Skocz do zawartości


Zdjęcie

VitaeApis new

VitaeApis ApisPlus ApiForte Biobalance

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
569 odpowiedzi w tym temacie

#561 robinhuud

robinhuud
 • Użytkownik
 • 2791 postów
 • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 październik 2019 - 07:45

Pan Profesor nie raczy się pofatygować - trudno. Trzeba się będzie pytać u ministra Gowina nadzorującego zgodnie ze statutem fundację Baltech. I to jeszcze przed wyborami. W związku ze sprawą wykorzystywania badań Baltechu nad neuroprotekcją ksantohumolu u pszczół przez Akosa Nogy z Gdyni wczoraj kolega zainstalował mi nową przeglądarkę netową Opera z usługą VPN (virtual private network). Powoduje ona ukrycie danych internauty. Natychmiast sprawdziłem dostęp do sklepu netowego www.apisplus.com, gdzie kupowałem wcześniej ApisPlus przez podstawionych ludzi spoza Polski. Aplikacja działa jak burza! To prosty sposób zdjęcia geoblokady cwaniaka Akosa. Natychmiast spróbowałem zamówić reklamowany wyrób, ale się mocno zdziwiłem. Wypełniając formatkę zamówienia nie mogłem z pola wyboru kraju adresata wybrać Polski. Są wszystkie kraje prócz Polski! Panie mecenasie Głuchowski, czy to aby od nowego roku nie jest przestępstwem nazywanym w Unii Europejskiej geoblkadą? Panie Klat – kończ Pan, wstydu oszczedź! W wolnej chwili dla forumowiczów bez dostępu do technologii VPN – kilka zrzutów ekranu z popapranego sklepu „tylko nie dla Polaków”. Aktualna cena za fiolkę – 19,9 € + 3 € za wysyłkę. Oczywiście anonimowo – poprzez PayPal. Wcześniej tak zamawiali „na Węgrzech” moi znajomi z zagranicy, a wysyłka była zawsze z Gdyni. W jednym przypadku głupek Akos zwrócił mi kasę pozostawiając ślad z numerem warszawskiego konta bankowego. Sprzedawany wyrób – co widać po witrynie sklepowej - nie ma numeru weterynaryjnego i żadnych gwarancji.


Prezydent pięciu pni.

#562 robinhuud

robinhuud
 • Użytkownik
 • 2791 postów
 • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 październik 2019 - 19:06

Produkt z zastrzeżoną podobno przez prezesa Klata nazwą ApisPlus produkowany raz w jego firmie w Gdańsku, drugi raz w jej węgierskim słupie (patrz numer telefonu) jest do kupienia w podanej cenie 22,9 € w szczurzym sklepie internetowym chowającym się za cwaniacką zasłonką internetu. Mogą go w tym szczurzym sklepie zakupić wszyscy, tylko nie Polacy. Smutasy handlując cudzą własnością wykreśliły Polskę ze swego słownika. Między Pitcairn, a Portugal nie ma miejsca dla Poland!  Zafajdani patrioci!

 

fe838d257514b6c241dfe7f962f39bda.jpg

e3931210c206aa76d68acab38e1ef279.jpg

a3a448daf88bb9a5cfaeda58b7081442.jpg

 

f23250bf1b426c2c9d4f6454df7d50c6.jpg

 

Wpisałem w sklepie swą opinię bez nadziei na jej publikację.

 

e2b0aa4dc5e7775e246cd2f77d9ba6ad.jpg

 

W sklepie jest publikowany cud! Opinie o produkcie polskich pszczelarzy, którzy z definicji nie mogą go zakupić.

Pojedzie oficjalne zapytanie o zuchów z Baltechu i Biobalance oraz honorowego konsula do ministra Gowina. Zgodnie z określonym w statucie Baltechu starszeństwem.


Prezydent pięciu pni.

#563 robinhuud

robinhuud
 • Użytkownik
 • 2791 postów
 • LokalizacjaPoznań

Napisano 17 październik 2019 - 18:41

Czy może ktoś mi podpowiedzieć, dlaczego zbawca pszczół  Marek Klat w swej skromności nie afiszuje się ze swym niewątpliwym sukcesem na polu pszczelarstwa poprzez założenie firmy Biobalance mającej swe rozgałęzienie na Węgrzech i sprzedającej po Europie tylko nie w Polsce wyrób etykietowany kiedyś w Polsce, w Pobiedziskach pod Poznaniem i reklamowany w necie przez firmę VetAnimal? Zbawco pszczół – niech świat i Apimondia wie! Rozumiem, sukcesy hotelarskie, w kinematografii itp. itd. człowieka wszechstronnego, ale nie przesadzajmy ze skromnością w autobiografii. Panie prezesie, straszył mnie Pan jakimś prawnikiem z Brodnicy i co? Może jakiś wywiadzik o ApisPlusie? Jak idzie tajny handelek? Po co trzyma Pan numer wet swej firmy Biobalance, jak Pan niczego nie produkuje i nie ma nawet witryny internetowej? Pewnie czekamy na lepsze czasy, które już były...

 

 

Informacje

Posiadam bardzo duże doświadczenie. Przez ponad 8 lat z powodzeniem pełniłem funkcję dyrektora i prezesa Zarządu Hoteli Olsztyn sp. z o.o. W tym czasie przeszła głęboką naprawę majątkową i organizacyjną, a dodatkowo wygenerowała własne, wielomilionowe, środki na inwestycje rozwojowe.
Z sukcesem współtworzyłem od podstaw, jedno z najbardziej zasłużonych polskich wydawnictw - Oficynę Pomorską sp. z o.o, w której przez 16 lat piastowałem funkcję zastępcy prezesa Zarządu.
W największej polskiej spółce chemicznej Ciech SA koordynowałem proces IPO. Przez ponad cztery lata, jako dyrektor Biura Komunikacji i rzecznik prasowy zbudowałem relacje Zarządu oraz Rady Nadzorczej z klietami, załogą, mediami i inwestorami. Promowałem markę Ciech, co zaowocowało udanym debiutem giełdowym i pozyskaniem 273 milionów złotych. Odpowiadałem również za strategię marketingową całej Grupy Chemicznej Ciech.
Utrzymuję świetne kontakty z mediami, co umożliwia mi docieranie z informacją do odbiorców. Działam efektywnie w warunkach silnej presji, potrafię zadbać o dobrą atmosferę pracy. Rozwiązałem kryzysy w kontaktach ze związkami zawodowymi w Ciech SA, Soda Mątwy SA. Moimi atutami są kreatywność, dyspozycyjność, kontaktowość i wiedza.

 

https://www.linkedin...-klat-40aa2565/


Prezydent pięciu pni.

#564 robinhuud

robinhuud
 • Użytkownik
 • 2791 postów
 • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 październik 2019 - 18:49

Na zdjęciu dwa pasożyty rumuńskie obgryzające gnat prezesa Biobalance. Jeden w zielonym, drugi w białym sweterku.

 

Irinei.jpg

 

Cieplutkie zdjęcie (patrz data) ze strony: https://www.estv.ro/...cultori/irinei/Link otrzymałem od zniesmaczonych zaprzyjaźnionych pszczelarzy w Rumunii.


Prezydent pięciu pni.

#565 robinhuud

robinhuud
 • Użytkownik
 • 2791 postów
 • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 październik 2019 - 19:32

Rośnie liczba pasożytów i komensali żerujących na podróbach Vitaeapisu. Ciekawe, że wycofali się z Wielkiej Brytanii (?) Być moze ze strachu przed popeliną dla konsula honorowego.

https://docplayer.pl...-lifestyle.html

88bff922f21c236af7365f4df65f29c3.jpg

 

Aktualni dystrybutorzy podróbek:

 

84aaf399b40bab69c0b719371ef21b16.jpg

c93edac228f35f47e43b48783d741989.jpg

c93edac228f35f47e43b48783d741989.jpg

96f9ef1cf8d74e10dd1bd5d21db4aa0f.jpg

 

Dane teleadresowe podrabiaczy z blokowanego dla Polaków wirtualnego sklepu internetowego: https://apisplus.com/distributors/

 

Można ominąć blokadę poprzez VPN, lub wejście z niepolskiego serwera.


Prezydent pięciu pni.

#566 robinhuud

robinhuud
 • Użytkownik
 • 2791 postów
 • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 październik 2019 - 10:19

Recenzja filmu na kanwie powieści napisanej częściowo przez pszczelarza

 

W piątek w tv1 film reż. F. Bajona na kanwie powieści napisanej w 25-u %-ach przez prezesa Marka Klata, właściciela gdańskiej firmy Biobalance etykietującej kiedyś nie wiadomo gdzie produkowany ApisPlus, który dziś sprzedawany jest wszędzie, tylko nie do Polski, przez węgierski słup – firmę Biobalance Int, z siedzibą na posterunku policji budapesztańskiej. Prezes Klat był kiedyś gościnnie z wykladem na Polance. Potem straszył mnie jakąś papugą z Brodnicy. Gdyby postraszył mnie zaprzyjaźnioną kancelarią prawną z Gdańska w której zaopatruje się w ksantohumol to może bym się wystraszył. Ale straszyć pszczelarza prowincjonalną papugą – a fe!. Pan prezes Klat prawdopodobnie też w 25-u %-ach uważa się za autora formuły ApisPlusa. Dziś firma Biobalance niczego nie etykietuje, niczego dla pszczół nie produkuje, nie ma witryny internetowej, ale trzyma nie wiadomo po co numer weterynaryjny. Pszczelarzom życzę przyjemnego oglądania filmu dobrodzieja wszystkich poza polskimi pszczół. Szkoda, że ten przypszczelarski smrodek obniża wiarygodność filmu o ważnych wydarzeniach na Kaszubach. Tytuł filmu: Kamerdyner.

Ćwierćpowieściopisarza proszę o niedziękowanie mi za reklamę.

Jak rozpoznać po numerze strony autorstwo kartki powieści napisanej w 25%-ch przez naszego kolegę?.


Prezydent pięciu pni.

#567 marbert

marbert

  Bieszczady, okolice Soliny.

 • Użytkownik
 • 1399 postów

Napisano 02 listopad 2019 - 15:37

A co na to wyspecjalizowanie służby. Np prokuratura?#568 robinhuud

robinhuud
 • Użytkownik
 • 2791 postów
 • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 listopad 2019 - 19:47

Zainstalowałem sobie przeglądarkę Opera z wbudowaną usługą VPN za friko (ukrywającą IP użytkownika). Teraz mogę swobodnie kupować w sklepie www.ApisPlus.com podróbę Vitaeapisu, ale jak chcę wybrać adres wysyłki - w menu wyboru państwa nie ma Polski!!!
Zafajdani patrioci.
Też możesz sobie ją zainstalować:

Prezydent pięciu pni.

#569 robinhuud

robinhuud
 • Użytkownik
 • 2791 postów
 • LokalizacjaPoznań

Napisano 07 listopad 2019 - 13:37

W związku z licznymi pytaniami tlf uzupełniam:

Po zainstalowaniu Opery należy przejść się ścieżką; lewy pionowy pasek – Ustawienia – zaawansowane – prywatność i bezpieczeństwo – włącz VPN.

Po tym na pasku adresu przeglądarki pojawi się stosowny niebieski komunikat, że VPN działa. Teraz możesz zostać klientem Akosa i prezesa Klata i przekonać się, że po zakupie nie da rady zaadresować wysłania zakupu do Polski. Polska dla ApisPlusa i naszych zuchów z Biobalance nie istnieje.


Prezydent pięciu pni.

#570 robinhuud

robinhuud
 • Użytkownik
 • 2791 postów
 • LokalizacjaPoznań

Napisano 12 listopad 2019 - 22:14

Z serialu: „Mieszkańcy Gdyni ratują niepolskie pszczoły”

Ładna pogoda, zajrzałem przejazdem z ulubioną cyfrówką do Budapesztu, do firmy Biobalance Int. Akosa Nagy – bratanka i dublera prezesa Klata na Węgry, Rumunię , Słowację i inne państwa unijne z tego fyrtla. Biobalance Int. zajmuje się jak wynika z opakowania wyrobu etykietowaniem podróby #Vitaeapis o swojsko brzmiącej nazwie – #ApisPlus™. Prezes Klat nie protestuje przeciw przejęciu zastrzeżonej nazwy produktu, więc chyba ją przehandlował. Okazuje się, że firma funkcjonuje nie na posterunku policji, a tuż obok, w słabo oznakowanym niedużym biurowcu o nazwie „Inpark” z „pokojami wynajmowanymi na godziny”. Tu budynek i wjazd z świecącym jaskrawym neonem i reklamami #ApiPlusa™” :D i powiewającą flagą na maszcie. Nie wiem, na co oni liczą na Węgrzech. Pszczelarze wszędzie sa podobni. Nie włożą niczego do ula, co pochodzi od producenta, który jest jeźdźcem znikąd, nie ma nazwiska w branzy i nawet nie stał koło ula.

 

8a387c1d4a63871704b0f7133d0b82fb.jpg

 

Tu sam wjazd, doskonale oznakowany kubłami na śmieci pilnowanymi przez kamerę, w wystroju licującym z rangą biznesową firmy.

 

e63547a182d316666d64d535a32848cd.jpg

 

Tutaj zaś przed wejściem tablica z wykazem firemek gnieżdżących się na 3-cim piętrze biurowca.

Budynek B III piętro. Razem cos koło 30 firm na kupie.

 

4eae9e4dbf5123f8ff0132a750bda274.jpg

 

Tutaj wreszcie zbliżenie tej tablicy z wyczerpującą informacją biznesową:

Cegnev – nazwa firmy

Ugyvezito – zarządzający

Tulajdonos – właściciel – tutaj „xantec incorporated” – pomału wyjaśnimy.

 

24e38d02e8db6d8b384c87ae0f618365.jpg

 

Biobalance wysoko wypozycjonowany, co wynika tylko z alfabetu i nie ma nic wspólnego z prestiżem. Aktualizacja co miesiąc z września, bo firmy przychodzą i odchodzą.

Tak jak u nas. Biurowiec dla biedaków, by mieć jakiś adres i gdzie odbiorą za drobna opłatą korespondencję. Cienizna. Tak jak kiedyś śmierdzące kumafosem biuro Baldano International w klitce biurowca w Olsztynie.

Naprawdę nie ma nic więcej do pokazania. Nikogo nie zastałem, pozamykane. A tak chciałem zrobić selfi z Akosem :D .


Prezydent pięciu pni.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych