Skocz do zawartości

Zdjęcie

Patriotyzm inaczej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#41 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 18 maj 2018 - 16:31

Borowy piwo też trzeba wypić. W pasiece nie idzie.

Każdy, kto w PRL był w wojsku, składał przysięgę na wierność sojuszom. Nie było od tego odwołania. Byłem, składałem

Przysięga pod przymusem jest nie ważna . Mnie zmuszono.

Ja się zapytałem - przed kim bronił nas robin i nie ładnie odpowiadać pytaniem na pytanie. Teraz bronimy się jak zwykle przed ruskimi. W wojnę to się Ukraińcy bawili.

Jeśli Atena jest dumny ze swojego PSL-u, mi nic do tego,

Mi też , nie lubię propagandy , nachalnej propagandy  . Co do popularności to gówno jedzą miliardy much. ;) :D

Transponowanie cech Jaruzelskiego i Kiszczaka na całą część narodu, której się PIS nie podoba nie jest OK

Podobnie było z hitlerowcami . Hitler i reszta powieszeni a reszta ta zła w RFN dobra w NRD. :D

Głupi zbrodniarze wojenni powieszeni .Ci z tytułami naukowymi i wiedzą po obu stronach muru.

PiS to nie ja ale nie uważam Kiszczaka za człowieka honoru . :D

Ateno wybory samorządowe tuż tuż . Już się mylić nie będą . ;)

#42 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1801 postów

Napisano 18 maj 2018 - 17:24

Też tak myślę, pomimo kilku lat poszukiwań pomyłki nie znaleziono a szuka cała armia fachowców, wybitnych fachowców. Wniosek; albo nie było albo tacy fachowy a sprawę wywlekano aż do Parlamentu Europejskiego. Jak można TRWAĆ  w takim obłędzie???

#43 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 18 maj 2018 - 18:04

Co moje dzieci wykształcone w tym kraju a pracujące dziś dla jej Królewskiej Mości interesują wasze durnoty z byłej epoki.

Ogarnijcie się!!!!!!!

Gówno to wszystko co stulacie.

Gospodarka ma się rozwijać naprawdę a młodzi perspektywę. Inaczej to Gówno.Gówno.Gówno.Gówno.

Rozumiecie?

#44 Borowy

Borowy
  • Użytkownik
  • 435 postów

Napisano 18 maj 2018 - 18:47

O to to.

Pamiętając o swoich winach przebaczyc po chrześcijańsku co jest do przebaczenia, sądy zostawiając Bogom, a samym się do roboty zabrać.

To takie proste.

#45 Piotr_S

Piotr_S
  • Moderator
  • 1021 postów
  • Lokalizacjakoło Radomia

Napisano 18 maj 2018 - 19:39

Ja się zapytałem - przed kim bronił nas robin i nie ładnie odpowiadać pytaniem na pytanie. Teraz bronimy się jak zwykle przed ruskimi. 

No jak to przed kim? Przecież jak teraz przed ruskimi, to wtedy przed Niemcami oczywiście. Oczywiście tymi złymi rewizjonistami z RFN. To nie jest jasne?

No dobra, starczy. Gospodarka głupcze, to powinno być motto każdego polityka nie w gadaniu a w działaniu. Póki co, szumne zapowiedzi wspierania gospodarki nie dotyczą tych, którzy tę gospodarkę dźwigają, małych firm. Wy, którzy macie działalności gospodarcze, odczuliście jakąś poprawę? Czekamy na nią tak samo jak na Prawo Pszczelarskie. Pojutrze będzie pełno trąbienia o tym, jak Państwo dba o pszczoły. A to nie prawda, to tylko Wy dbacie o pszczoły. Państwo nie robi ani trochę więcej od kilkudziesięciu lat. Tutaj wszyscy możecie czuć się patriotami bez względu na przekonania polityczne.

#46 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 18 maj 2018 - 23:29

A jam zawsze odwrotek bo głupi myślałem ze przed USA  i NATO  :huh: :huh: :huh: :huh: , kurde jak kiedyś napisali wypowiedzieć wojenne i się poddać. :D

cale tomy tych praw  a czy żyje się lepiej .... :blink:

#47 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1801 postów

Napisano 19 maj 2018 - 06:11

Czyli stare bojowe hasło, nie wiem kto go wymyślił wydaje mi się aktualne jak nigdy; WEŹMY SIĘ I ZRÓBCIE!!! 

#48 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1421 postów

Napisano 19 maj 2018 - 13:00

Samorząd lokalny jest podstawą demokracji i patriotyzmu.

Dziś to kpina jak powiat stać tylko na pensje dla siebie i nic nie może. Po co taki powiat? Albo powiaty powiększyć albo je zlikwidować. A samorząd ustalić na poziomie województwa.

Tu ludzie mają się dogadywać, tu problemy rozwiązywać.

Nigdy podkarpacie nie będzie jak opolskie czy zachodnio -pomorskie. Inne jest wszystko.

#49 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1801 postów

Napisano 19 maj 2018 - 16:28

Dziś to kpina jak powiat stać tylko na pensje dla siebie i nic nie może. Po co taki powiat? Albo powiaty powiększyć albo je zlikwidować. A samorząd ustalić na poziomie województwa.

Nigdy podkarpacie nie będzie jak opolskie czy zachodnio -pomorskie. Inne jest wszystko.

Świdom praw i obowiązków wynikających z Konstytucji RP popieram Twój punkt widzenia p. marbert ale co z tego?

#50 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 19 maj 2018 - 20:25

Dorzucę obchodźcie -z8870846Q,50000-zlotych-sprzed-denominac

#51 Piotr_S

Piotr_S
  • Moderator
  • 1021 postów
  • Lokalizacjakoło Radomia

Napisano 19 maj 2018 - 20:34

Ok. Staszic - patriota jakich mało.

#52 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1801 postów

Napisano 26 maj 2018 - 06:37

Możecie mnie chamem zwać.... ale tego co władza sejmowa wyczynia z niepełnosprawnymi w Sejmie nie mogę pozostawić bez komentarza!  Nie tu miejsce? A gdzie? Uważam że wszędzie, wszędzie gdzie sprowadza się ludzi do upodlenia przez władzę, do... czego skoro odcina się ich od windy i prysznica. Niech każdy wyrazi tu i teraz swoje stanowisko.  Dzień Matki?  Jak wygląda Dzień Matki tych niepełnosprawnych? Święto? Czego? Obłudy i hipokryzji? Posłanka tłumaczy na Komisji Sejmowej że niepełnosprawni też będą mogli ... postrzelać na strzelnicach które wymyślił Maciarewicz.

#53 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 196 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 26 maj 2018 - 11:33

Marbercie toż to byłby gwóźdź do trumny partii z czymś zielonym w tle.

#54 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 26 maj 2018 - 13:11

Nie oceniam ludzi po tym co o nich pisze telewizja ta PSL też . W życiu ważny jest kompromis a kompromis polega na ustępstwach i spotkaniu przy płocie.Najbardziej zabawni Ci są co maszerowali aby takie dzieci były wyskrobywane a teraz stają w obronie. Jak bardzo ciężka jest sytuacja tych ludzi ale jednak  demokracja to władza większości a nie paru osób . A tam jednak parę i to część z Tych co zaczęli protest. Mniej propagandy , zapytam - PSL rządzi od początku , co zrobiła Twoja partia ? Nic .

Jak powiedział Chrystus - kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Podnosząc jego,  zadaj sobie to pytanie  - gdzie byłem do tej pory ?

Taki protest był i rząd PO/PSL :D  powiedział że jedynie mogą dostać to wała i niech se robią makaron i nawijają na uszy. 

:)

P.S. Nie,  nie chciałbym być na ich miejscu , nawet z wywalczonym 1000 na miesiąc.

#55 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1801 postów

Napisano 26 maj 2018 - 16:53

Ile pomyj leciało na mój łysy łeb kiedy pisałem że muzułmańskie dzieci to też LUDZIE... Teraz przyszło na rodaków, tyle że niepełnosprawnych, których wysyła się aby se postrzelali na strzelnicach za ponad 2 miliardy.  Obiecuje się mosty za tyleż... dokąd? 

Takiś, daro, był skrupulatny w/s   w sprawach historii Ruchu Ludowego poczytaj co Kamysz zrobił dla spraw społecznych a nie pieprz jednym słowem że NIC NIE ZROBIŁ. Zrobił tyle na ile pozwalała kasa nie oglądając się na słupki wyborcze. 

#56 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 26 maj 2018 - 19:29

Muzułmanie to też ludzie, nigdy nie twierdziłem inaczej , nie wsadzaj mi cudzego dziecka w mój brzuch.Podobnie jak człowiekiem był Bil Laden. To Ty wypowiadasz się w kwestiach o których nie masz fioletowego pojęcia. Ja nie pytam się na co PSL -owi starczyło pieniędzy . Zrobiliście dla tych co teraz protestują , cokolwiek ?

Nie.  To PSL tak jak PiS prezes decyduje o wszystkim ?

A strzelnice to po to abyśmy my strzelali gdy będą  strzelali do nas . Kiedyś były by nie potrzebne bo każdy chłop szedł do wojska i tam miał strzelnice . Teraz bronicie mi broni w domu , bronicie aby mój syn nauczył się strzelać ( oby nigdy nie musiał do ludzi ) . Chciałbym aby gdy przyjdzie pora nie stał jak pi..da nie wiedząc co i jak . W Rosji każdy może mieć broń a w Polsce nawet już strzelnice przeszkadzają.Moja żona składała kałacha w 1,5 minuty

Stalin ładnie to określił - użyteczny idiota , ten co w swej głupocie robi to co jest pomyśli sowieckiej .

Pomyj  na Ciebie nie wylewałem i nigdy nie kłamałem na temat PSL a jak się wstydzisz historii swej partii to dam Ci radę - wypisz się. Bo tak robi człowiek honoru .

P.S. Jako dorosły chłop i politykier wiesz doskonale na czym ta zabawa polega. Sami chcieliście , jak JP. Sikorski powiedział na trybunie Sejmowej - wygrajcie wybory to będziecie robić co chcecie , no to wygrali i robią co chcą . To jest demokracja - rządy większości . Choć od czasów Urbana podobnego chamstwa w TV nie widziałem. Brawo Radek. Wasz koalicjant. :P

To napisz te osiągnięcia Prezesa to poczytam

#57 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1801 postów

Napisano 27 maj 2018 - 07:54

Zbyt wiele wątków bym na wszystkie, z marszu, odpowiedział. Zacznę od strzelnic. W moim nie bardzo podłym mieście jest możliwość postrzelać z czego kto chce /jest poniemiecka strzelnica/. Zaprowadził mnie syn, przypomnieliśmy sobie jak kałach wygląda /po parę zł od naboju/. Chętnych było paru, impreza była klapą dla organizatorów ALE p. prezydent zadecydował że będzie budowana nowa nowoczesna za 17 milionów.  To się nazywa iść z duchem czasu i w trosce o bezpieczeństwo narodu. Jednocześnie w marynarce wkrótce zostaną tylko kajaki do trałowania min z ostatniej wojny i lotnikom paralotnie bo nie ma ani jednego porządnego  helikoptera. 

Jak se chcemy postrzelać to mam wiatrówkę, strzelają z niej i synowie i wnuczki płci obojga. 

#58 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1591 postów

Napisano 27 maj 2018 - 09:20

Ja nigdzie nie powiedziałem słowa pochwały na obecne rządy . U mnie jest też ,, strzelnica niemiecka. Niemcy uczyli się tam zabijać żydów. Później ich pochowali Polacy . 6 razy przechodziły hordy w 39 , Niemcy, później ruskie i tak 3 razy,  wolałbym się przygotować. Na starej strzelnicy , to tak możesz strzelać z wiatrówki  ale niestety wymysły bezpieczeństwa nie są autorstwa PiS a UE . Zrób taniej , zarobisz.

O najważniejszym - swojej propagandzie milczysz . Jakby coś PSL zrobiło  na pewno bym poczytał.

Jednocześnie w marynarce wkrótce zostaną tylko kajaki do trałowania min z ostatniej wojny i lotnikom paralotnie bo nie ma ani jednego porządnego  helikoptera.

No i właśnie i co PSL zrobił ? Wredny PiS odwołał przetarg na Karakale . To nie były helikoptery które są potrzebne. Były bo podobno stoją a nie latają. :D

#59 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1801 postów

Napisano 27 maj 2018 - 09:27

Ja nigdzie nie powiedziałem słowa pochwały na obecne rządy . U mnie jest też ,, strzelnica niemiecka. Niemcy uczyli się tam zabijać żydów. Później ich pochowali Polacy . 6 razy przechodziły hordy w 39 , Niemcy, później ruskie i tak 3 razy,  wolałbym się przygotować. Na starej strzelnicy , to tak możesz strzelać z wiatrówki  ale niestety wymysły bezpieczeństwa nie są autorstwa PiS a UE . Zrób taniej , zarobisz.

O najważniejszym - swojej propagandzie milczysz . Jakby coś PSL zrobiło  na pewno bym poczytał.

No i właśnie i co PSL zrobił ? Wredny PiS odwołał przetarg na Karakale . To nie były helikoptery które są potrzebne. Były bo podobno stoją a nie latają. :D

Czytaj ze zrozumieniem, czyli już pierwsze zdanie... Dzisiaj nie mam czasu...

#60 Kamil

Kamil
  • Użytkownik
  • 196 postów
  • LokalizacjaWarmia

Napisano 28 maj 2018 - 05:53

Ateno motasz się jak dziecko w swoich wypowiedziach. Unikasz odp na niewygodne tematy, odpyskowujesz na proste tematy i po argumentach Daro siadasz zapowietrzony.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych