Skocz do zawartości
pytla

Pogotowie rojowe

Rekomendowane odpowiedzi

Kto prowadzi obecnie pogotowie rojowe. Pod jakim szyldem działa?

Proszę o informacje, bo padają pytania, na które nie potrafię odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogotowie rojowe jest sierotką. Potrzebuje opiekuna. Oczywiście ciągle pod naszym szyldem

Jaką sierotą, dziś Dzień Strażaka a ci często zdejmują roje. 700 000 strażaków ochotników - często pszczelarzy z zawodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważniejsze jest, by opiekun ogarniał WordPressa. Nie chodzi przy tym o jakąś wielką biegłość. A kontakt ze strażakami wskazany jak najbardziej, jednak w drugiej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za zdjęcie rójki i wprowadzenie jej komuś do pasieki pogotowie rojowe nie powinno inkasować z ARR refundacji jak za odkład? Głupio myślę? Osobiście wolałbym taką rójkę od pogotowia do odymienia jedną refundowaną tabletką, niż odkład z refundowaną warrozą od hodowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
Napisano (edytowane)

Bardziej potrzebny kontakt z Członkami Polanki i ich zaangażowanie w pomoc i pszczołom i postronnym osobom. Straż działa dobrze i sami się kontaktują. Ta Ochotnicza i ta zawodowa , niestety nie raz stoją przed koniecznością zabijania pszczół ze względu na bezpieczeństwo ludzi. Ochrona danych osobowych rzekomo stoi na przeszkodzie aby prowadzący miał kontakt do Członków Polanki. Postulował bym o przywrócenie legitymacji wtedy nr legitymacji , telefon powiat to chyba nie naruszą prywatności. Wracając do Członków to chyba zapisali się aby chronić pszczoły a nie kupić nową miodarkę i pomogą w gardłowych sprawach. Nikt się też nie zgłaszał aby oddawać te rójki młodym bez kasy .

Co do ogarniania WordPressa to nie bardzo jest co,  sprawa prosta jak 2 metry sznurka w kieszeni .

P.S. babole poprawiłem

Edytowane przez daro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dla takich jak ja nie jest problem żaden . nr tel.jak i adres udostępniam już od dawna .Google i tak wszystko o nas wie .

Jak by co to się zgłaszam w promieniu do 30- 40 km od Rzepiennika Biskupiego . Bo dalej to ryzyko że rójka ucieknie.

tel .602882166

Z rójką to jak z ożenkiem ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Pogotowie się skończyło lub zmienia opiekuna . Jak to pierwsze to ktoś to wszystko powinien usunąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak, że przegapiłem termin zapłaty za hosting i domenę. No i uciekło to, bo pierwszy daro zauważył miesiąc temu, że nie ma pogotowia a we jego nie ma już od września. Oczywiście nie istnieje kwestia "zmiany opiekuna". Pytanie ogólne - czy warto je przywracać? Jak uważacie? Na pewno się przydawało. Bywało, że ludzie dzwonili po pomoc a potem dziękowali. Owszem, bywały też skargi, że do jakiegoś pszczelarza dzwoniono a on mówił, że "już się tym nie zajmuje".

 

baru ma wg mnie rację, że teraz namierzenie najbliższego pszczelarza i kontakt z nim jest łatwiejszy niż kiedykolwiek ale nie chciałbym sam podejmować decyzji, że skoro już przegapiłem, to usuńmy. Wolałbym, byśmy razem świadomie poszli w jedną, lub drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to swietny materiał na promocje Stowarzyszenia i pszczelarstwa ogolnie.

Abstrahując od tego czy to działa czy nie tkwi w tym potencjał marketingowy.

Duzy.

Warto to brac pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinię Borowego.

Najłatwiej jest zrezygnować ale przy takim podejściu coraz bardziej kurczy się zakres naszej działalności i chciałabym aby przy stale rosnącym potencjale (czytaj lawinowy wzrost członków) było inaczej.

Zarząd  powinien dać z siebie wszystko aby następcom stworzyć szansę wypłynięcia na szersze wody w miejsce postępującej stagnacji, która niestety jawi się coraz bardziej widoczna.

Pozdrawiam wszystkich zaglądających na Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

No i uciekło to, bo pierwszy daro zauważył miesiąc temu, że nie ma pogotowia a we jego nie ma już od września.

Już raz tak było i odpowiedziano mi że - prace konserwacyjne . Siedziałem więc teraz cierpliwie ( zabawne nie ?) .No i nie wytrzymałem . Prezes mi - pewnie nie zapłacili . Kopi nie ma ? Pogotowie miało adres e-maila na gogle i ma . Jak komuś nie podoba się moja osoba to można wyraźnie powiedzieć i można prowadzić to bezosobowo.

Problem  pogotowia to to że już się kiedyś upominałem o dostęp do kontaktów z członkami  Polanki aby w jakichś sprawach gardłowych ktoś chętny podjechał i zabrał . Ktoś tam bredził o chorych rójkach , zawsze można w karton i wysłać jakiemuś młodemu za darmo.

Mój marketing nie tylko pogotowia ale i Polanki to spamowanie wszystkich co się oferowali zbieranie rojów .

 

Zamieścić bezpłatnie tu - http://www.pszczelarskiepogotowierojowe.pl ?

To strona stowarzyszenia ,,Polanka,, . Jakby co za spam przepraszam . :-)

Sporo się dowiedziało o Polance  i zapisało .E-mail i mapy gogle powinny być nie usunięte . Do zarządu leży decyzja ,resztę można przepisać . O mnie można zapomnieć bo i ja bardzo chciałem żebym nie był widoczny . Nie potrzebne mi świeczniki ,dobrze mi w krzakach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

daro

 O mnie można zapomnieć bo i ja bardzo chciałem żebym nie był widoczny . Nie potrzebne mi świeczniki ,dobrze mi w krzakach .

 

 

Jako kłamcy taka interpretacja jest korzystna :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Marbet Twoje brednie przestają już mnie bawić . Idź się leczyć lub najpierw do psychologa . Choć idiotyzm jest nie uleczalny .

W pogotowiu nie byłem daro ale z nazwiska i imienia oraz kontaktu do mnie . Ludziom Twojego pokroju to nie pasuje, aby taki Katol  szczekający po forum, firmował Polankę . To o to chodzi w zacytowanym przez Ciebie tekście . Znajdź sobie tłumacza lub bliższą rodzinę . Wbrew temu co sądzisz  nie jesteś anonimowy i jak bardzo się obawiasz że otrzymam kontakt do Ciebie to po pierwsze możesz zastrzec a po drugie pochlebiasz sobie . Nie biję niepełnosprawnych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Marbet Twoje brednie przestają już mnie bawić . Idź się leczyć lub najpierw do psychologa . Choć idiotyzm jest nie uleczalny .

W pogotowiu nie byłem daro ale z nazwiska i imienia oraz kontaktu do mnie . Ludziom Twojego pokroju to nie pasuje, aby taki Katol  szczekający po forum, firmował Polankę . To o to chodzi w zacytowanym przez Ciebie tekście . Znajdź sobie tłumacza lub bliższą rodzinę . Wbrew temu co sądzisz  nie jesteś anonimowy i jak bardzo się obawiasz że otrzymam kontakt do Ciebie to po pierwsze możesz zastrzec a po drugie pochlebiasz sobie . Nie biję niepełnosprawnych .

Twe kłamstwa z łatwością obalę. 

A anonimowy nie jestem i nigdy nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Nie wszyscy w zacietrzewieniu widzą otoczenie i sprawy o których toczy się rozmowa . Po to jest potrzebny moderator z brzytwą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Nie wszyscy w zacietrzewieniu widzą otoczenie i sprawy o których toczy się rozmowa . Po to jest potrzebny moderator z brzytwą .

Tu nie chodzi o zacietrzewienie. 

Jeśli ktoś publicznie kłamie. 

To zachodzi uzasadniona interpretacja że w każdym innym temacie też jest kłamcą i manipulatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...