Skocz do zawartości
czarg

Kącik Eurokołchoźnika czyli o neomarksistowskiej Rzeszy Europejskiej

44 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

ĐĐž ŃĐťŃŃĐ°Ń 1 ПаŃ:

"Brzmi zgodny śpiew
pokoju budowniczych
tak wielu, że nas z marszu nie policzysz!
Idziemy, niech pogodę śpiew kołysze,
my towarzysze
zwycięskich lat!"

"I rolnicy,

ogrodnicy",

KPWP miłośnicy 

ram, tam, tam

zawsze nam,

KPWP,

mniam, mniam, mniam,

"i cywile i żołnierze

wróg nam pieśni nie odbierze!
Tara bam, tara bam,
wróg nie wydrze pieśni nam!

Niesiemy pieśń i ona nas porywa,
i brzmi szczęśliwa,

gdy śpiewa lud!

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z prezydĘtami to tak bywa... Jak wieść gminna/rejonowa niesie były prezydęt PZP /krążąc po naszej Najjaśniejszej/ nie rozpoznaje byłych swoich szefów regionalnych.

Chyba to jest przyczyną że in ręki nie podaje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny kolego . Taka wypowiedź wtedy ma sens, kiedy się poda datę i miejsce zdarzenia.  Śmiało proszę podać i się nie bać, ja dopiszę jeszcze kilka.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny kolego . Taka wypowiedź wtedy ma sens, kiedy się poda datę i miejsce zdarzenia.  Śmiało proszę podać i się nie bać, ja dopiszę jeszcze kilka.

Pozdrawiam.

Nie poznał p. Kłaka, jak mi się skarżył, niewiele wody upłynęło od tego zdarzenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie poznał p. Kłaka, jak mi się skarżył, niewiele wody upłynęło od tego zdarzenia...

Panie Ateno, czy musisz Pan spieprzyć mi każdy wątek swoimi wpisami "od czapy"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Ateno, czy musisz Pan spieprzyć mi każdy wątek swoimi wpisami "od czapy"?

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi /Ignacy Krasicki -biskup/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piosenka (niech) przypomni Ci:

"Europa złota rybka spełni przepowiednie niech tylko ruszą dopłaty bezpośrednie"

Kołchoz da, "będziemy chodzić w złotych rajstopach" wokół pustych uli

"piękni, młodzi, niebanalni ..."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eurokołchoźnikom spod znaku zielonej koniczynki kilka słów prawdy:

"Gdyby Witos wstał dzisiaj z grobu, pewien jestem, że uczciwie by ich prześwięcił sękata dębową lagą,

bo jest za co"

"Cyniczna partia władzy" - cała prawda o PSL Malinowskiego, Kosiniaka-Kamysza, Pawlaka, Kalinowskiego, Sawickiego, Burego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam się kolego Czarg,  że nasz  PSL-entuzjasta, jakimś przypadkiem, nie zajrzy w ten materiał. I dobrze, że było to wystąpienie byłego członka tej partii, bo jak widać wszędzie są potrzebni ludzie z odwagą, potrafiący wskazać tych , którzy dla własnych interesów niszczą dorobek innych, którzy w tej opcji politycznej widzieli swoje pole do działania.

Nasz kolega , w braku argumentów w obronie tych którzy PSL skompromitowali, co najwyżej napisze: "bez komentarza".

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem, oglądałem...  Pan Dobrosz /wymieniany przez p. Pęka/ ostatnio KANDYDOWAŁ we Wrocławiu na prezesa PSL na Dolny Śląsk. Przegrał nieznaczną ilością głosów z kolegą Gancarzem.

Jedyny fakt do którego mogę się odnieść, reszta to pięknie zaprezentowane pustosłowie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak przekonują nas liczne demonstracje "Polacy mają dość sfrustrowanego małego człowieczka" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, tego już za wiele; Jewroposeł Czarnecki, /ten co Lepperowi piwo przynosił/ głosi "wszem i wobec" że na Westerplatte... zresztą sami przeczytajcie "co głosi" aby nie było że się czepiam jako zwolennik nie tych co rządzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyny fakt do którego mogę się odnieść, reszta to pięknie zaprezentowane pustosłowie...

Każdy może mieć swoje wartości . Dla mnie Ojczyzna , prawda i walka o nie to zasady moralne. Jeśli dla Ciebie pustosłowie to Pańska sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eurokołchoźnikom spod znaku zielonej koniczynki kilka słów prawdy:

"Gdyby Witos wstał dzisiaj z grobu, pewien jestem, że uczciwie by ich prześwięcił sękata dębową lagą,

bo jest za co"

"Cyniczna partia władzy" - cała prawda o PSL Malinowskiego, Kosiniaka-Kamysza, Pawlaka, Kalinowskiego, Sawickiego, Burego.

Nie znałem Pęka, jako człowieka marketingu politycznego, bardziej jako działacza. Handlowiec polityczny jest z niego dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wystąpieniach bp. Pieronka i x. Bonieckiego nie czuję się osamotniony, jestem w dobrym towarzystwie ludzi drugiego sortu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny kolego. Na jakiej podstawie założył kolega, że wszyscy czytający to Forum, znają treść  wystąpień biskupa Pieronka i ks. Bonieckiego?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne większość gorliwie uczestniczy w mszach świętych, słucha porywających homilii o miłości do bliźniego... i co?  A no udaje, że... nie słyszało. 

Ja się w swoim stanowisku utożsamiam z ICH wypowiedziami.  Kto je chce znać - to znajdzie... To z Pisma Świętego!  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne większość gorliwie uczestniczy w mszach świętych,

Ja też uczestniczę, czy gorliwie, ocena nie do mnie należy, jednak u nas w małej górskiej wiosce, nie mamy takiej możliwości , aby wystąpił tu biskup Pieronek albo ks. Boniecki.

To nie to co wy, mieszkańcy wielkich metropolii.Trudno. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mieszka Pan w miejscowości gdzie nie można odbierać programu TV? Ale internet dociera... 

Słyszałem wypowiedzi bp. Hosera, bp. Głódzia ale to, wg mnie, jakby byli z innej parafii, o innym spojrzeniu na rzeczywistość,  jakby bardziej politycznym gdzie nie słychać głosu tych których określono w naszej Najjaśniejszej jako "drugi sort".  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PSL obecny jest kontynuatorem ZSL jakoś dziwnie brzmią w mych uszach pouczenia i odwoływania się do Pisma tych co walczyli z Bogiem szeroko rozumianym. Biskup naucza nie rozkazuje.Każdy sam czyni co uważa za słuszne bo sam odpowie za swoje czyny , myśli i uczynki przed Bogiem . Nie biskup , ksiądz jest pasterzem a baranki rozłażą się gdzie chcą . Żaden pasterz nie zabije owcy  bo gdzieś sobie polazła .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mieszka Pan w miejscowości gdzie nie można odbierać programu TV? Ale internet dociera... 

...tych których określono w naszej Najjaśniejszej jako "drugi sort".  

Szanowny kolego. Z całym szacunkiem, ale pomimo podeszłego wieku, ja mam jeszcze bardzo wypełniony czas, jakim dysponuję, i jeśli "gorliwie" wysłucham niedzielnej mszy w kościele parafialnym, to nie mam już czasu, szukać po TV i internecie, co w tym dniu powiedzieli jeszcze wielcy purpuraci. Sam kolega twierdzi, że wśród nich są też tacy, których "tonacja" koledze nie odpowiada. Nie wiadomo więc , na jaką "opcję" trafił bym w tych poszukiwaniach?

Ale nie robię tego głównie z tego  powodu że, "nie samym chlebem człowiek żyje". Czasem w jednym tygodniu jestem w kilku miejscach w kraju i to dość odległych od siebie, gdzie czasem zdobywam wiadomości, a czasem się nimi dzielę. Bo nie jest tak , jak wcześniej napisał tu użytkownik "daro", że to co prezentuję to "kupiłem za parę stówek".

To ciężka praca, zaangażowanie, kontakty z różnymi grupami ludzi. Czasem są to pszczelarze, czasem ludzie oczekujący pomocy z dziedziny medycyny naturalnej, czasem grupy młodzieży a nieraz zwykłe grupy kuracjuszy, którzy chcą usłyszeć coś innego , aniżeli tylko że reklamowane panaceum na wszystkie problemy, "zagraża twojemu życiu lub zdrowiu". Tak jak wspomniałem, czasem bywam po jednej , a czasem po drugiej stronie katedry.  I tu jak widać, jest różnica w naszym podejściu do sprawy.  A o tym "drugim sorcie" - to jak można sprawdzić, nikt oprócz kolegi tu nie pisze. Nie wiem skąd kolega wziął taką słabą ocenę wobec własnej osoby ?? Ja radził bym koledze, aby zamiast tego, przyjął on inny punkt , mianowicie że, "punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia" .  Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo nie jest tak , jak wcześniej napisał tu użytkownik "daro", że to co prezentuję to "kupiłem za parę stówek".

Przepraszam Panie Karpacki ale tego nigdy nie pisałem. Napisałem że prezentowanie dyplomów korespondencyjnych uczelni w USA jest śmieszne bo USA słynie z nich. Za parę dolarów można dostać każdy ,, dyplom,, który może dostać każdy. Zwłaszcza jeśli dotyczy to leczenia sprawa cienka bo leczenia nikt nawet wieczorowo nie uczy. Nie kwestionowałem Pana wiedzy ani tego co Pan reprezentuje .Tak więc precyzyjnie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej aby Atena położył "ruki po szwam" , no niech sobie żyje w swoich opłotkach ale aby się publicznie bronić przeciw zarzutom - tego już za dużo. Jak śmie? Mogą prominentni politycy PIS- prać żony w XXI wieku? Nikt nie oskarża że wszyscy tak robią. Ale że jakiś polityk PSL-u o coś jest oskarżony to od razu - cały PSL jest taki!!!  Gdzie te wyroki za te przestępstwa???  Spadkobiercy ZSL -u !!!   Jakoś pogrobowcy Kiszczaka mogą być być na świecznikach...  A jakie miał prawa członek ZSL-u za komuny???  Miał prawo być w ZSL-u i to wszystko. A co miał prawo awansować, zajmować eksponowane stanowiska?  Owszem, pro forma było paru figurantów, ładnie to wyglądało. 

Propaganda ostatnich lat zbiera okrutne żniwo, tego jeszcze nie było... Ciekawe, ostatnio Kaczyński powiedział że w sprawie Smoleńska " prawda jaka by nie była" czyli widzi że brnąć nie ma dokąd...  No i co?  Zmienić zdanie za wodzem? Wódz czeka na pomniki?  Na co czekają ci co na pomniki liczyć nie mogą? A może wstać z kolan?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi