Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kącik Eurokołchoźnika czyli o neomarksistowskiej Rzeszy Europejskiej

Ich bin kein Dortmunder

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:40

To mieszka Pan w miejscowości gdzie nie można odbierać programu TV? Ale internet dociera... 

Słyszałem wypowiedzi bp. Hosera, bp. Głódzia ale to, wg mnie, jakby byli z innej parafii, o innym spojrzeniu na rzeczywistość,  jakby bardziej politycznym gdzie nie słychać głosu tych których określono w naszej Najjaśniejszej jako "drugi sort".  

#22 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:50

PSL obecny jest kontynuatorem ZSL jakoś dziwnie brzmią w mych uszach pouczenia i odwoływania się do Pisma tych co walczyli z Bogiem szeroko rozumianym. Biskup naucza nie rozkazuje.Każdy sam czyni co uważa za słuszne bo sam odpowie za swoje czyny , myśli i uczynki przed Bogiem . Nie biskup , ksiądz jest pasterzem a baranki rozłażą się gdzie chcą . Żaden pasterz nie zabije owcy  bo gdzieś sobie polazła .

#23 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1525 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 05 wrzesień 2017 - 13:35

To mieszka Pan w miejscowości gdzie nie można odbierać programu TV? Ale internet dociera... 

...tych których określono w naszej Najjaśniejszej jako "drugi sort".  

Szanowny kolego. Z całym szacunkiem, ale pomimo podeszłego wieku, ja mam jeszcze bardzo wypełniony czas, jakim dysponuję, i jeśli "gorliwie" wysłucham niedzielnej mszy w kościele parafialnym, to nie mam już czasu, szukać po TV i internecie, co w tym dniu powiedzieli jeszcze wielcy purpuraci. Sam kolega twierdzi, że wśród nich są też tacy, których "tonacja" koledze nie odpowiada. Nie wiadomo więc , na jaką "opcję" trafił bym w tych poszukiwaniach?

Ale nie robię tego głównie z tego  powodu że, "nie samym chlebem człowiek żyje". Czasem w jednym tygodniu jestem w kilku miejscach w kraju i to dość odległych od siebie, gdzie czasem zdobywam wiadomości, a czasem się nimi dzielę. Bo nie jest tak , jak wcześniej napisał tu użytkownik "daro", że to co prezentuję to "kupiłem za parę stówek".

To ciężka praca, zaangażowanie, kontakty z różnymi grupami ludzi. Czasem są to pszczelarze, czasem ludzie oczekujący pomocy z dziedziny medycyny naturalnej, czasem grupy młodzieży a nieraz zwykłe grupy kuracjuszy, którzy chcą usłyszeć coś innego , aniżeli tylko że reklamowane panaceum na wszystkie problemy, "zagraża twojemu życiu lub zdrowiu". Tak jak wspomniałem, czasem bywam po jednej , a czasem po drugiej stronie katedry.  I tu jak widać, jest różnica w naszym podejściu do sprawy.  A o tym "drugim sorcie" - to jak można sprawdzić, nikt oprócz kolegi tu nie pisze. Nie wiem skąd kolega wziął taką słabą ocenę wobec własnej osoby ?? Ja radził bym koledze, aby zamiast tego, przyjął on inny punkt , mianowicie że, "punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia" .  Pozdrawiam.

#24 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 16:08

Bo nie jest tak , jak wcześniej napisał tu użytkownik "daro", że to co prezentuję to "kupiłem za parę stówek".

Przepraszam Panie Karpacki ale tego nigdy nie pisałem. Napisałem że prezentowanie dyplomów korespondencyjnych uczelni w USA jest śmieszne bo USA słynie z nich. Za parę dolarów można dostać każdy ,, dyplom,, który może dostać każdy. Zwłaszcza jeśli dotyczy to leczenia sprawa cienka bo leczenia nikt nawet wieczorowo nie uczy. Nie kwestionowałem Pana wiedzy ani tego co Pan reprezentuje .Tak więc precyzyjnie .

#25 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 16:20

Najlepiej aby Atena położył "ruki po szwam" , no niech sobie żyje w swoich opłotkach ale aby się publicznie bronić przeciw zarzutom - tego już za dużo. Jak śmie? Mogą prominentni politycy PIS- prać żony w XXI wieku? Nikt nie oskarża że wszyscy tak robią. Ale że jakiś polityk PSL-u o coś jest oskarżony to od razu - cały PSL jest taki!!!  Gdzie te wyroki za te przestępstwa???  Spadkobiercy ZSL -u !!!   Jakoś pogrobowcy Kiszczaka mogą być być na świecznikach...  A jakie miał prawa członek ZSL-u za komuny???  Miał prawo być w ZSL-u i to wszystko. A co miał prawo awansować, zajmować eksponowane stanowiska?  Owszem, pro forma było paru figurantów, ładnie to wyglądało. 

Propaganda ostatnich lat zbiera okrutne żniwo, tego jeszcze nie było... Ciekawe, ostatnio Kaczyński powiedział że w sprawie Smoleńska " prawda jaka by nie była" czyli widzi że brnąć nie ma dokąd...  No i co?  Zmienić zdanie za wodzem? Wódz czeka na pomniki?  Na co czekają ci co na pomniki liczyć nie mogą? A może wstać z kolan?  

#26 Karpacki

Karpacki
  • Moderator
  • 1525 postów
  • LokalizacjaBerest

Napisano 05 wrzesień 2017 - 19:51

tego nigdy nie pisałem. Napisałem że prezentowanie dyplomów korespondencyjnych uczelni w USA jest śmieszne bo USA słynie z nich. Za parę dolarów można dostać każdy ,, dyplom,, który może dostać każdy. Tak więc precyzyjnie .

Panie "daro".  Miałem się już do pana nie odzywać, gdyż wystawił pan sobie już własną laurkę. Taką, której nie trzeba się uczyć, ani nie da się jej kupić nawet za dolary.

Takim po prostu się jest.  Piszę tylko dlatego że chce pan precyzyjnie. Proszę bardzo. Precyzyjnie to jest tak, że nie posiadam dyplomu żadnej uczelni. Ani polskiej, ani amerykańskiej. Ponieważ od kilku lat jestem członkiem polskiego oddziału, Fundacji Zdrowia dr Matthiasa Ratha, która ma swoją siedzibę w Kalifornii w USA, jako potencjalny prelegent tej tematyki, musiałem zdać egzamin, przed przedstawicielem tej Fundacji z oddziału w Holandii, w miejscowości Heerlen.

Dzięki temu, uzyskałem certyfikat, Konsultanta z tematu Medycyny Komórkowej. Dzięki temu , kiedy prowadzę pogadankę w jakimś sanatorium , czy Domu Wczasowym, nikt podobny do pana, nie może wstać i powiedzieć. "Jakim prawem pan tu się wypowiada?"  Gdybym coś takiego kupił , jak pan to sugeruje, to oprawił bym to w ramkę, powiesił na widocznym miejscu w salonie i czasem sobie popatrzył.  Na pewno nie przedstawiał bym tego, jako podstawę do zawarcia umowy na przeprowadzenie spotkania  o określonej  tematyce. Każdy taki, ma możliwość sprawdzenia, czy dokument jest wydany jak należy, czy kupiony , tak jak kupowano prawa jazdy na Ukrainie, lub miód z pełną gamą badań i certyfikatami jakości. Czy tak , jak w PZP kupuje się certyfikaty na miód , który potem jest już jaki chce.

Tak panie "daro" wygląda to precyzyjnie.  Dla pana to jest "śmieszne", a dla mnie smutne. Ma pan szczególną przypadłość, szybkiej oceny każdego człowieka i każdej sprawy. Nie zastanawia się ani chwili, czy chciałby, aby wobec pana, też tak postępowano? Potrafi pan bez zmrużenia okiem przypominać innym reguły wiary katolickiej, a czy wobec siebie też ich pan przestrzega???

Nie do mnie należy ocena moralna tego co pan robi. Skoro pan uważa ,że tak jest właściwie...... To powodzenia.

#27 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1561 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 12:50

Nie będę się przekomarzał bo szkoda czasu. Jak będę wolniejszy wpadnę i się zorientuję. Wypowiadać się każdy może jak chce. O ile co do pszczół to nie podważam Pana kompetencji w końcu sam się Pana radziłem . Czyż nie ?

Co do reszty to szkoda gadać cepter garnki

#28 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 18:22

Ot, taka wiadomość sprzed godziny z rozgłośni radiowej

Od 1 stycznia 2019 roku do paszy dla zwierząt nie można będzie dodawać soi GMO... 

#29 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1392 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 18:31

Gdzie?

#30 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1392 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 13:09

Nightingale
  • default_large.png
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 21:47

Drogi Marbertcie jeszcze nie tak dawno należałeś do innej organizacji ,ale jak sam napisałeś nie było Ci z nimi po drodze. Prezes miał inne zdanie jak Ty , więc zmieniłeś organizację wolno Ci , ale w komentarzu  do zmiany organizacji musiałeś obrazić swoich kolegów .Przepraszam ale nie chce mi się szukać jak ich nazwałeś  leśnymi dziadkami czy betonem , na jedno wychodzi liczy się przekaz. Jestem bardzo ciekawy kiedy znów zabierzesz swoje zabawki z Polankowej  piaskownicy bo zarząd ma inne zdanie jak Ty. Polanka jest organizacją zrzeszającą pszczelarzy a nie polityków .Mam dla Ciebie radę jeśli chcesz zobaczyć ewentualnie posłuchać , porozmawiać z jakimś o..  posłem lub nawet europosłem to rusz swoją szanowną .... i udaj się do biura poselskiego , na pewno cię wysłuchają , a może nawet przytulą i złote góry obiecają.

Bo ja osobiście sobie nie życzę na spotkaniu Polankowym ,wiecu partyjnego żadnej partii , wpadam żeby się spotkać z Kolegami ,a nie słuchać bajek i baśni i nierealnych obietnic .

Na koniec wbij sobie do głowy że Polanka jest [tak mi się wydaje] apolityczna i bez wyznaniowa , taże to jakie masz poglądy mam daleko ...

Amen

Posłowie i eurodeputowani mają nam służyć!

Mają słuchać o problemach pszczelarzy. Kampanię niech prowadzą w innych miejscach.

Po czynach ich poznacie.

#31 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 04 styczeń 2019 - 00:08

Eurokołchoźniany lobbing wosku w wykonaniu Pani komisarz "Ale jaja, ale jaja":

https://wpolityce.pl...iszczy-tradycje

#32 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1392 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 14:55

Taki nius. Bez znaczenia.

Jak z tłumaczką, żoną jak mawiasz jenerała.

#33 czarg

czarg

konto wygaszane

• Użytkownik
  • 886 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Napisano 06 styczeń 2019 - 13:05

To żaden news czy "nius" jak woli Kol. marbert - stare, ale jare no i miło sobie przypomnieć od czasu do czasu,

że jeszcze nie wszyscy w Eurolandzie zgłupieli i za honor sobie mają lizanie niemieckiej doopy:

https://demotywatory...obrze-posluchac

#34 marbert

marbert

• Użytkownik
  • 1392 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 15:45

Miałem, kiedyś takiego szefa, który twierdził iż jest prawy. Ze swoją religijnością obnosił się w sposób nadzwyczajny.

Jak miał zamiar kogoś zaatakować to przez swych zauszników wysyłał niusy, z wyprzedzeniem: a to jest alkoholik i obibok, a to żonę bije.A to coś tam.

W małej społeczności te niusy były śmieszne. Bo wszyscy od lat się znali. 

Biblia, mówi, nie oceniajcie a nie będziecie oceniani.

W naszej dziwnej rzeczywistości prokuratorzy publicznie puszczają niusy. Lub ich zausznicy.

Prokurator jest od przedstawienia takich dowodów aby sąd nie miał wątpliwości i sprawa trwała góra kilkanaście godzin. Sporadycznie powinno być inaczej. U nas zasada jest odwrócona.

Myślę że kolega nie należy do tych zauszników, którzy puszczają niusy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych