Skocz do zawartości

Zdjęcie

Życzenia Świąteczne.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#41 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1558 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 15:01

Na Uniwersytecie Paryskim ukończył studia w zakresie prawa, politologii, filozofii i socjologii oraz uzyskał stopień doktora nauk społecznych[2]. W latach 1990–1992 był pracownikiem Ambasady Republiki Francji w Rumunii, w 1992 doradcą ds. polityki kulturalnej w Ministerstwie Kultury, w latach 1993–1994 doradcą premiera Francji Michaela Rocarda, w latach 2001–2005 attaché kulturalnym w Ambasadzie Republiki Francji w Stanach Zjednoczonych. Od 2004 do 2006 był wykładowcą na Uniwersytecie Harvarda i w Uniwersytecie Nowojorskim[1].

. W 2019 wydał książkę reportażową pt. Sodoma.

Życie prywatne

Mieszka w Paryżu[2]. Jest działaczem gejowskim[

link_yGVfXmSa23brPINeVs4qqfuRCaSFoHJl,w3

#42 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2786 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 16 czerwiec 2019 - 20:58

Na Uniwersytecie Paryskim ukończył studia w zakresie prawa, politologii, filozofii i socjologii oraz uzyskał stopień doktora nauk społecznych[2]. W latach 1990–1992 był pracownikiem Ambasady Republiki Francji w Rumunii, w 1992 doradcą ds. polityki kulturalnej w Ministerstwie Kultury, w latach 1993–1994 doradcą premiera Francji Michaela Rocarda, w latach 2001–2005 attaché kulturalnym w Ambasadzie Republiki Francji w Stanach Zjednoczonych. Od 2004 do 2006 był wykładowcą na Uniwersytecie Harvarda i w Uniwersytecie Nowojorskim[1].

Wykłada na amerykańskich uniwersytetach Harvarda, Stanforda, Yale’a, w Princeton, w Berkeley oraz w Instytucie Technicznym Massachusetts. Jest także nauczycielem akademickim w Institut d’études politiques de Paris, w École des hautes études commerciales de Paris[1] oraz w Zürcher Hochschule der Künste[2]. Był doradcą Komisji Europejskiej[2].

A ty mądralo co ukończyłeś, gdzie wykładałeś, komu doradzałeś, że czujesz się na siłach opiniować człowieka z konkretnym dorobkiem? Wiem, wiem, komuna nie dopuszczała cię do szkół, a powołania nie poczułeś. Mógłbyś nawet dziś studiować w uczelni toruńskiej (nie mylić z UMK) pełnej gejowskich nauczycieli w konspiracji.

Jak to dobrze, że internet zszedł na Podlasiu pod strzechy. Ale na wyniki musimy jeszcze poczekać. Jest szansa dla młodego pokolenia, bo stare już nie nauczy się po polsku pisać. Nie cytuj Lema na oślep, bo go wyrwałeś z kontekstu i nie zrozumiałeś. On pisał o Tobie.

Prezydent pięciu pni.

#43 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1558 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 19:34

1491161937_bpuzx8_600.jpg

#44 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1558 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 20:24

1387590750_dg7ulv_600.jpg

#45 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1558 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 20:37

Sęk w tym, że Lem nigdy nie powiedział Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Konia z rzędem za wskazanie źródła i prawdziwego autora tego cytatu. Nie twierdzę, że w internecie nie ma idiotów nabierających się na pierdololo z Kwejka i innych kibli internetu. Po prostu stwierdzam fakt, że tego nie powiedział Lem. Reasumując, internet jest dobrym źródłem informacji pod warunkiem, że użytkownik zachowa krytycyzm wobec pewnych stron internetowych i zweryfikuje ich rewelacje w bardziej wiarygodnych źródłach. Dotyczy to również tego artykułu.

źródło- https://pikio.pl/prz...-internetowych/

Tak więc pewni ludzie są wykształceni a pewni inteligentni. Niewielu ludzi łączy obie cechy. Moje poczucie wolności stało w sprzeciwie do włażenia  w czerwone dupy , zwłaszcza że moje umiejętności zapewniały dochody grubo powyżej dochodów gwiazdkowego sołdata.Jak mawiał Szwejk nie mogą być wszyscy mądrzy bo świat zwariował by od tej mądrości . :lol: :lol:

#46 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1558 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 20:42

Nie cytuj Lema na oślep, bo go wyrwałeś z kontekstu i nie zrozumiałeś. On pisał o Tobie.

:P

#47 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2786 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 18 czerwiec 2019 - 08:41

1387590750_dg7ulv_600.jpg

Zwykłych pedofili mogę zrozumieć – ich zbójeckie prawo i bekną za to. Nawet klawisze przymkną oko na nieformalny wymiar dodatkowej kary ;) . Pedofile w sutannie to insza inszość i Pan swoje czarne i purpurowe kadry potraktuje na Sądzie Ostatecznym uwzględniając wyższą wymagalność od zawodowców. Uwzględni również zorganizowane strukturalnie miganie się od odpowiedzialności za jawne sprzeniewierzenie się ideałom wiary.

Dobrze byłoby, aby profesjonalni katolicy na sąd ostateczny meldowali się już bez sutanny. Mniejszy wstyd i podważenie zaufania dla całej służby Bogu. Takie są prawa w służbach mundurowych, mam nadzieję, że bez wyjątków (zwykli pedofile niczego nie przysięgają). Ale czy zwykły, obłudnie rozmodlony kmiotek małomiasteczkowy potrafi to zrozumieć?

Ciekawe daro, że ty tak koncentrujesz myśli wokół dup. To dupa pawiana, to dłubanie w swojej dupie, to moja dupa z woskiem…

Czy dupa małolata w komży spod Łomży cię rajcuje?

To by mi wiele wyjaśniło.

Prezydent pięciu pni.

#48 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 09:30

P A N O W I E,  

KIEDY SKOŃCZYCIE ŚWIĘTOWAĆ???

Nie macie jeszcze kaca?  

#49 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 09:41

Wrocławskim - miejskim pszczelarzom miasta Wrocławia, /z okazji podjęcia przez Urząd Miasta decyzji o rezygnacji z koszenia znacznej ilości trawników lub znacznym ograniczeniu/ życzę dużych zbiorów miodów. 

Co prawda to jeszcze nie kolejne święto w naszej Najjaśniejszej ale jakiś zadatek że wkrótce ktoś takowe ustanowi...

#50 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1558 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 09:58

#51 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2786 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:54

Też lubię pośpiewać.

Teoria:

Praktyka:

Prezydent pięciu pni.

#52 marbert

marbert

Bieszczady, okolice Soliny.

• Użytkownik
  • 1385 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 14:57

W Brazylii po prawoskrętnej interpretacji katolicyzmu przez Jana Pawła II ilość katolików spadła z 90 % do 50%.

Franciszek przywraca teologię wyzwolenia ale może być już "po ptakach", tendencję zatrzymać ciężko, zwłaszcza jak pedofila szaleje.

Ile zmian w banku watykańskim, po aferach z mafią. 

Grzech, sam grzech. To ma być Kościół?

#53 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1558 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 18:33

Grzech, sam grzech. To ma być Kościół?

Widzisz w Tym Kościele jesteś wolny . Nie podoba się , mówisz żegnam . Jeśli w Polance jest zapiekły komunista to wszyscy są komunistami ?

Takie retoryczne pytanie .

Sadzenie  nie nam ,  nie nam śluby składali . Składali Bogu i przed nim odpowiedzą a jego kara sprawiedliwa . Nasza  nie . Jeśli popełniali przestępstwa wobec prawa - prawo osądza podłóg win . Co Bogu boskie co cesarskie Cesarzowi .

#54 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2786 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 czerwiec 2019 - 20:29

Jak kradnie się swięta?

Jak świętowano nad Wisłą przed Chrystusem, a i tysiąc lat po Nim? Gorące życzenia świąteczne z okazji jutrzejszego Sabatu Litha dla najżarliwszego katolika forum z zaproszeniem do wspólnego poszukania kwiatu paproci :D . Katolikom nie udało się wraz z wiarą narzucić swoich i wyplenić wielu pogańskich słów, o czym ciekawie mówi Chorwat. Przegapiono słowo „lato”, podobnie jak ruscy przegapili ser tylżycki (powinno być sowiecki :( ). Jakże wiele słów z ciągle nieopracowanego  słownika pszczelarskiego ma pochodzenie przedchrześcijańskie, przez niektórych nieuków określane jako pogańskie, lub bezbożne, a nawet komusze :D!!! .

https://www.youtube....h?v=jPugMnjYtzU

Prezydent pięciu pni.

#55 daro

daro
  • Użytkownik
  • 1558 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 07:03

gf-VR1G-hys7-t3Ng_boze-cialo-procesja-66572204b4e7a3f_o_full.jpg

#56 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2786 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 czerwiec 2019 - 09:20

Zdrowego i Wesołego Święta!

96077956150799550171.jpg

Prezydent pięciu pni.

#57 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 16:44

Czy ktoś wie czy Paul Anka jeszcze żyje?  Wie ktoś coś na ten temat?

#58 robinhuud

robinhuud
  • Użytkownik
  • 2786 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 czerwiec 2019 - 10:03

Ma się dobrze.

Tu jego witryna z planem koncertów. Możesz kupić sobie bilet.

http://paulanka.com/

Prezydent pięciu pni.

#59 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 13:28

Aluzji nie poniał...

#60 Atena

Atena
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 14:56

Kolejne życzenia chciałem złożyć z okazji inauguracyjnej sesji Parlament Europejskiego... ale chyba nie tym którym nie chciało się podnieść "czterech liter" kiedy odśpiewany był hymn Unii Europejskiej. 

No coment! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych