Skocz do zawartości
Piotr_S

Maluchy promują pszczoły

36 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

... nawet na liściki nie patrzył. :D

 

Żeby było jasne, na liściku było napisane "15 minut" - zerknąłem oczywiście. Profesor po prostu nie wiedział, że Komandor był powiadomiony o dłuższym wystąpieniu. Teraz się skapnąłem, że mogło to być niewłaściwie odebrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z większością pomysłów Kol. rudy!

 "Rajd polonezów", "zlot kamperów" to propozycje wtórne wobec wyprawy maluchami,

rowery też już były http://jedziemynamiodzie.org/.,

mam duże wątpliwości w sprawie kajaków, Wisły, rejsów:

http://www.kakofonia.pl/PL/PLrejs/Rejs_temat_muzyczny.mp3

"Kolego pewnych spraw nie możemy przeginać"

 

Ale w jednej kwestii "zgadzam się z przedmówcą - przejdźmy od słów do czynów, chciałbym powiedzieć kilka słów"

na temat wystąpienia Prezesa Piotra Skorupy:

 

 

To było bardzo dobre wystąpienie,  zostały w nim prawidłowo przedstawione najważniejsze problemy naszej branży. Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wieść o tym że w Polsce zwiększa się ilość rodzin pszczelich jest poparta jakimiś obiektywnie zebranymi danymi czy to propaganda sukcesu? Czyjego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

PO i PSL twórców KPWP . I teraz za cholerę nikt nic nie zmieni bo jest tak fajnie aż płakać się chce.

Podstawa - rzetelna ewidencja , tej do dziś brak . Czemu ? A jak wyjdzie że to wszystko to kit ? To co ?

Jak zgłaszałem pasiekę u PLW taki stan do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwa filmy z tego spotkania i poza J. Parszewski nie widziałem nikogo z ministerstwa. Dali pomieszczenie ale spotkanie olali. Nie widziałem również żadnej wzmianki w mediach publicznych o w/w spotkaniu, coś chyba nie wyszło Panowie. Zostaje tylko siebie na wzajem klepać po plecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje kamery na żadnej imprezie organizowanej albo współorganizowanej przez nas. Czasem nie ma jej też tam, gdzie ktokolwiek nie zgadza się na rejestrację. To proste warunki. Nawet gdybym był obecny w Kielcach, nie miałbym kamery ze sobą. Polanka nie była współorganizatorem konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwa filmy z tego spotkania

 

Jeden film to ten z wpisów #21 i # 29, a drugi? Gdzie można go odnaleźć?

Spotkanie odbyło się 9 lutego w ministerstwie rolnictwa zdaje się.

Czy można odsłuchać całość, albo chociaż wystąpień innych prelegentów?

 

 

----------------------------------------------

w #35 Kol. rudy pisze o orędziu - każde porządne orędzie powinno mieć motto, znalazłem takie:

 

"Niech żyje rój i w bój"

 

od 15 sek.

 

:( pojechałem Anteną przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...