuch.Podobnie jak człowiekiem był Bil Laden. To Ty wypowiadasz się w kwestiach o których nie masz fioletowego pojęcia. Ja nie pytam się na co PSL -owi starczyło pieniędzy . Zrobiliście dla tych co teraz protestują , cokolwiek ?

Nie.  To PSL tak jak PiS prezes decyduje o wszystkim ?

A strzelnice to po to abyśmy my strzelali gdy będą  strzelali do nas . Kiedyś były by nie potrzebne bo każdy chłop szedł do wojska i tam miał strzelnice . Teraz bronicie mi broni w domu , bronicie aby mój syn nauczył się strzelać ( oby nigdy nie musiał do ludzi ) . Chciałbym aby gdy przyjdzie pora nie stał jak pi..da nie wiedząc co i jak . W Rosji każdy może mieć broń a w Polsce nawet już strzelnice przeszkadzają.Moja żona składała kałacha w 1,5 minuty

Stalin ładnie to określił - użyteczny idiota , ten co w swej głupocie robi to co jest pomyśli sowieckiej .

Pomyj  na Ciebie nie wylewałem i nigdy nie kłamałem na temat PSL a jak się wstydzisz historii swej partii to dam Ci radę - wypisz się. Bo tak robi człowiek honoru .

P.S. Jako dorosły chłop i politykier wiesz doskonale na czym ta zabawa polega. Sami chcieliście , jak JP. Sikorski powiedział na trybunie Sejmowej - wygrajcie wybory to będziecie robić co chcecie , no to wygrali i robią co chcą . To jest demokracja - rządy większości . Choć od czasów Urbana podobnego chamstwa w TV nie widziałem. Brawo Radek. Wasz koalicjant. :P

To napisz te osiągnięcia Prezesa to poczytam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyt wiele wątków bym na wszystkie, z marszu, odpowiedział. Zacznę od strzelnic. W moim nie bardzo podłym mieście jest możliwość postrzelać z czego kto chce /jest poniemiecka strzelnica/. Zaprowadził mnie syn, przypomnieliśmy sobie jak kałach wygląda /po parę zł od naboju/. Chętnych było paru, impreza była klapą dla organizatorów ALE p. prezydent zadecydował że będzie budowana nowa nowoczesna za 17 milionów.  To się nazywa iść z duchem czasu i w trosce o bezpieczeństwo narodu. Jednocześnie w marynarce wkrótce zostaną tylko kajaki do trałowania min z ostatniej wojny i lotnikom paralotnie bo nie ma ani jednego porządnego  helikoptera. 

Jak se chcemy postrzelać to mam wiatrówkę, strzelają z niej i synowie i wnuczki płci obojga. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdzie nie powiedziałem słowa pochwały na obecne rządy . U mnie jest też ,, strzelnica niemiecka. Niemcy uczyli się tam zabijać żydów. Później ich pochowali Polacy . 6 razy przechodziły hordy w 39 , Niemcy, później ruskie i tak 3 razy,  wolałbym się przygotować. Na starej strzelnicy , to tak możesz strzelać z wiatrówki  ale niestety wymysły bezpieczeństwa nie są autorstwa PiS a UE . Zrób taniej , zarobisz.

O najważniejszym - swojej propagandzie milczysz . Jakby coś PSL zrobiło  na pewno bym poczytał.

Jednocześnie w marynarce wkrótce zostaną tylko kajaki do trałowania min z ostatniej wojny i lotnikom paralotnie bo nie ma ani jednego porządnego  helikoptera.

No i właśnie i co PSL zrobił ? Wredny PiS odwołał przetarg na Karakale . To nie były helikoptery które są potrzebne. Były bo podobno stoją a nie latają. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdzie nie powiedziałem słowa pochwały na obecne rządy . U mnie jest też ,, strzelnica niemiecka. Niemcy uczyli się tam zabijać żydów. Później ich pochowali Polacy . 6 razy przechodziły hordy w 39 , Niemcy, później ruskie i tak 3 razy,  wolałbym się przygotować. Na starej strzelnicy , to tak możesz strzelać z wiatrówki  ale niestety wymysły bezpieczeństwa nie są autorstwa PiS a UE . Zrób taniej , zarobisz.

O najważniejszym - swojej propagandzie milczysz . Jakby coś PSL zrobiło  na pewno bym poczytał.

No i właśnie i co PSL zrobił ? Wredny PiS odwołał przetarg na Karakale . To nie były helikoptery które są potrzebne. Były bo podobno stoją a nie latają. :D

Czytaj ze zrozumieniem, czyli już pierwsze zdanie... Dzisiaj nie mam czasu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ateno motasz się jak dziecko w swoich wypowiedziach. Unikasz odp na niewygodne tematy, odpyskowujesz na proste tematy i po argumentach Daro siadasz zapowietrzony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ateno motasz się jak dziecko w swoich wypowiedziach. Unikasz odp na niewygodne tematy, odpyskowujesz na proste tematy i po argumentach Daro siadasz zapowietrzony.

Widzę, że  wespół z daro Ci raźniej, sam z żadnymi konkretami nie występujesz. To że występuję w obronie tych którym trudno i ciężej niż innym to dla Ciebie motanie się w wypowiedziach zapowietrzonego... No można i tak mnie traktować... Gorsze oceny czytałem na swój temat, internet wszystko przyjmuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni koledzy dyskutujący w tym wątku!  Nieśmiało pragnę przypomnieć, że zakładając ten wątek , celowo zatytułowałem go "inaczej",  Ciągnąłem go też przez pewien czas, chcąc pokazać, na czym, moim zdaniem, polega to "inaczej". Niestety, został on sprowadzony do poziomu, którego właśnie chciałem uniknąć, i oczywiście po raz setny któryś, jest tu już tylko pyskówka dotycząca głównie własnego punktu widzenia, który jak zwykle zależy od punktu siedzenia.  I jak już od lat tutaj widać, ani pan Daro, ani Atena, ani o krok nie potrafią zbliżyć swoich stanowisk , więc być może dobrze, że mieszkają daleko od siebie. Jednak udało im się skutecznie skierować tematyką wątku tam, gdzie ja nie chciałem aby pożeglował. Mam więc prośbę do tych panów, aby założyli sobie własne wątki na temat patriotyzmu, np, "patriotyzm wg Ateny" lub coś podobnego i tam prowadzili temat według własnego widzenia tematu. Analizując wpisy kolegi Ateny, i jego heroiczną akcję "wybielania " PSLu, przypomina mi się jeden z mieszkańców mojej wsi, który nie wiadomo, chcący, czy niechcący, ale związał się z kobietą tak wstrętną, że jak by występowała w Dobranocce, to żaden dzieciak ze strachu, do rana by nosa spod kołdry nie wychylił. Ale za wszelką cenę chciał aby ktoś coś pozytywnego o niej powiedział. Przy każdej więc okazji rozmowę kierował tak aby o niej wspomnieć. I jakież było jego zakłopotanie. kiedy nie mógł odnotować żadnego pozytywnego o niej zdania. Nieraz aż mi się go robiło żal. Niestety niewielu chciało mu współczuć. Większość z niego drwiła.  Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aleś się Pan rozpisał o nieurodziwej kobiecie którą miałeś okazję poznać... Chyba nadepnąłeś na odcisk tym nieurodziwym, brzydkim, nietolerowanym ze względu na wady charakteru czy postawy. We właściwym czasie TEN wpis bo czytam wiele komentarzy w którym ogłaszana jest wielka VICTORIA   PIS-u nad niepełnosprawnymi... Nie będę gratulował zwycięstwa, jestem zażenowany po wypowiedziach wybrańców narodu.

Czekam na komentarze, czekam na wykładnię prawną  KTO JEST PATRIOTĄ , kto ma w naszym społeczeństwie moralne prawo do NORMALNEGO traktowania kiedy OBOWIĄZUJĄCA KONSTYTUCJA  takie prawa zapewnia WSZYSTKIM.  

Tak, zostałem zaliczony do gorszego sortu. Może jestem tym który przedstawia swoje racje... ale mam takie prawo zgodnie z formuła portalu. 

"Patriotyzm inaczej(?) czyli jak - nie rozumiem!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Szanowni koledzy.

Każdy widzi świat inaczej. I bardzo dobrze.

Kolego Ateno, kolega Karpacki nic o Konstytucji nie pisze, jeno o swej wizji innego patriotyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni koledzy.

Każdy widzi świat inaczej. I bardzo dobrze.

Kolego Ateno, kolega Karpacki nic o Konstytucji nie pisze, jeno o swej wizji innego patriotyzmu.

Jest wizja niejakiego Mikołaja Reja we fraszce Na szpetną

Kto się ze szpetną zadaje 

Ten po dwakroć grzeszy

Boga obraża 

I ludzi rozśmieszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doskonale cię Karpacki podsumował z tą wstrętną babą! Ośmieszasz się na forum pszczelarskim indoktrynując partyjnie kolegów pszczelarzy. To gorsze od nosemozy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doskonale cię Karpacki podsumował z tą wstrętną babą! Ośmieszasz się na forum pszczelarskim indoktrynując partyjnie kolegów pszczelarzy. To gorsze od nosemozy.

To już może moja wada ale dziś wyżej cenię, może mniej urodziwą p. Ochojską, siostrę Chmielewską, czy leciwą p. Traczyk... Naprawdę doceniam posłankę "od Kukiza" i z Nowoczesnej które dały przykład jaką można mieć empatię do CZŁOWIEKA niezależnie jakim ON jest. 

A TY ciesz się że MI dołożyliście wespół. 

A co do indoktrynacji, w starej pierwszej polskiej encyklopedii Nowe Ateny  napisano prosto i jednoznacznie; "Jaki jest koń każdy widzi". Koń koniem, ludziom czasem potrzebne jest lustro aby zadali sobie przed nim pytanie; KIM JESTEM?   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

"A TY ciesz się że MI dołożyliście wespół."

Nie mam ani takiego zamiaru ani charakteru. Myślę jedynie że Koledze (jak mogę tego zwrotu użyć),Karpackiemu chodziło o alternatywne sposoby leczenia (wobec zapaści krajowego lecznictwa) i szeroko rozumianej ekologii. Co z resztą serdecznie popieram choć często moja wiedza powoduje że nie rozumiem.A czasu zbyt mało aby wszystko ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już może moja wada ale dziś wyżej cenię, może mniej urodziwą p. Ochojską, siostrę Chmielewską, czy leciwą p. Traczyk...

Szanowny kolego Atena. Jest kolega użytkownikiem który ma wiele postów na tym forum. Czasem jednak robi wrażenie jakby nic nie rozumiał, i wtedy najczęściej wymyśla dla siebie określenia , jak "gorszy sort" , czy np. "dołożyliście mi". A tu nie chodzi o to, aby komuś  "dokładać", czy "sortować". Trzeba wtedy napisać wprost, skoro kolega udaje że nie rozumie. Nie jest i nie było moją intencją , oceniać jakimi znajomościami może się kolega pochwalić. Niech więc nie wymienia kolega kolejnej porcji konkretnych osób, tylko zrozumie, że tak hipotetyczna "wstrętna baba" to określenie PSLu, z jego wszystkimi tymi osobami, jakie właśnie napracowały się , aby takie miano dla swojej Partii wypracować. To przede wszystkim ci "zasłużeni" którzy przez wiele lat, stali na czele np. PZP, Ministerstwa Rolnictwa, czy innych struktur tej Partii, których afery są już ujawnione, czy w najbliższym czasie zostaną podjęte że wobec nich działania. Proszę więc nie mieć nadziei, że ktoś uzna PSL za rzetelną i uczciwą Partię tylko dlatego, że sympatyzuje z nią kolega "Atena". Jeśli dana Partia polityczna nie potrafi wyprosić ze swoich szeregów ludzi , którzy przynoszą jej wstyd, to bierze na siebie , odpowiedzialność za tych ludzi. Dlatego nie warto wobec tego, wiązać się "na dobre i na złe" z taką Partią, za którą będzie trzeba się wstydzić.  Jeśli nie może kolega zrozumieć wyrażenia, którego użyłem, "patriotyzm inaczej" , to między innymi, ma ono właśnie taki podtekst, aby postępowanie ludzkie w tej materii, nie było działaniem dla dobra Partii do której się wstąpiło, ale dla dobra ludzi i przede wszystkim Polaków. Nie wdając się w ocenę tego co dla przykładu robi  jedna z kolegi znajomych w Afryce, można oceniać tylko w aspekcie jej wrażliwości na nędzę ludzką, ale czy w aspekcie patriotyzmu ?? W Polsce już wszystko jest jak należy ???  Każde dziecko, czy każdy człowiek ma już to, co mu gwarantuje Konstytucja ???  Otóż jest tu w kraju jeszcze wiele do zrobienia i zdobycia miana patrioty. Tylko że jak się coś takiego robi w Afryce, czy jakimś innej części świata, wtedy są dziennikarze, audycje, popularność i całe schow wokół tego. I to jest też jeden z elementów, dlaczego temat nazwałem "patriotyzm inaczej".

Niestety, u nas sprowadza się to z reguły do dyskusji, która Partia lepsza, kto wyżej umieścił flagę narodową 3 maja, czy kto głośnie wrzeszczał na demonstracji roszczeniowej. Dlatego chciał bym aby tego typu "patriotyzmu" nie prezentować w tym wątku. Ale cóż, widocznie niektórzy inaczej nie potrafią. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tym, przydługim, opracowaniu postaram się odpowiedzieć dość krótko. Proszę wskazać, imiennie, kogóż to Szanowny Pan uważa za przykład człowieka "cnót wszelakich".  Wielu było na świecznikach a dziś pomiata się nimi nie przebierając w słowach. Mazowiecki, Kuroń, Wałęsa, Geremek, Strzębosz... Kto dziś o nich, przynajmniej w "oficjalnej" TV powie ciepłe słowo. Pytanie? Patrioci czy zaprzańcy? 

A może tak nieco inaczej podejść.... rozliczyć poszczególnych ludzi za ich czyny nie przekładać grzechy jednego na wszystkich na zasadzie skoro go znałeś to też jesteś taki sam jak ów "świnia i bandyta".   

Przykład wyjątkowo jaskrawy do którego odwołuje się połowa tych którzy nie lubią Ludowców. Sześć lat szuka się haków na Burego... i co? Dyżurny oskarżony choć w świetle prawa NIEWINNY.

Zapewne chodzi o Sabata?  A czy Sabat był desygnowany na prezydenta PZP przez PSL. Z tego co słyszałem to się sprytnie przykleił(?).

Nie ja go wybierałem, nie ja mu klaskałem... bo do tak rządzonej organizacji nie miałem ochoty wstąpić. A może wielu winno powiedzieć mea culpa? 

I jeszcze jedno. Ja mam być oceniany za czyny kogoś w Afryce o kim nie słyszałem, czy to nie za daleko idące insynuacje???

A może to nie chodzi o Afrykę a o San Escobar?  Tu rozumiem, jeden minister wziął słuszną nagrodę /chyba 70 000/ za czyn który przyniósł mu sławę na całym globie... Powołanie nowego państwa to jednak COŚ.   A reszta za CO???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ateno - jakoś odetkało i co ? Ano nic .

Kol .Karpacki moje stanowisko jest proste , każdy widzi swoją Ojczyznę Polskę i z każdym rozmawiać będę , na argumenty . Atena oprócz propagandy nie ma nic do zaoferowania.

Z każdym to nie znaczy ze wszystkimi . Podstawowym Patriotyzmem jest praca dla jej dobra . Nie gospodarka   inteligentów bo dla nie których brak miejsca w tej dochodowej gospodarce i wtym bliżej mi do PiS.

przypomina mi się jeden z mieszkańców mojej wsi, który nie wiadomo, chcący, czy niechcący, ale związał się z kobietą tak wstrętną, że jak by występowała w Dobranocce, to żaden dzieciak ze strachu, do rana by nosa spod kołdry nie wychylił.

Odpowiem autentycznym - przywozi pogotowie rodzącą 30 kilkulatkę , rozbierają a baba brudna , śmierdząca i pouczają że to wstyd w tych czasach mając wodę w domu tak nie zajmować się higieną . Do męża - Panie my wszystko rozumiemy ale jak Pan może spać z takim brudasem.

On - może i brudas ale jaka pieszczocha. ;):D

I jeszcze jedno. Ja mam być oceniany za czyny kogoś w Afryce o kim nie słyszałem, czy to nie za daleko idące insynuacje???

Nie , bo wydajesz opinię  moralności kogoś z dalekiej Afryki lub nawet Cale

Mazowiecki, Kuroń, Wałęsa, Geremek, Strzębosz..

Czerwona Kreska , zupa zamiast pracy , podpieranie lewej nogi , popieranie Janajewa i pochwała CCCP , samooczyszczenie z katów sądowych.

I mamy 2,5 miliona ludzi , młodych zdolnych wyrzuconych z Ojczyzny . Bo to nie prawda że pojechali tam dla kasy . Pojechali tam bo tu nie widzieli szans na wybicie się ponad to post sowieckie gówno.

Gdyby dano im szanse większość by została a za to odpowiedzialni są Ci co się dogadali. Bo

1. socjalizmu w Polsce nie było nigdy a 2 ./ Nikt jego nie obalił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doszedłem do wniosku że; nieprzekonanych nie przekonam /bo jak?/. Tak jak mnie nikt nie przekona do zamachu w Smoleńsku. Wątpiący, sam znajdzie odpowiedź na swoje wątpliwości. /Cenzura jest tylko w jednej stacji- na szczęście/. Przekonanych nie mam po co przekonywać!. 

Jazgot w sprawie sfałszowanych wyborów sięgał Brukselii głosem  złotoustego Ziobry, w Parlamencie Europejskim. I co... Nie znalazł się ANI JEDEN DOWÓD NA FAŁSZOWANIE.  Czy tym ostatnim zdaniem kogoś przekonałem? Oby, ale nie sądzę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby przekonać trzeba argumentów.

Tych co do Smoleńska - przekazanie śledztwa w sprawie śmierci  głowy państwa wrogiemu , obcemu rządowi to zdrada stanu .

Potraktowanie lotu wojskowego jako lot cywilny to kpina w żywe oczy. Robin się nie wypowiada bo za długo był w LWP aby nie wiedzieć i nie znać i nie bać się. Zresztą takim jak on na rękę.

Anodina choć zachowała jakieś ,,pozory ,, bo ja bym napisał prosto zgodnie z prawem międzynarodowym - żaden lot cywilny nie może lądować na lotnisku zamkniętym za wyjątkiem zagrożenia katastrofą i samo lądowanie było powodem katastrofy .

Kuniec kropka .

System RLS i te słynne pull up,  jest dla lotnisk na których na ziemi zmontowany jest ten system jak go nie ma na ziemi to tak jakby się lądowało w pokrzywach.

I nie oddawanie wraku do usranej śmierci, bo prędzej duraluminium się utleni niż my dostaniemy wrak , świadczy o tym że ktoś ma coś za uszami.

Na koniec słynna brzoza , posrać się ze śmiechu można na stwierdzenie że może złamać skrzydło.

Jednym słowem  wsie pod ścienu . Bez względu na przyczyny katastrofy.

Co do wyborów samorządowych podaj mi konkretne wyniki . Zatkniesz się jak wyżej bo do dnia dzisiejszego liczbowych wyników NIE PODANO .  Komisja orzekła o ważności ale zbiorczych wyników - ni ma.

Nie o przekonywanie chodzi a odpowiedź co PSL zrobił dla protestujących nie pełnosprawnych - NIC ,a jak  twierdzisz co innego to napisz . Ale co jak PSL to partyjka lokalnych kacyków którzy czerpią korzyści za bycie języczkiem u wagi.Po raz pierwszy od lat nie ma w rządzie .Powoli na wsi dociera że to nie partia ludowa a ludu pracującego stolicy i z ludem to ma tyle wspólnego , co lód w łiskaczu.

Flaszkę wypiliśmy  kolegą PSL-owcem jak mu udowodniłem że nie ma w statucie PSL mowy o chłopie.

P.S. Tym się różnimy że ja gdybym widział że bronisz interesu Polski ,Ojczyzny stanął bym za Tobą murem bez względu jak musiałbym zrewidować swoje poglądy . Ty patrzysz na świat poprzez interes swoich popleczników politycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za mało argumentów aby mnie przekonać. Niestety... Na takiej grubości drzewach tanki się zatrzymywały...zobacz na filmach.  A gdzie jest mowa w statucie PIS-u że to partia panów o czym mówił  naczelnik? A kto w dzisiejszych czasach to "chłop". Chłop to chłop, z jajami. Chłop to był pańszczyźniany, dziś to rolnik, hodowca, sadownik.  

Co PSL zrobił dla niepełnosprawnych? A kto rządzi? 67% ludzi uznało że rząd NIC NIE ZROBIŁ. Z inicjatywy Kamysza CAŁA OPOZYCJA przyjęła wspólne  oświadczenie co należy robić. 

Jakoś nie zauważyłeś kto na lewo zgarniał kasę, kto ją ze spuszczonym łbem oddaje.  Wyłączyłbym  z tej puli ministra Waszczykowskiego, który dostarczył narodowi i światu tyle wesołości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak zwykle - bełkot miast argumentów .

Ja o PiS mam swoje zdanie. Twoje wypowiedzi trącą kacapami  .Jak zapytali się amerykańscy dziennikarze Chruszczowa o przestrzeganie praw człowieka odpowiedź byłą - a u was murzynów biją. Nic dodać , nic ująć taką samą masz argumentację..

Chłop to chłop a  rolnik  hodowca sadownik to są specjalności  jak byś nie zauważył pisałem ludowa a nie chłopska . O tych innych też ni słowa.Jak można być partią chłopską bez jaj Ateno , bez jaj  :D . Dolej wody do łiskacza , dla mnie to barbarzyństwo ale tym co mają słabą głowę pomaga.

A brzozy na czołgi ścina się na wys metra i nazywa się to zapora przeciwczołgowa.A Tu to nie T34 .A z fizyki  pęd.

P.S.

Jakoś nie zauważyłeś kto na lewo zgarniał kasę, kto ją ze spuszczonym łbem oddaje.

jak chodzi o rządowe premie to były legalne i jak sam zauważyłeś - oddają.

Niech Twoi koledzy z opozycji oddadzą to co rozpieprzyli , oddali Niemcom za pół darmo i czego nie dopilnowali. Nawet z podniesioną głową.

A kolega nie lubi słowa rolnik i z dziada pradziada chłop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi